Редно ли е да плюем колко са грозни звездите

  • 3 148
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 299

Десиславо - дебел ти е ханша, трябва тези рокли, които носиш да ми ги подариш.  Tired
Купих си нови дрешки - кат за мойто гъз Flutter Щи ги подаря аз, ама са ти много малки цицитеSimple Smile))))))))

# 16
  • Мнения: 2 212
Ех, човешки страсти....колко ли сте важни на този фон http://www.rense.com/general72/size.htm  Whistling Whistling Whistling

# 17
  • Мнения: 3 146
Кенга, евала  Grinning
Знаеш ли колко те чакаха хората.
Сега им осмисляш дните, докато те се наслаждават да четат и да чакат интриги и интрижки, кой какво ще каже, или как ще реагира  Grinning

Кейси, за съжаление се оказа, че много хора са ме чакали. И пак за съжаление - драйфа ми се от този форум.

# 18
  • Мнения: 4 734
Аз от позицията на една НОВА да кажа, че темата претендира за защита правата на "ОНЕПРАВДАНИТЕ", а сама по смисъла си е доста гнусна, което предполага и подобаващо бъдещо гнусно съдържание! Успех желая на пишещите!

# 19
  • Мнения: 2 550
Кенга, евала  Grinning
Знаеш ли колко те чакаха хората.
Сега им осмисляш дните, докато те се наслаждават да четат и да чакат интриги и интрижки, кой какво ще каже, или как ще реагира  Grinning

Кейси, за съжаление се оказа, че много хора са ме чакали. И пак за съжаление - драйфа ми се от този форум.

 newsm10

# 20
  • Мнения: 2 099
, невзрачни трътлести  девойки,  с неподдържани коси, домашно плетени пуловерчета, моди 1984, черни червила, пъпки по лицето или  спретнати в най-новата колекция на "Илиянци" биват обявявани за супер красавици , сладуранки и излъчващи огромен сексапил? Е на този въпрос не мога да си отговоря - по-добре е нищо да  не казваш по въпроса, отколкото такава явна и груба лъжа. Аз не казвам, че всички трябва да са модели, ама просто малко по -реални приказки , по-малко превземки и лиготия и нещата ще си дойдат по местата. С доста форумки сме обсъждали този въпрос и те като мен започват да се чудят да не би нещо те да не са У ред и жените наистина да са супер красиви, пък ние просто да сме едни завистливи.

Ами честно казано баш така си е.Нека пък някоя казваща колко грозна е някоя от звездите вземе че пусне и своя снимка до тази на въпросната личност.Да видим кви сте Убавици ...и кво да твърдя ,че Памела Андерсън е грозна?И що да го кажа ми ,не не е грозна ,поне 100 пъти е по-хубава от мене.Затуй си трая ,па и чеснтно казано ми е през оная работа кой бил грозен и кой красив красотата е разтегливо понятие.

# 21
  • Мнения: 42
Кенга, евала  Grinning
Знаеш ли колко те чакаха хората.
Сега им осмисляш дните, докато те се наслаждават да четат и да чакат интриги и интрижки, кой какво ще каже, или как ще реагира  Grinning

Кейси, за съжаление се оказа, че много хора са ме чакали. И пак за съжаление - драйфа ми се от този форум.
вземи си Цирокал - много помага

 newsm10

# 22
  • Мнения: 3 146
яяя пак ми изчезна тема - отивам да повръщам. SickМодовете са целите в бяло. Rolling EyesИ какво й имаше на темичката за разсъжденията и размислите за цензурата във форума? Оу, тя беше една много лоша тема, целяща да опетни нашето ГУРУ, да срине имиджа на л
бимия форум бггг, че страшно. #Crazy

# 23
  • Мнения: 42
Чакайййййййййййййййййййй. Само я преместиха и аз сумати време се пулих докато разбера какво става. Чакай бе момиче не се отказвай

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
драйфа ми се от този форум.
Разрешението е семпло и елегантно Grinning

# 25
  • Варна
  • Мнения: 10 790
И на мен са ми направили впечатление превземанията, ама просто не им обръщам внимание.  Grinning

# 26
  • Мнения: 2 099
яяя пак ми изчезна тема - отивам да повръщам. Sick
Ами шти изчезне я ти ся кво очакваш??Тука не се толерира различноо мнение.Трява да седиш и да се лигавиш и току да подвикваш "Да дааа вие сте супер всички ,да да фантастични сте ,оо просто гениални хеле пък модераторите те просто са ВРЪХ!

# 27
  • Мнения: 3 146
драйфа ми се от този форум.
Разрешението е семпло и елегантно Grinning

Не е семпло, защото трябва да си жертвам клавиатурата и монитора, за елегантно пък да не говорим. Елегантно ли ти се струва да се повръща? Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 978
И на мен са ми направили впечатление превземанията, ама просто не им обръщам внимание.  Grinning

Аз пък се чудя..превземане ли е това или наистина харесват някоя жена? Thinking

На мен когато някой не ми харесва просто не пиша.... newsm78

п.п. Я да спретнем една нова бг-мамма класация па да видим всички тези красавици! Време е вече мисля аз Sunglasses...аз няма да участвам, че съм мнооого мръсна Crazy

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
яяя пак ми изчезна тема - отивам да повръщам. Sick
Ами шти изчезне я ти ся кво очакваш??Тука не се толерира различноо мнение.Трява да седиш и да се лигавиш и току да подвикваш "Да дааа вие сте супер всички ,да да фантастични сте ,оо просто гениални хеле пък модераторите те просто са ВРЪХ!

Без спекулации, моля. Темата е преместена в адекватния за това подфорум Правила.

Не е семпло, защото трябва да си жертвам клавиатурата и монитора, за елегантно пък да не говорим. Елегантно ли ти се струва да се повръща? Mr. Green
Имах предвид, че семпло и елегантно можеш да се отървеш от позивите за повръщане  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт