Реве щом я сложа в количката

  • 1 390
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 079
Чувала съм за такива случаи и аз съм била такова бебе - "фен" на возенето... Embarassed Embarassed Embarassed
Всичко ще се успокои, когато започнете да сядате и да се возите, разглеждайки и опознавайки света!
Не сте извънреден и необикновен случай, така че - търпение и се радвай, че имаш такова будно и чувствително дете! Дете - чешит и винаги по - интересно и уникално, от това, което спи като пън, не изразява емоции и расте по "общоприетите" критерии и възгледи! Peace

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 372
Не се притеснявай това е само период  Peace Ще свикне с количката.С малкия проблем не съм имала той рядко се поплаква.Никога не е плачел от това че го слагам в количката.Каката също беше кротичка но имаше един кратък за щастие период в който плачеше като я сложа в количката Thinking.Затова съм я приспивала по някой път в нея  Laughing малко се дърпаше обаче накрая заспиваше и то много добре си спеше.Така около седмица две и повече проблем с това не съм имала  Peace опитай да я приспиш направо в количката малко на ръце после я слагаш ако се дърпа или плаче аз я люлеех пеех и правех и разни смешки  Laughing ама заспиваше после става  обличам я и навън  :peace

# 17
  • Мнения: 1 949
И нашата криза започна като бяхме на 3 месеца. Утре навършваме четири месеца и ми се струва, че всичко вече отминава или поне се надявам така Praynig Аз мисля, че моята бебка не ще в количката, защото трябва да лежи и да гледа небето, а тя иска да се разглежда. А пък не може да седи, защото й е рано..... А как само се подпира на лакти и се надига ooooh!

Така като гледам и твоето дете е на възрастта на Кристина. Аз вече вдигам малко облегалката. Питах за това педиатърката и приятел ортопед. След като навърши 3м и почне да се мъчи само да се вдигне - значи детето е готово за полулегналата позиция. Така, че смело вдигни леко облегалката, но само до полулегнало положение. И задължително с колани  Peace

А по темата - и при нас имаше подобен период. Слагах я в кенгуру и така се разхождахме: аз - с бебето в кенгуру, а количката пред мене - празна. Мисля че след още някоя и друга седмица вече ще можеш да слагаш бебето в кенгуру с твърда подложка за главичката. Едва ли в тези жеги ще ти е приятно, но след като заспи в кенгуруто, можеш да го прехвърлиш лекичко в количката, за да свиква и с нея все пак.

# 18
  • Мнения: 1 030
Деси, точно в прехвърлянето е проблемът - събужда се, колкото и да внимавам да не я събудя....А тя като е будна почти винаги реве, защото в будно състояние се напъва почти винаги....И като е нахранена скоро, от това ритане и напъване често повръща...

# 19
  • Мнения: 46 518
И София беше така.
Прото спрях да я извеждам на разходка, стояме си вкъщи и на терасата.
Мина след известно време, но не помня точно кога  newsm78

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Ох, и ние сме така. Реве та се къса. Даже се чудих да не би да се е уплашила нещо в количката. Ще мине казвате значи .... А май и е рано да вдигна едно ниво, че моето е високо - 45 градуса.

# 21
  • Мнения: 2 271
Обработват ви дечицата.Гушкането е едно на ръка,но дойде ли време за сън се си.Все има начин да се успокои детето.Милване,пеене,люлеене,но упорито.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 884
Ох, и ние сме така. Реве та се къса. Даже се чудих да не би да се е уплашила нещо в количката. Ще мине казвате значи .... А май и е рано да вдигна едно ниво, че моето е високо - 45 градуса.
Рано ти е ! И аз се чудих за летния вариянт,той е 30 градуса и пише над 6 месеца.
И аз се надявам да е временно, че не сме за пред хора Tired

Общи условия

Активация на акаунт