Студенти ~ набор 2000 ~ Тема 58

  • 55 666
  • 755
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 17 301
Дама, в ректората ли е била дъщеря ти? ЧУдим се тука с моя кандидат, за химическия факултет дали трябва да ходи до факултета, или до ректората и като видях изречението ти за табелите за Химическия, се зачудих Simple Smile

# 421
  • София
  • Мнения: 9 497
Чета условията на УНСС за записване:
Скрит текст:
При записването си освен подадените документи студентите представят и следните документи:

1. Диплома за средно образование – оригинал, който след сравняване се връща на притежателя.

2. Четири снимки с формат 3,5/4,5 см.

3. Документи за записване на новоприети студенти по образец на УНСС с подробна информация за електронната студентска книжка и заявление за издаването й (закупува се от книжарницата на УНСС).

4. Лична карта, която след проверка се връща на студента.

5. Медицинско удостоверение от личния лекар.

6. Документ за внесена такса за обучение.

Таксата за обучение се внася по банков път в клон на всяка търговска банка (без БНБ) по банкова сметка на УНСС:

ВG03 BNBG 9661 3100 1746 01

Банка: БНБ

BIC: BNBGBGSD

Титуляр: УНСС

Във вносната бележка за "задължено лице" се изписват

ИМЕТО –собствено, бащино и фамилно, ЕГН и ВХОДЯЩИЯТ НОМЕР на студента.

За "основание за плащане" се изписва "ТАКСА за ОБУЧЕНИЕ".

Работно време на комисиите по записване на новоприетите студенти:

от понеделник до петък              от 08.00 до 16.30 ч.

13 юли – събота                             от 08.00 до 14.00 ч.
Не мога да попълня кредитно плащане от онлайн банкирането през Уникредитр. Дава ми некоректен формат, като пусна IBAN ВG03BNBG96613100174601
Има ли друг с моят проблем? Или трябва да ходя до банката ?#Cussing out

# 422
  • Мнения: 864
Цитат на: Бърди link=topic=1118745.msg38990805#msg38990805 date=156
2741355
Дама, в ректората ли е била дъщеря ти? ЧУдим се тука с моя кандидат, за химическия факултет дали трябва да ходи до факултета, или до ректората и като видях изречението ти за табелите за Химическия, се зачудих Simple Smile
https://www.uni-sofia.bg/index.php/bul/priem/priem_za_obrazovate … a_uch_2019_2020_g
Може би по-скоро сте в химическия.

# 423
  • Мнения: 864
Чета условията на УНСС за записване:
Скрит текст:
При записването си освен подадените документи студентите представят и следните документи:

1. Диплома за средно образование – оригинал, който след сравняване се връща на притежателя.

2. Четири снимки с формат 3,5/4,5 см.

3. Документи за записване на новоприети студенти по образец на УНСС с подробна информация за електронната студентска книжка и заявление за издаването й (закупува се от книжарницата на УНСС).

4. Лична карта, която след проверка се връща на студента.

5. Медицинско удостоверение от личния лекар.

6. Документ за внесена такса за обучение.

Таксата за обучение се внася по банков път в клон на всяка търговска банка (без БНБ) по банкова сметка на УНСС:

ВG03 BNBG 9661 3100 1746 01

Банка: БНБ

BIC: BNBGBGSD

Титуляр: УНСС

Във вносната бележка за "задължено лице" се изписват

ИМЕТО –собствено, бащино и фамилно, ЕГН и ВХОДЯЩИЯТ НОМЕР на студента.

За "основание за плащане" се изписва "ТАКСА за ОБУЧЕНИЕ".

Работно време на комисиите по записване на новоприетите студенти:

от понеделник до петък              от 08.00 до 16.30 ч.

13 юли – събота                             от 08.00 до 14.00 ч.
Не мога да попълня кредитно плащане от онлайн банкирането през Уникредитр. Дава ми некоректен формат, като пусна IBAN ВG03BNBG96613100174601
Има ли друг с моят проблем? Или трябва да ходя до банката ?#Cussing out

Огледай дали нямаш някакви тиренца, чертички, спейсове, не само в IBAN -а, а и в получателя и т.н.

# 424
  • Пловдив
  • Мнения: 9 715
Здравейте, ние сме в чакалнята /11 клас/. Ще помоля, ако някой има минимални балове за ТУ - Пловдив, да ги сподели. Че там е някаква страшна конспирация. Не знам дали на място в ректората ще има нещо, извадено на показ.
ПУ качиха справка за минимални балове на първо класиране на сайта си.

# 425
  • София
  • Мнения: 17 301

И аз така смятах, затова се учудих на табелите за химическия Simple Smile

# 426
  • София
  • Мнения: 9 497
Чета условията на УНСС за записване:
Скрит текст:
При записването си освен подадените документи студентите представят и следните документи:

1. Диплома за средно образование – оригинал, който след сравняване се връща на притежателя.

2. Четири снимки с формат 3,5/4,5 см.

3. Документи за записване на новоприети студенти по образец на УНСС с подробна информация за електронната студентска книжка и заявление за издаването й (закупува се от книжарницата на УНСС).

4. Лична карта, която след проверка се връща на студента.

5. Медицинско удостоверение от личния лекар.

6. Документ за внесена такса за обучение.

Таксата за обучение се внася по банков път в клон на всяка търговска банка (без БНБ) по банкова сметка на УНСС:

ВG03 BNBG 9661 3100 1746 01

Банка: БНБ

BIC: BNBGBGSD

Титуляр: УНСС

Във вносната бележка за "задължено лице" се изписват

ИМЕТО –собствено, бащино и фамилно, ЕГН и ВХОДЯЩИЯТ НОМЕР на студента.

За "основание за плащане" се изписва "ТАКСА за ОБУЧЕНИЕ".

Работно време на комисиите по записване на новоприетите студенти:

от понеделник до петък              от 08.00 до 16.30 ч.

13 юли – събота                             от 08.00 до 14.00 ч.
Не мога да попълня кредитно плащане от онлайн банкирането през Уникредитр. Дава ми некоректен формат, като пусна IBAN ВG03BNBG96613100174601
Има ли друг с моят проблем? Или трябва да ходя до банката ?#Cussing out

Огледай дали нямаш някакви тиренца, чертички, спейсове, не само в IBAN -а, а и в получателя и т.н.
Всичко огледах. Редовно го правя и внасям онлайн. Само тук явно за БНБ е друга оториьзацията.

а и чета пак...
Таксата за обучение се внася по банков път в клон на всяка търговска банка (без БНБ) по банкова сметка на УНСС:  Wink

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 10:19 от kopche

# 427
  • Мнения: 135
Здравейте, препоръчвам на всички, които искат/ще учат във Факултета по химия и фармация да правят всичко там, защото е много по-лесно. В Ректората обикновено има огромни опашки особено за плащане на някакви такси. Записването за следващо класиране се извършва във ФхФ. Насреща съм за всякакви въпроси относно факултета.
Иначе те са така подредени факултетите - ФхФ (голямата жълто-оранжева сграда), ФМИ (жълта доста по-малка сграда) и ФзФ (физически факултет, социалистически вид) и са един до друг.

# 428
  • Мнения: 864
Копче, точно с БНБ есента имах подобен проблем,при положение че съм правила стотици разплащания онлайн. Понеже ме домързя да пиша, копирах получателя от сайта, с тире. То ми дало съобщение къде е проблемът, ама нали освен да пиша ме мързи и да чета, та се мотах известно време Simple Smile

# 429
  • София
  • Мнения: 17 301
Здравейте, препоръчвам на всички, които искат/ще учат във Факултета по химия и фармация да правят всичко там, защото е много по-лесно. В Ректората обикновено има огромни опашки особено за плащане на някакви такси. Записването за следващо класиране се извършва във ФхФ. Насреща съм за всякакви въпроси относно факултета.
Иначе те са така подредени факултетите - ФхФ (голямата жълто-оранжева сграда), ФМИ (жълта доста по-малка сграда) и ФзФ (физически факултет, социалистически вид) и са един до друг.

Много благодаря!

# 430
  • Мнения: 2 078
kopche, пробвай с бюджетно платежно нареждане, а не с нормален кредитен превод

# 431
  • София
  • Мнения: 9 497
Благодаря ви момичета.
С бюджетно и каквото и плащане да избера през браузер нв го приема. През телефона обаче го приема! newsm78 #Crazy

Коригирам се отново... И от телфона на финала ми изписа IBAN "ВG03BNBG96613100174601" невалиден #Cussing out

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 11:03 от kopche

# 432
  • Карлово
  • Мнения: 4 663
Цитат на: Бърди link=topic=1118745.msg38990805#msg38990805 date=156
2741355
Дама, в ректората ли е била дъщеря ти? ЧУдим се тука с моя кандидат, за химическия факултет дали трябва да ходи до факултета, или до ректората и като видях изречението ти за табелите за Химическия, се зачудих Simple Smile
https://www.uni-sofia.bg/index.php/bul/priem/priem_za_obrazovate … a_uch_2019_2020_g
Може би по-скоро сте в химическия.
На Джеймс Баучер 5, ФМИ.

# 433
  • Мнения: 864
Копче, да няма буква на кирилица или в основанието нещо на латиница? Странна работа.
Те затова са пред фалит. Едни такси дори не могат да си съберат като хората Grinning

# 434
  • София
  • Мнения: 9 497
В крайна сметка ходих до Уникредит и им казах за online проблема, и те също бяха изумени, че не приема формата.
Попълних на ръка и платих на място в крайна сметка. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт