ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 505

  • 20 735
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Мерси Феми. И на вас ви харесват маргаритките, усещам аз Joy

Гифките след полунощ да ги кача, а? tooth Майтап Joy
Ето ги
Скрит текст:
















Станаха много, затова финала на сцената ви го спестих, но ако искате да я завършим ...Joy Mr. Green

Последна редакция: ср, 17 юли 2019, 19:56 от #m

# 691
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 409
Мерси Феми. И на вас ви харесват маргаритките, усещам аз Joy

Гифките след полунощ да ги кача, а? tooth Майтап Joy
Ето ги
Скрит текст:
















Станаха много, затова финала на сцената ви го спестих, но ако искате да я завършим ...Joy Mr. Green
Ох мале smile3544 smile3544 smile3544

Аз след като вече бях гледала тази сцена някак много оптимистично си помислих че след такъв огън, втория сезон ще избухне пожар, а то едно нищо hahaha Язък ми за очакванията. Дано с някоя от новите колежки да подгреят нещата че тая хубост само да ходи напред назад няма да е честно hahaha

Трябва да запазя и видеото от Фема че там са и озвучени  Heart Eyes

# 692
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Дано с някоя от новите колежки да подгреят нещата че тая хубост само да ходи напред назад няма да е честно hahaha

Тъкмо мислех да кажа да не се и надяваш, но предвид колко бързо Емко преодоля Фера, с Хаканчо вероятно ще е по същия начин Joy

Айча

Последна редакция: чт, 18 юли 2019, 14:16 от #m

# 693
  • Мнения: 27 514
 Оффф , къде хремясах , май фащам вирус не ми е добре ooooh! ooooh!
Марги супер са гифките ще ги обсъдим , кво да обсъждаш  , наслаждаваяш се на огъня.

Един хабер за аркадаша на Ча . Отдавна не се е снимал в дизи,  сега се завръща .
Цитат
Завтра начинаются съемки фильма Священная битва / Kutsal Kavga. В ролях Эсра Билгич, Исмаил Филиз, Сердар Дениз и Дилек Сербест
ето и каста  Peace Есра Билгич е добра . Бях резервирана към нея но ми хареса в Надеждата с Толга . Наскоро се разведе , беше омъжена за футболист.
Скрит текст:

 hahaha

от вратата за краката , палавнииик , тигър

добра идея на режисьора парлелно с битката . Едни сеу бият , други  се мятат по масата Crazy 

 Flushed smile3544 smile3544 smile3544

Скрит текст:
Маргиии  , мятай финалната сцена , не сме малки деца . кО  беше седнала Айчата върху него наистина 

Последна редакция: чт, 18 юли 2019, 14:48 от femmi2

# 694
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Като ще е гарга, казваш да е рошава, Феми tooth

Хайде тогава !!! Joy Joy

Скрит текст:




Най ми харесаха още от вратата, той нетърпелив, тя закачлива и косата й дето се разхвърча напосоки Crazy

Оригинално като замисъл е това с двата вида боричкане Mr. Green Peace

Бързо да се оправяш Hug

ПП използвах друго клипче, не твоето, че беше със субки мисля. Не си против, надявам се. Слагам го, да има


Последна редакция: чт, 18 юли 2019, 15:32 от #m

# 695
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 409
Като ще е гарга, казваш да е рошава, Феми tooth

Хайде тогава !!! Joy Joy

Скрит текст:




Най ми харесаха още от вратата, той нетърпелив, тя закачлива и косата й дето се разхвърча напосоки Crazy

Оригинално като замисъл е това с двата вида боричкане Mr. Green Peace

Скрит текст:


И на мен началото най ми хареса как я дръпна и я размята там Joy А по начина по който изглеждаха раздърпани и закачливи, ни дадоха да разберем че пътя до стаята е бил дълъг и интересен, вероятно със спирки във всяко по-тъмно ъгълче по етажте, че асансьорите май бяха стъклени  Laughing Ама наистина много добре започнаха и звуковия фон също си го бива Laughing
Пак да кажа че много харесвам когато ни показват такъв Ча, на героите му им отива да са такива, осъзнаващи красотата, чара и въобще влъстта която имат над жените заради начина по който изглежда. Да е наперен мъжкар много му отива, ролята на смачканяк не е за него.

Последна редакция: чт, 18 юли 2019, 16:34 от Беллора

# 696
  • Мнения: 27 514
Как ще сме против  ,Марги  ,няма такова нещо . За новите сезони нямам очаквания ,че като имах видяхте какво стана . Искам само повече ефекти . За новите колежки Фунда я харесвам ,за Илайда не мога да кажа същото . Не сме
я гледалии никъде . За огън няма да стане Rolling Eyes.

Началото на мен ми Аресва мята я закачливо и Лейла палава .
Пак се намери да плюят   заради турския морализъм .

Последна редакция: чт, 18 юли 2019, 16:35 от femmi2

# 697
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 409
Да плюят, ще глобят на Нетфликса сянката Joy Joy Joy

Сега да видим ако е вярно че ще взимат Киво дали ще го отпушат и него с някоя мацка Laughing
Ама вярно че никаква Башак не съм виждала скоро, на нейните години не че не е възможно да е бременна, ама си е голяма рядкост, дано да е вярно.
Ако пък е вярно смятайте какво и е на Дуда- една семейна приятелка бременна, втора бременна, Гюнгьоровица роди през януари аамаха, много на гъсто взеха да излизат такива новини със семейните им приятели hahaha

# 698
  • Мнения: 27 514
Бел ,тая мисъл  ми ареса . Ще глобят на Нетфликса сянката JoyJoy Баш така Joy
Не моЙ да ги пипнат си надуват джобовете . Сещам се как глобиха  малката сестра  в НИ за нещо си...

Киво ако играе в Нетфликс с една мацка Оле ,мале ..

Последна редакция: чт, 18 юли 2019, 18:07 от femmi2

# 699
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301

Не пишеше, но предполагам, че е нова newsm78

И мен ме кефи намахан Хаканчо hahaha Ами не проявява човека излишна скромност и си е с реална самооценка, как да не го харесаш...

Имам чувството, че семейните актьори/актриси са по-обрани. Примерно Хазал в НИ, допреди сватбата с Мишо целувките с Бурак са по-различни от тези след щастливото събитие Joy

# 700
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 409
И според мен е нова Peace
Вярно е Марги, семейните актриси са по-обрани в любовните сцени. Както и че омъжени и особено с деца много рядко попадат в главни роли ooooh!
 Хазал и Бурак много добре се справяха с любовните сцени, а тя не пропускаше след това в реала да брани честта на мишо и да покаже че не Бурак, а Мишо е нейният човек, къде в Инста, къде разни демонстрации пред камери по събития, но все така си играеше отлично такива моменти в сериала Peace Според мен това че нямаше повече любовни сцени с нея и Бурак се дължеше на бебето в корема и на уважението към него. Според мен бебето в корема на Хазал промени нещата и в сериала и бременността на героинята се появи заради реалната бременност на Хазал Peace Все пак това е Турция, в момента в който се разнесеше новината за бременността и, и беше играла някаква такава сцена, родните жълти парцали щяха да я направят на нищо, скандалът не и мърдаше, даже вероятно щеше да има заглавия в стил от кого е бебето на Хазал  и подобни  ooooh!

# 701
  • Мнения: 27 514
Скрит текст:

Не са зле тука за възръстта си .  Старост , нерадост . Тия пенсии българските. ooooh! Актьорите не ги мислим .    Не ми се мисли моята каква ще е.
  
Нашия не го раздава скромно във фентазито първи сезон . Ако е такъв в живота  праща ги в рая.

Нахакан Хакан  , името му подхожда.  Като свърши заснемането на сезона по традиция ще запраши за Щатите  и ще се върне за премиерата . Или ще стои в  Туркиш   , ако шаманката няма проект  ще има време  да си почиват заедно . Снощи я мернах новесила се да разпитва некъв заедно с Тарзан .Плашеща  , негативно ти става. Не ми допада  не само външно . Мое си усещане не само заради Ча .  Мърдаща понякога е плашеща.

Марги познай кога ще се появи ? Залагам до края на седмицата през почивните дни . Ако не  през новата , виж каква логика  Joy
Цитат
Аз след като вече бях гледала тази сцена някак много оптимистично си помислих че след такъв огън, втория сезон ще избухне пожар, а то едно нищо hahaha Язък ми за очакванията. Дано с някоя от новите колежки да подгреят нещата че тая хубост само да ходи напред назад няма да е честно hahaha
Пред камината до огъня  го карат яваш,  бавно . Чуваше  се как пукат съчкитие в огъня и звучна целувка .  Новите колежки  каквото сабя покаже . Свикнахме с Айча  ,добре се справи и я утрепаха от къв зор !


Намерих  епизода с романтиката . Бел каза че  не е гледала този момент .

Марги познай какво ще искам  Blush Нахално но дали ще се научим ги правим . Резни гифки от камината момента който се надига и остава по баклава и после се целуват .

Последна редакция: чт, 18 юли 2019, 21:38 от femmi2

# 702
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 409
Това със състаряването се превърна в епидемия само за няколко дни ooooh!
Дуда снощи я видях, с всяка серия ролята и пораства с още няколко кадъра и реплики hahaha Мисля че нещата с челото може би могат малко да се хм...омекотят визуално с присаждане на коса, че точно където и е пътя по средата даже и един плешив триъгълник се оформя навътре към пътя, не знам как по-точно да го опиша. Затова там челото и изглежда нереално високо, линията на косата и започва по високо  и отгоре е малко тъничка и редичка, но ако тя си има самочувствие и си се харесва и я харесват, проблемът си е само наш hahaha В края на краищата тя не претендира да е някаква красавица, нито драпа за главни роли, видът и е нормален за след първо и второстепенните, все пак и такива като нея трябва да има, а това че на Чачослав вкусът му е такъв, ами такъв си е... Колко статии има за много красивите мъже и техните грозни жени, ако не е тази, друга подобна ще е. Навремето така ви казвах за мишо да свиквате с него - ако не е той, друг подобен ще е hahaha Как се радвам че всъщност е мишо, а не дядката на Хазар #Shocked

Марги и аз ще понахалствам, това ако го намериш в по-читаво качество и размер, да го метнеш насам Laughing Този тук сякаш е малко насечен Thinking

# 703
  • Мнения: 27 514
Самочувствие има Дуда . Ча и го подхранва . Човек трябва да харесва себе си . За чЕлото с един добре направен бретон какъвто  беше на сватбата на Хазал биват нещата . В тяло е добре не мога да кажа обратното .
Така е Бел не само нашия е с такъв вкус .

Свикнахме с Мишо ,китка е сравнение с дядката на ХазаР   Никой не е казал да нямаш разлика с половинката.  И аз имам разлика с моя .  Хазар с нейния са като дядо и внучка . Любовта е сляпа . Ако се оженят шЪ са страшнЪ  гледка като младоженци.

 

Последна редакция: пт, 19 юли 2019, 21:19 от femmi2

# 704
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Феми, ето няколко Laughing
Скрит текст:





Неприятни усещания взеха да пораждат тия сбръчканите под път и над път, оляха се направо doh

А с вида на Дуда проблем имат странични наблюдатели, не Ча hahaha Да ви кажа аз вярвам, че си я харесва такава и наистина й подхранва самочувствието. Едва ли е дотолкова духовно извисен, че му е важен единствено и само характера. Кефи го от'сЕкъде tooth Струва ми се скоро няма да я разкара, както и по-рано не пропуснах да отбележа, на любов ми прилича.

Бел, гифчето не съм го виждала по-прилично изглеждащо, специално проверих на едно място, където има от нашите, но  не и това същото... Мисля си обаче и този няма да върнеш Wink Heart Eyes

Последна редакция: пт, 19 юли 2019, 00:15 от #m

Общи условия

Активация на акаунт