ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 505

  • 20 756
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 27 677
 За двата филма, нищо не се потвърждава .  Ще ни измъчат докато кажат нещо.  ooooh!

Армията много се изредиха . Нашия не се чува да отбива служба. Rolling Eyes Не вярвам да е минал да не сме разбрали . Не е като преди контрол  .За един месец като си платиш .
Нашата няма да стои вкъщи докато роди . Помислих, че ще правят репортаж тук предполагат ще е водеща на предаване.  
 


От  2012 година зимата
Марги ще те мързи ли да спретнеш гифки от репортажа ,строен и елегантен Heart Eyes

лайк    
 

ефектно фото на Елчин Heart Eyes   

Марги гледах клипчета на Перла , баджаначката ще нахалства за гифки. Embarassed

Последна редакция: ср, 17 юли 2019, 15:07 от femmi2

# 676
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Фемии, ще метна няколко newsm53
Имам нужда да си оправя вкуса, че преди малко видях и едни сбръчкани Фемири. Оляха се ooooh!


Скрит текст:


И на мен ми харесва, страхотно изглежда smile3544
 

Феми, давай линковете няма проблем. Ще направя каквото мога и мятам в спойлери, всъщност по-уместно може би ще е на ЛС...


# 677
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 491
Фемии, ще метна няколко newsm53
Имам нужда да си оправя вкуса, че преди малко видях и едни сбръчкани Фемири. Оляха се ooooh!


Скрит текст:


И на мен ми харесва, страхотно изглежда smile3544
 

Феми, давай линковете няма проблем. Ще направя каквото мога и мятам в спойлери, всъщност по-уместно може би ще е на ЛС...


Наистина се оливат, в началото беше забавно но вече не е ooooh!

Аа моля моля, как на лични, красотите ги слагайте в темата Crazy

Май се очаква някакво предаване ли да води Хазал newsm78 Сега гадаят за бременни ли ще е или готварско. Не съм във възторг да разпъват разни кореми, още по-малко бих искала да е готварско предаване на фона на десетките такива- всеки бърка някакви манджурляци ooooh! Дано да е друго Praynig

# 678
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
И аз се надявам, че не става дума за кулинарно предаване, а дано е нещо различно Crazy

Тя Фема има желание за гифки от друг сериал, не нашия, затова няма да е удобно да ги размятам в темата
Бел, но ще отмъкна нещо от Тамара и за тук Laughing

# 679
  • Мнения: 27 677
 Хазалка рядко я виждаме в това ампоа така че ще и се наслаждавам каквото предаване да води . Стана модерно да готвиш шефове ,мефове . Гледам черешката по нова . Не че ще сготвя нещо  ,някой рецепти са интересни . Гледам ги да  видя държанието ,как живеят и хранят .  Тая седмица  е Слабаков  и певици . Голям шемет е  ,пуши като комин, реди ги едни Joy  Обича мазничко да си хапва . Добре се представи но десерта им загорча на гостите . Не може да прави десерти , забърка ананас и маскарпоне . Ананас не си падам , обичам други плодчета . Неликата певицата ,има нежен глас , почти всичко сготви помощника й .
Маргиии  и аз като  тебе в готвенето , се събираме да готвим двете. Joy

Гифките са от друг сериал  пак има красоти . Може да се изкуша да метна в темата. Още не съм готова с подбора ,ще се забавя . Ще ти ги пратя.

 




Последна редакция: ср, 17 юли 2019, 15:38 от femmi2

# 680
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Не са ми сред любимите, ама каптана няма да го върнем Laughing

Скрит текст:

















Стилисти и готвачи на всяка крачка, иска ми се нещо друго, ама каквото-такова....
Феми, аз пък не го харесвам споменатото, както и всякакви други кулинарни Tired

# 681
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 491
Тоя момент така и не го изгледах, знам че предшества сцените пред камината, връщах но не попаднах на него, явно и той като повечето сцени във втория сезон е прекъснат на няколко пъти с други неща с каквато бърза смяна на сцени  се опитваха да имитират някаква динамика ooooh!





И рядка снимка от сета където макар и частично се вижда Ча Laughing


Аз не обичам кулинарни предавания, не обичам и да се заседявам в кухнята, ако гледам нещо такова, то е за десерти примерно, украси, или за някакви дребни хитринки в готвенето, такива неща. Синът ми е намерил някакви страници в Инста, които наистина са ми интересни- цяла рецепта за няма 30 секунди- на забързан кадър минават цялата последователност, а самата рецепта я има и като текст. На мен това ми е достатъчно, а такива формати в които си крещят като малоумни и се замерят с храна никога не бих погледнала. Като чуя някоя си Радка Булман как говори в някаква реклама, не знам по Бтв или Нова беше, направо сменям канала, че говоренето и ми остъргва мозъчната кора Sick
Ако е предаване за бременност- в наше време толкова информация има за това, форуми, споделяне от личен опит и т.н. че не виждам смисъл да се прави предаване за такива неща 33uu
Може би ако с камера се ходи на място по болници, интервюират се доктори и така, може да събуди интерес ... не знам. Но пък с такива неща е пълно в ЮТ, даже снимани раждания и операции... Дано да и се получи на Хазал, очевидно че нито по време на бременността, нито докато детето е кърмаче ще може да снима сериал, така че ще очакваме нещо различно.

ПП А, Марги, ама разбира се че няма да го връщаме капитана, я какъв хубав мъж Mr. Green Heart Eyes

ПП?! Черешката я поглеждам ако са ми интересни участниците, а тази седмица биват Peace

Последна редакция: ср, 17 юли 2019, 11:03 от Беллора

# 682
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Да не повярва човек, сетова снимка с Ча от втория сезон. И малкото, което се вижда от него е хубаво Mr. Green Heart Eyes

Радвам се за Хазал, че няма да бездейства, но ако ще е свързано с бременността и майчинството, за които информацията е лесно достъпна и с лопата да я ринеш, песимистично настроена съм...

Хайде и тези Heart Eyes




# 683
  • Мнения: 21 201
Хелооооооууууууу  Hug
Нашия и като застаряващ чичко го бива.

# 684
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 491
Хазалинда и Киво Heart Eyes Аз харесвам  и Хазал с Киво и Берен с Киво. Но за мен ЗП го направиха жените, всички женски образи са много силни, много дълбоки и лошите и не чак толкова лошите. ЗП е малко като АФК няма положителни герои, може би само малкия Бюлент. Преди няколко седмици заради някакви гифки ми се догледа, Фема ми даде линкове, цъкнах да видя ще става ли качеството но на български го намерих до 7-8 серия нарязан и стигнал на брой до 15 и с руски субтитри на цели серии, но там стигнали до 16-та серия. Та и ЗП го хванала липсата, в ЮТ някакви накълцани откъси с безобразно качество ooooh! А можеше да погледам, то в ЗП интересното започва баш след 16-17...

Здрасти Наде wavey

# 685
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Наде Hug

Не знам защо, но аз от ”застаряващите” един не можах да си харесам. В началото мислех, че само с Чачови снимки са си поиграли и ми се стори забавно, но като се изсипаха после още куп знайни и незнайни ooooh!

И аз така, Бел. Много си ги харесвам Киво с Хазал, с Берен също. Heart Eyes
Изцяло положителните образи са лесно предсказуеми, безинтересни и някак недействителни, а в ЗП както и АФК такива наистина нямаше (с изключение на децата) Crazy

# 686
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 491
Не знам и аз защо си помислих че е някаква заигравка с Чачови снимки, нали го е хванала липсата и някак ми хрумна че феновете се забавляват за негова сметка и може да го накарат да реагира като се види такъв, а то излезе че е масов случай и от Инста са подкарали всеки известен да го състаряват. Сега очаквам и любими сцени да цъфнат като изиграни от 70 годишни.

Да, когато образите са да кажем черни, не знаеш какво можеш да очакваш, при тях могат да къдрят изненади на всяка крачка и във всякаква посока- да изненадат с доброта или да се сурнат още по-ниско, а положителните образи са толкова скучни - градация и само градация ску-ка hahaha Освен това ми стават и смешни като видя някоя с вид на разпоретина, а я скиприли като бял образ мъж не виждала отблизо hahaha В момента се сещам за Беррак Тюзюнатач с нейния вид и ролята и на девствено момиче в Езел, че и съответния разговор имаха с Езел. Смях  Joy Охх ами Сера в мъпета, да се смее ли човек да плаче ли Joy Joy Joy

# 687
  • Мнения: 27 677


какъв мъж Mr. Green smile3544  
Нямаше скука едно време.   На паркинга всички ни шашна newsm09 събуждам се   , правя кафе, разглеждам форума и хоп изненада . Бях готова  се обзаложа че няма да я изтипоса .   Ако решат Нетфликс да правят премиера ще гадаем ще я вземе ли с него ?  Последната не ни ареса , журналята се разбягаха . Ако не е зает с проекта щяхме да гледаме шамански страсти на яхтата . Страсти силно казано  , въздържа се от такива .  

Цитат
Очень интересные слухи ходят в закулисье. Судя по сплетням, Толга Сарыташ возвращается на экраны в новом сериале от Ay Yapım причём в партнёрстве с Бенсу Сорал.

Бенсу е Толга Сърташ в проект. Rolling Eyes

От Т сме го взимали шапото? Помня, че имаме такова . Може пак да го сложим или да прибавим  друга снимка.





Последна редакция: чт, 18 юли 2019, 13:59 от femmi2

# 688
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 491
Тц, това шапо си беше наше производство, снимките ги избрах аз, но рускините са го събрали от нас и сигурно от някоя от тях е попаднало в Т. И други наши шапки съм срещала насам-натам Laughing Нали Чачослав е общи, всички ние които го харесваме влачим кое откъдето ни хареса hahaha

Много е красив в този репортаж от 2012 г Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Нетфликса сигурно ще прави премиера, но дано вече да са наясно с методите на братята турци в бранша и Чачослав пък да не ги плюе в интервюта как са го мъчили на предишните му работи, че следващия път може и хич да не разберем че е имАло премиера hahaha Предполагам че ще спретнат нещо грандиозно - Чачова поява някъде си, свободен фенски достъп до него с въпроси и даване на автографи или нещо друго не правено преди, за да са сигурни че този път никой няма да си тръгне от събитието.

# 689
  • Мнения: 27 677
Нета е свободно пространство всеки си взима нещо . Рускините са го набарали .  Чачослав общи Joy Joy така е Дуда  знае колко ревностни фенки има той . Ще го делим кво да прайм. Joy
 
Радактирах поста Peace  Излизам на разходка  да подишам въздух . До скоро  Hug bouquet  

Щях да забравя да срожа това . Нам колко пъти го гледахме , от първи сезон това е най - запомнящото Mr. Green  Още по - горещи може с Нетфликс .


Парелелно с битката и страстите  Crazy Crazy
Марги  омръзна ти но обичаме гифки . Резни с паралелните кадри ако е възможно .

Заповядай от твоето цвете  за награда  Hug

Последна редакция: ср, 17 юли 2019, 16:34 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт