ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 505

  • 20 845
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Но от всичко което съм виждала около него през годините и приятелите и любимите му са по-големи от него самия, някои с доста години - може би го привличат някакви авторитети, най-малкото някак по-улегнали хора Peace
 
В това поне се убедихме с времето Peace
И тук е мястото да се замисля отново, как изобщо му хрумна на някого да го спрегне с една ... манИкенка Mr. Green като нашия човек не дава индикации за подобно нещо. От онова, което показва можем да предполагаме, че явно го привличат по-зрели и като цяло обикновени жени, а не разни дето звездеят и чупят стойки... Даже и да не е тръгнал да се жени за настоящата, съвсем нормално е да я е представил на семейството си, все пак не са заедно от вчера, вече към три години, пък може и нагоре Whistling
Ейй, вярно, човек трябва да изпробва да поиска мнението на някой от противоположния пол за Дуда. Абе в тяло не е зле, грабва окото Mr. Green

# 661
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 581
Атака Фемо, няма се Фащаш за глупости, аз често пиша много бързо, че и на работа, или скривам текста и после дописвам в движение и може да не съм догледала нещо Rolling Eyes Пък за допълнителните букви и изядените такива да не започвам, често ми се случва hahaha

Абе между две зодии, ако ще свеждаме нещата до зодии специално сред тези двете са едни от най-големите мрънкала hahaha Аз като дъщеря на една дева и един Везни мога да го кажа от опит Mr. Green И близки познати имам от тези знаци hahaha

Фемо, не се стряскай бе, казваме че дори и да я влачи при родата, може да е по-сериозно от всичко което знаем за него през годините, но това едва ли означава че ще хукне да се събира да я взима официално hahaha Няма страшно, просто това е индикация че нещата са споделени и с родата, знаят се, гостуват си, уважават се... подаряват си подаръци за празниците - такива неща Peace Като са минали няколко години е по-нормално да я запознае с близките си, отколкото да я крие и от тях Peace

Да бе Марги нали- някои хора много лошо се хванаха на обичайните жълтурски писаници на платените драскачи. Питам се последните месеци отново като я спрягат с Ча оная, а тя бягаше и не искаше да отговаря на директни въпроси за него както се случваше и навремето, не се ли сетиха че тоя филм вече са го гледали в главната роля с нея? И по една случайност в последните месеци новините за за Ча и мис Сера предните дни задължително бяха предшествани от новина за отношенията и с милионера Али Коч hahaha  Навремето пък бяха предшествани от новини за Арда Туран футболиста на Барса и от новини за нея и Музафер Йълдъръм, там даже и на видео ги бяха заснели, как коскожами ти милионер се крие зад едни саксии Joy И когато излизаха новини за Мурат Сюглюн- и там я бяха снимали как влиза посред нощ в хотел с него Joy
С Ча в пещера ли са живели, как пък на една почивка не ги снимаха или сред приятели hahaha

# 662
  • Мнения: 27 934
Бел bouquet
Скрит текст:
, ти си пишеш добре . Аз често  ми летят мисли  и ги щракам ей така и редактирам . Ще опитам да пиша на лични дали ще получиш съобщението .
Къде е проблема в компа или от форума ?


 

Последна редакция: вт, 16 юли 2019, 14:30 от femmi2

# 663
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Точно така Бел, тоя филм вече сме го гледали веднъж hahaha И сега пак със същото главно действащо лице smile3507 ама ще се усетят хората и подобни новини за нея и Ча ще вземат да ги отминават с насмешка.
Малее, Ча е почти на 29, представяте ли си го това да има продължителна връзка и да крие приятелката си от най-близките #Crazy Аз не мога. И даже смятам, че запознанството се е осъществило доста по-рано. newsm47
Сетих се сега неволно за Ча и бащата на Дуда с почти еднакви пуловери Joy

Хазал, споменава се Шоу тв, нищо не разбрах...

# 664
  • Мнения: 27 934


готина усмихната Хазалка. Вероятно шоу тв правят репортаж щом има надпис на фотото . Ще се радваме на един репортаж . Ча оредяха , не е като едно време .  Щоу тв правят готини репортаж. Прословутите червени шорти в началото на кариерата му. Арас и Ча ги интервюираха . Всъщност те сами си задаваха въпроси , забавно стана .
 

Последна редакция: вт, 16 юли 2019, 19:10 от femmi2

# 665
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
На първите Чачови фенове хич не им е било скучно Laughing
Ей това ми е любимо на мен, сетих се понеже си говорим за началото на кариерата му, червени шорти, туй-онуй Laughing

# 666
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 581
Точно така Бел, тоя филм вече сме го гледали веднъж hahaha И сега пак със същото главно действащо лице smile3507 ама ще се усетят хората и подобни новини за нея и Ча ще вземат да ги отминават с насмешка.
Малее, Ча е почти на 29, представяте ли си го това да има продължителна връзка и да крие приятелката си от най-близките #Crazy Аз не мога. И даже смятам, че запознанството се е осъществило доста по-рано. newsm47
Сетих се сега неволно за Ча и бащата на Дуда с почти еднакви пуловери Joy

Ча след година и малко става на 30 и както се вижда личните решения си ги взима сам, нормално е. Аз докато пишех думата подаръци и се сетих за пуловерите, Дуда и двамата и любими мъже hahaha Определено не и липсва чувство за хумор, или по-скоро на баща и, че и чаша с шампанско за наздравица беше вдигнал hahaha Снимката се появи следобеда след като излезе сутринта репортаж в който Ча казва че не иска да говори за личния си живот- дедко му каза от Инста си наздраве Чаче hahaha

Така е Марги, някои се смеят на определението за първите Чачови фенове, но ние четяхме и слушахме неговите интервюта, а новите фенове четат интервютата на Гинчо, разликата мисля е съществена Joy Joy Joy Направо си го представям как казва на Гинчо да напише там нещо и да не го занимава с глупости и че после ще му хвърли някое око hahaha Поне има опит с научаването на репликите си за работата си, колко му е едно интервю Laughing
Относно Сера, на новината се зарадваха обичайните- феновете на мъпета. А Чачовите фенове доста я поливаха, естествено името и беше в устите на хората и влезе в класациите за най- обсъждани имена и целта беше постигната за пореден  път пак благодарение на името Ч.У. но заради това не спряха да я спрягат че спи с Али Коч. Завела била дело- много важно hahaha Иска ми се да видя как ще докаже че не е негова любовница, а и той пущината си мълчи защо ли Joy Joy Joy Няма и как да го призоват в съда, Турция все още е светска държава и всеки може да спи с когото си иска. Този човек е от друг филм и може да си позволи да е пас, няма как СС да рекламира Фенербахче, та работата звъни отвсякъде, даже дрънчи hahaha Жалко за Керо че така позорно го разкараха или се е усетил че не тъче сам на стана... все едно...



# 667
  • Мнения: 27 934
 Не е светица . Миконос ,хотели  бизнесмени . Дори да е вярно за Коча ,няма да тръгне да им вдява.  Няма си признае ,ще си развали с-вото . Има ли доказателства ,няма .
За нея и Ча сме се наслушали на глупости! Керо се отърва  личеше любовта им . Според мен той не е искал раздялата  ,такъв е живота ! Дано му провърви на момчето.

Последна редакция: вт, 16 юли 2019, 17:58 от femmi2

# 668
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
От Инстаграма на Енгин Йозтюрк,

с Йозге Й. и Мерич Арал
Хазал е коментирала

Нещо взе да става банално това състаряване Crazy

# 669
  • Мнения: 27 934
Марги ,да взе да става модно да се състаряват и дразнещо .
Не ми харесва Енгин тука ,за Ча се стреснах леко.Белобрадия старец . Изглеждаше добре направено ,дано изглежда добре на тия години .  Капитана си обръсна косата ,не ми допадна . Ча като го фане мързела се запуска . Не е само той така ,хората ги фаща мързела.  Не е суетен  ,свикнали сме ,както казвам стари кучета сме.
Хазал още не са я състарили , не съм мяркала фото ,може да има .

# 670
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 581
Марги докато не ги изръшкат да ги състарят всичките по два пъти няма да мирясат. видях снимка на Хазал състарена от сцена от АФК- сцената с появата и с Левент на годежа Peace

За Хазал разбирам че може би ще има някакво предаване с нея по Шоу тв. Ама интервю или тя ще води предаване не знам. Спортува, поддържа форма, явно не смята да дебелее 9 месеца само вкъщи. Пък то май вече положението понапредна- преди 7-8 седмици каза че е в 11-та значи в момента е към 18-19 седмица. Почти половината срок- бременността е 40 седмици, но диабетичките никога не ги чакат до термин, обикновено предизвикват раждане или най-често правят секцио 2-3 седмици преди термина. Така че може да се каже че половината път е изминат Peace

Скрит текст:
Кой какво е мислил и искал или не искал... Керо замина за Америка и стоя там 2 месеца и то не личеше да е по работа, в сторито си пускаше някакви средни пръсти като адресирани до някого hahaha А в следващите дни Сера влезе в болница. Тя казва грип, масово пишат аборт. Такива неща са недоказуеми но само допреди дни се прегръщаха и целуваха с Керо, а Коча  е баш в таргета на златотърсачките, кой е казал че ще тръгне да си разваля семейството заради някоя такава? Което не и пречи да вярва че може да го направи hahaha А на него пък още по-малко му пречи да си разиграва коня и без да се развежда, има хубава жена ама 25 години брак са си 25 години... Нито му е за пръв път, нито за последен hahaha
Странно как пък все за Сера и женени милионери излизат клюки, че понякога и снимки - що не се сещам за такива клюки  и снимки с други турски актриси   smile3506
Помня как тя влезе в болница лятото 2015 г. от там пускаше тъжни снимки, писа че си напипала бучка и била на изследвания, да ама това отнема няколко часа не дни.... С цялото си сърце и пожелах тревогата да се окаже фалшива, а после тя се появи с нов силикон, много добре изглеждащ, нищо общо с онези криви гледащи в различни посоки балони hahaha Няма лошо, аз съм "за" когато положението може да се подобри, ама нямаше нужда от такива циркове, да пази Господ Rolling Eyes Та и тази година подобно - уж през февруари влезе с грип и изтощение умираща в болницата, а на другия ден цъфна на представление в театъра Peace Мда, егати грипа Whistling
Тя не ме интересува, ако ще да се търкаля със собственика, на Фенербахче, ако иска да мине през целия отбор,  само да не ми я лепят на Ча #Cussing out Достатъчно се възползва от името му, видимо и на Чачо и на Гинчо им се опъват нервите когато за пореден път видят името и в едно изречение с Чачовото.

Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: вт, 16 юли 2019, 17:36 от Беллора

# 671
  • Мнения: 27 934
Бел ,лази ти по нервите особата Joy
Да срещна клюка ми е Комично  ,не им се връзваме . Който иска да вярва . Гинчо му писна. Догодина пак ще опровергава фалшив лайк .

Тя се разболя от натоварване в пиесата ,поне така се твърди . Помня ,че преди да се раделят ,Керем я посети в  ,съблекалнята или както там се казва . Имаше снимки как и се радва .
За бюста в Прилива е ужасно неравномерен,  после го оправи.
Не съм против това стига да е добре направено . Има ,някой които се чудят къде си харчат парите ,се окепазят дори да няма нужда . Има добри хирурзи . При Гала мернах интервю на турски доктор сетило в носовете.
Обясни някой неща . На репортерката и прегледа носа .

# 672
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 581
Разбира се че когато нещата могат да изглеждат по-добре, няма лошо да се оправят, и онзи ден писах почти същото, но казвам че не бива да се дърпа дявола за опашката. Карай... Само да не ми я лепят за Ча ooooh!

Ох мале Rolling Eyes Новия тренд са състаряващите филтри ooooh!
Скрит текст:
Киво
Джан бей
Арас
това вече го знаем Laughing
Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 16 юли 2019, 18:42 от Беллора

# 673
  • Мнения: 27 934
Белче сложи ги в спойлер  не ми се гледат такива застаряващи, сбръчкани. Като си на тая възраст не може да си като 20 годишен  .   Каква е тази мода ,от къде дойде !  Джан Яман ми допадна как са го скиприли .

Хакан ни поднася кактусче в диспансерчето .
 
Енгин снима филм с  Йозге . Много кадри мяркам от площадката.
Участват Мерич с която играха във ВО и Боран Кузум . 
Свърши ли снимките на Протектора или не уцчаства в четвърти сезон ? newsm78 newsm78  Йозге съм я тледала в комедията забамна е но в лице е като Майкъл Джексън.

Последна редакция: вт, 16 юли 2019, 18:43 от femmi2

# 674
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 581
Повечето състарени не мога да ги позная кой кой е, ама гледам доста младоци  това лято са в армията и там трудно ги разпознавам че са същински голи охлюви без козините си Joy

Алп Навруз Joy
Скрит текст:

И отново се питам защо за Ча и отбиване на военна служба не се чува нищо, дори когато това е по-скоро отбиване на номера Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт