Епидемия! Milena* е заразена!

  • 2 807
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 972
Честито на 'болната'
и да не се задържа на едно място, а повечко да обикаля насам-натам и да я разнася тази болест!
Лека и безпроблемна   bouquet

# 16
  • Мнения: 3 376
Дано освен че е заразЕна, да е и заразна  Laughing

# 17
  • Мнения: 1 320
Еееееееееееее, страхотно!
Много, много се радвам!
Бях сигурна, че е въпрос на време и ще стане!
Айде, дълга и безпроблемна "болест" Simple Smile

И.....ще взема да си инсталирам тоя скайп най-сетне - изпускам новините Simple Smile

# 18
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Честито! Лека и безпроблемна бременност   bouquet И хвърли някой вирус насам  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 154
Официално ЧЕСТИТО, Миленка!
Всичкото дето ми е на акъла го знаеш, няма смисъл да го пиша Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug


И хвърли някой вирус насам  Mr. Green

Нареждай се на опашката Mr. Green Аз вече съм си заръчала колетче с вируса Flutter

# 20
  • Мнения: 2 116
Честито! Лека и безпроблемна бременност   bouquet И хвърли някой вирус насам  Mr. Green
  smile3501

# 21
  • Мнения: 415
ЧЕСТИТО!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Е, хайде и от мен вече официлано ЧЕСТИТО! Знаеш, че много се радвам за теб и ти пожелавам една спокойна и щастлива бременност.  love001

 И моля те като приятелка хвърли насам няколко бацила. newsm62

# 23
  • Мнения: 471
Едно голямо честито и от мен!  Simple Smile Много лека и безпроблемна бременност да изкараш и след това да ни показваш снимки на най-хубавото бебче! Пази се много и се радвай на все миг от бременноста  bouquet (и по-малко  SickWink

# 24
  • София
  • Мнения: 4 272
Честито Миленче Hug Страшно много се радвам за теб!!! Безпроблемно бременеене и леко раждане и само такива вируси да се навъртат във форума Wink

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Честито Миленче  Hug
  bouquet  bouquet  bouquet
Лека и безпроблемна бременност и най-сладкото бебче, когато му дойде времето    smile3504

# 26
  • София
  • Мнения: 4 272
Миленче, и не забравяй да си опишеш историята в "Как се сбъдна мечтатата ми да имам дете" Ти си пример за упоритост , а и си мисля, че мина през всички кръгове на ада, образно казано.

# 27
  • Мнения: 3 010
Уааааааааа започна сееееееееееееееееееееееее.................
Честито на първата финалисткааааааааааааааааааааа. Много здраве, лека и приятна бременност.

 newsm51Хайде момичета, коя ще е следващатааааааааааааааааа.

Но къде е шампионката дееее, интервю, интервюююю. Миленчеее айде беее появи се най-после.  smile3501 smile3501 smile3501

# 28
  • Мнения: 4 324
Чудесна новина!!!!

Бравооооооооооооооо!!!

Честито. Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност!

# 29
  • Мнения: 553
Чудесна новина! Дай Боже повече такива всеки ден  Praynig Praynig Praynig
Честито Миленче! Лека и безпроблема бременност и най-сладкото бебче накрая   bouquet Hug
И кихни някоай "бацил" тук, както те молят всички момичета  Wink

Общи условия

Активация на акаунт