Може ли да се нарече лекар...

  • 2 241
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 274
Може ли да се нарече лекар, педиатър, който изписва на 7-8 месечно бебе противоалергичен сироп (зиртек), за да му се повиши апетита, което е страничен ефект на лекарството?! Детето не страда от абсолютно никакви алергии, и теглото му е около средното, майката се оплаква, че е доста злоядо.
Това е вече 3-ти случай, за който чувам, другите 2 са при по-големи деца, а педиатрите са различни.
За мен това си е направо безумие. По същата логика могат да започнат да го изписват и на деца, които се будят през нощта, за по-здрав сън...
 smile3527
Е, тва за първи път го чувам  Shocked! Моят син има алергия и като я прояви пие Зиртек, но до сега не съм забелязала да има особен апетит! И Мултисаностол давам, ама все си е злояд! То по тая логика дай да даваме на бебето попара с винце ако реве много, че поне не е химия  Joy! Аман от такива доктори!

# 16
  • Мнения: 1 084
По същата логика могат да започнат да го изписват и на деца, които се будят през нощта, за по-здрав сън...
 smile3527

 LaughingЕ,може дори да ти препоръчат да им даваш джин  #CrazySimple Smile) както са правили навремето в добрата стара Англия Simple Smile), за да не плачат през ноща, когато имат колики Simple Smile)))))).  Shocked Джин за бебето, джин за майката Simple Smile) и всичко е тип-топ Simple Smile
ами да започвам тогава Mr. Green

Да, де, ама не знаеш кой страничен ефект ще го хване бебето Simple Smile). Я, си представи, че започне да буйства и псува  Laughing или да удря с ръка по масата и през хълцане да те пита:"Ти-и-и, мене уважа'аш ли ма?" Joy

# 17
  • Мнения: 2 885
Вече нищо не може да ме учуди TiredЗа да си сигурен, че правиш най-доброто за детето си, трябва да си лекар, педагог, психолог и не знам какво още по дифолт Tired

 newsm10

Мдам....къде дават професорски степени свързани с детското хранене?
Сакам една за мене, без пари ако може. Mr. Green

Попаднах на един форум за фармацевти тази вечер. Там какви неща научих, не е истина. #2gunfire

# 18
  • Мнения: 4 392
На мен докторът вчера по телефона ни изписа Калпол за отхрачване.Каза,че се давал при разни алергични прояви,не знам как реши,че проблемът ни е такъв.

# 19
# 20
  • Мнения: 3 457
По същата логика могат да започнат да го изписват и на деца, които се будят през нощта, за по-здрав сън...
 smile3527

 LaughingЕ,може дори да ти препоръчат да им даваш джин  #CrazySimple Smile) както са правили навремето в добрата стара Англия Simple Smile), за да не плачат през ноща, когато имат колики Simple Smile)))))).  Shocked Джин за бебето, джин за майката Simple Smile) и всичко е тип-топ Simple Smile
ами да започвам тогава Mr. Green

Да, де, ама не знаеш кой страничен ефект ще го хване бебето Simple Smile). Я, си представи, че започне да буйства и псува  Laughing или да удря с ръка по масата и през хълцане да те пита:"Ти-и-и, мене уважа'аш ли ма?" Joy
Е РАЗСМЯ МЕ rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Общи условия

Активация на акаунт