Велислав Павлов*Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 55

  • 13 768
  • 757
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
Ми, Доне, аз от днес започвам с гинкобилобата. Може заедно ако искаш Simple Smile
Венозно?

# 91
  • София
  • Мнения: 9 558
Донатела, аз говорех за друга сцена, бре човек, от която стана ясно, че не е тази снимка Grinning

Ето ви един красив Батко

Моля обадете са в спешното (на Св.Кирил ако може), че припаднах Heart Eyes

Доне, когато Наталия поиска да сменят резултатите от скенера на Калин

# 92
  • София
  • Мнения: 9 558
Ми, Доне, аз от днес започвам с гинкобилобата. Може заедно ако искаш Simple Smile
Венозно?

Ахам, разредено с розе Wine Glass

# 93
  • Мнения: 9 628
Е тази с Тони не е ли когато Калин пострада и Наталия го помоли да смени резултатите с на друг?

# 94
  • Мнения: X
Ахам, разредено с розе Wine Glass
Наздраве!

# 95
  • Мнения: 12 407
Е тази с Тони не е ли когато Калин пострада и Наталия го помоли да смени резултатите с на друг?
Така де, точно оттам е Simple Smile

# 96
  • София
  • Мнения: 9 558
Е тази с Тони не е ли когато Калин пострада и Наталия го помоли да смени резултатите с на друг?

Да, нали го написах на Донето Wink Но истината е, че никой не я позна преди Дани да качи цялата снимка.

Моски, тази с Бате трябва ли да я познаваме или беше само за констатация колко е хубав

# 97
  • Мнения: 12 407
Е, оплакнете очите, ама и се напънете да се сетите откъде е, че съм ви приготвила още един много хубав Батьо Grinning

# 98
  • София
  • Мнения: 9 558
Е, оплакнете очите, ама и се напънете да се сетите откъде е, че съм ви приготвила още един много хубав Батьо Grinning

Моски, раздвоена съм - или с пациентката, на която не можеха да поставят диагноза или е с наркомана. Хайде да речем, че залагам на сцената когато преглеждаше наркомана, онзи приятеля на Мона.

Значи, повярвай ми напрегнах всяка работеща клетка в мозъка ми и ако не съм познала ще съм много засрамена от себе си, защото поредицата от епизоди с тази пациента много я обичам.

# 99
  • Мнения: 12 407
Браво бе, Роси! Точно с наркомана е! Heart Eyes

Дооообре, последна снимка ви слагам Simple Smile

# 100
  • Мнения: X
Кога Марио е преглеждал наркомана? Flushed

# 101
  • Мнения: 12 407
Кога Марио е преглеждал наркомана? Flushed
Joy Ох, Донатела, ще ме умориш! Щом не сме стигнали до - Кога Марио е участвал в Откраднат живот, все още държим положението Joy

# 102
  • София
  • Мнения: 9 558
Йеййййй, Много издайнически червен екип Simple Smile

Този Батьо ще да е от шести сезон, ама усмихнат Марио в операционната не се сещам, или не е усмихнат?! Значи налучквам - операцията когато Банков се чудеше къде му е някакъв си хирургически инструмент.

Донее, направо те включвам в терапията. Иначе в първите епизоди на 5-ти сезон, да речем 6-7 някъде.

# 103
  • Мнения: 12 407
Роси, на верен път си. От шести сезон е и е усмихнат. Но не е това сцената Simple Smile

# 104
  • Мнения: X
Кога Марио е преглеждал наркомана? Flushed
Joy Ох, Донатела, ще ме умориш! Щом не сме стигнали до - Кога Марио е участвал в Откраднат живот, все още държим положението Joy
Rolling EyesRolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт