Велислав Павлов*Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 55

  • 13 736
  • 757
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 12 406
Роси, не сме познали Тони и това е Марио от шести сезон, но не праща Тони вкъщи Grinning

# 76
  • Мнения: 12 406
Дани, правя пореден отчаян опит - Тони, когато Марио го викна да разчете един рентген на спешна пациентка и след това откри, че чете за терапията с метадон?

# 77
  • София
  • Мнения: 9 558
Моски, май знам - когато излезе от болницата да спаси човека в катастрофа и каза на Стаменова да го замести

# 78
  • Мнения: X
Роси, и аз съм за тази сцена със Стаменова. Изпревари ме Joy

# 79
  • Мнения: 1 743
Моски, нееееееее Simple Smile

А Марио тук молеше Стаменова да го замести.

# 80
  • Мнения: X
Дани, правя пореден отчаян опит - Тони, когато Марио го викна да разчете един рентген на спешна пациентка и след това откри, че чете за терапията с метадон?
Каква е тази сцена Flushed

# 81
  • София
  • Мнения: 9 558
Еййй, май познах - йеееес. Моски, похвали ме де Simple Smile

Дани, когато Кръстева отиде при Тони да разчете скенера на малкия пациент?

Доне, за втори път не се сещаш за емблематични сцени с Тони. И ти ще ходиш на поправителен.

# 82
  • Мнения: 1 743


Последна редакция: вт, 28 май 2019, 13:39 от Daniela Gospodinova 601697

# 83
  • Мнения: 12 406
Моски, май знам - когато излезе от болницата да спаси човека в катастрофа и каза на Стаменова да го замести
Оу, йеа! Heart Eyes
Виждаш ли, диагностицирана си - имаш нужда от опресняване само на пети сезон Joy

За Тони се предавам Flushed

Ох, бе Донатела Joy
Марио отряза Зорница след подпокривната целувка. Докато гледаше тъжно след нея, дойде сестрата и го помоли да се върне в болницата за да прегледа пациентка на Захариев. Пациентката беше с бъбречен проблем. Марио я прати в отделението и се обади на Тони да дойде да види рентгена ѝ. Тони през това време точно вливаше метадона на Мона. Заряза и метадон, и система и отиде в кабинета си. Там с Марио обсъдиха, че май има камък в бъбрека и Тони си тръгна. Марио седна на неговия стол, пита го дали иска да пият кафе, Тони му каза, че е зает и излезе, Марио остана да седи и се зачете във файла, отворен на компютъра и видя, че Тони чете за терапията с метадон.

Ааааа, Дани, божеееее, за това пък бях забравила напълно Grinning

# 84
  • Мнения: X
Дани, правя пореден отчаян опит - Тони, когато Марио го викна да разчете един рентген на спешна пациентка и след това откри, че чете за терапията с метадон?
Каква е тази сцена Flushed


Ама тази сцена не е с Марио, а с как се казваше

# 85
  • София
  • Мнения: 9 558
Ееее, Дани, печелиш Trophy Браво

# 86
  • Мнения: X
Моски, май знам - когато излезе от болницата да спаси човека в катастрофа и каза на Стаменова да го замести
Оу, йеа! Heart Eyes
Виждаш ли, диагностицирана си - имаш нужда от опресняване само на пети сезон Joy

За Тони се предавам Flushed

Ох, бе Донатела Joy 
Скрит текст:
Марио отряза Зорница след подпокривната целувка. Докато гледаше тъжно след нея, дойде сестрата и го помоли да се върне в болницата за да прегледа пациентка на Захариев. Пациентката беше с бъбречен проблем. Марио я прати в отделението и се обади на Тони да дойде да види рентгена ѝ. Тони през това време точно вливаше метадона на Мона. Заряза и метадон, и система и отиде в кабинета си. Там с Марио обсъдиха, че май има камък в бъбрека и Тони си тръгна. Марио седна на неговия стол, пита го дали иска да пият кафе, Тони му каза, че е зает и излезе, Марио остана да седи и се зачете във файла, отворен на компютъра и видя, че Тони чете за терапията с метадон.

Ааааа, Дани, божеееее, за това пък бях забравила напълно Grinning
И това не го помня Thinking

# 87
  • София
  • Мнения: 9 558
Ми, Доне, аз от днес започвам с гинкобилобата. Може заедно ако искаш Simple Smile

# 88
  • Мнения: 12 406
Донатела, аз говорех за друга сцена, бре човек, от която стана ясно, че не е тази снимка Grinning

Ето ви един красив Батко

# 89
  • Мнения: X
Добре, а на Дани снимката от кой епизод е?

Общи условия

Активация на акаунт