Банята - 34 тема

  • 56 792
  • 768
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 1 557
И от кога пък майсторите започнаха да се изявяват като дизайнери и да дават такива съвети? Все едно той ще живее там и познава нуждите ви...


Добре е да има горно шкафче.Ако има лампа трябва да е купено предварително за да се остави кабел за него.

Този кабел не се ли оставя по дефолт от строителя? Thinking

# 106
  • Русе
  • Мнения: 621
Аз лично съм решила над мивката да има огледало и стенна колона отстрани. Мивката ми се пада в ниша и ще поръчам огледалото по размер, за да пасне идеално.

# 107
  • Мнения: 275
Здравейте Simple Smile Моята лилава баня е щастливо обзаведена от няколко дни.
Скрит текст:
Скрит текст:

Долния шкаф с мивката, който харесахме беше комплект с огледало с ЛЕД осветление и тъч бутон.(не могат да се разделят).Наистина страхотно е огледалото, голямо, удобно, но .. и аз държах да има горен шкаф, та се наложи да закупя отделно и дори сега само огледалото ми стои излишно, неразпечатано. Мислете как ще ви е удобно на вас - маски за лице, самобръсначки, пяни и прочие да има къде да се слагат.
На мен остана да закупя само стъклото, което ще разделя мокра/ суха част и в тази връзка искам да помоля за мнения какво да бъде то. Мат или не ? Милиметри ? Марка ? Приемам съвети и предварително благодаря

# 108
  • София
  • Мнения: 1 742
И от кога пък майсторите започнаха да се изявяват като дизайнери и да дават такива съвети? Все едно той ще живее там и познава нуждите ви...


Добре е да има горно шкафче.Ако има лампа трябва да е купено предварително за да се остави кабел за него.

Този кабел не се ли оставя по дефолт от строителя? Thinking
В зависимост от шкафчето и височината трябва да се нагласи кабела.

# 109
  • Мнения: 7 910
Имам шкаф с отворена полица и огледало, а вдясно със затворена част. Изключително удобен ми е.

# 110
  • Варна
  • Мнения: 1 557
Здравейте Simple Smile Моята лилава баня е щастливо обзаведена от няколко дни.
Скрит текст:
Скрит текст:

Долния шкаф с мивката, който харесахме беше комплект с огледало с ЛЕД осветление и тъч бутон.(не могат да се разделят).Наистина страхотно е огледалото, голямо, удобно, но .. и аз държах да има горен шкаф, та се наложи да закупя отделно и дори сега само огледалото ми стои излишно, неразпечатано. Мислете как ще ви е удобно на вас - маски за лице, самобръсначки, пяни и прочие да има къде да се слагат.
На мен остана да закупя само стъклото, което ще разделя мокра/ суха част и в тази връзка искам да помоля за мнения какво да бъде то. Мат или не ? Милиметри ? Марка ? Приемам съвети и предварително благодаря



Моля да споделиш дали така поставена мивката,близо до стената е удобна за ползване? Имам голяма дилема и аз с разпределенията в банята.
Относно стъкления параван,аз мисля да заложа на прозрачния вариант.Според мен създава повече чувство за пространство.

# 111
  • Мнения: 40 857
Горен шкаф и аз имам и не бих си и помислила да нямам. Ама той е нещо като колона отстрани на огледалото, а самото огледало е плътно до стената. Струва ми се, ако зад огледалото е шкаф, даже и да само 15 см широк, пак човек ще си удря главата в него като се наведе над мивката да си мие лицето или зъбите. Та ако става дума за комбинация от шкаф и огледало, изнесени напред, там съм против.

# 112
  • Асеновград
  • Мнения: 1 371
Горен шкаф и аз имам и не бих си и помислила да нямам. Ама той е нещо като колона отстрани на огледалото, а самото огледало е плътно до стената. Струва ми се, ако зад огледалото е шкаф, даже и да само 15 см широк, пак човек ще си удря главата в него като се наведе над мивката да си мие лицето или зъбите. Та ако става дума за комбинация от шкаф и огледало, изнесени напред, там съм против.

Съгласна съм с теб, ние сега правим ремонт на банята и не искам шкаф с огледало, а само огледало с лед осветление, точно защото имам чувството че ако има шкаф ще си удрям главата в него когато съм наведена да си мия лицето! Предпочитам да си купя колона и да я сложа отстрани, защото и без това няма да ми стигне мястото за всички тоалетни принадлежности в това малко шкафче Simple Smile

# 113
  • Мнения: 39 306
При нас е точно така. Плътно огледало и малка колона с рафтчета до него.

# 114
  • Асеновград
  • Мнения: 1 371
При нас е точно така. Плътно огледало и малка колона с рафтчета до него.

Супер, и на мен ми се струва най-удачно!

# 115
  • Мнения: 275
Е как малко, моя показан горен шкаф е широк 70 см, а има гледах и по 80 и по 90, вече зависи от пространството с което разполагате.
Мъж с пушка, скоро няма да мога да споделя дали ще е удобна мивката, понеже по план трябва да се нанесем след 2 месеца, но моята мивка не опира в стената, има около 10 см от страни.

# 116
  • Мнения: 288
Подкрепям мненията за огледало над мивката и горен шкаф/колона ДО огледалото. Иначе човек си удря главата. Ние сме с колона и през цялото време докато се оправям стои отворена. После затварям и няма безпорядък. Много е удобно.


Честита баня на  so good. Със здраве да си я ползвате.

Последна редакция: вт, 11 юни 2019, 20:26 от vania_svet

# 117
  • Асеновград
  • Мнения: 1 371
Подкрепям мненията за огледало над мивката и горен шкаф/колона ДО огледалото. Иначе човек си удря главата. Ние сме с колона и през цялото време докато се оправям стои отворена. После затварям и няма безпорядък. Много е удобно.


Честита баня на  so good. Със здраве да си я ползвате.

Много ми харесва банята, идеята за нашата ми е същата! Simple Smile

# 118
  • София
  • Мнения: 14 672
Много е хубаво с колоната, но ние нямахме толкова място. Сега гледах нашия шкаф, няма шанс да си ударя главата, той не стърчи толкова напред.
Скрит текст:

# 119
  • Асеновград
  • Мнения: 1 371
Много е хубаво с колоната, но ние нямахме толкова място. Сега гледах нашия шкаф, няма шанс да си ударя главата, той не стърчи толкова напред.
Скрит текст:

Да, защото мивката ти е широка и има място, вече така ги правят малки тия мивки като гледам по магазините колко са плитки... не знам как ще си избера, спрях се на една от Рила-та в Пловдив

Мисля че е достатъчно голяма но и ние нямаме много място.. въпреки това ще вмъкна една колона отстрани и ще си вземем огледало с лед осветление

Общи условия

Активация на акаунт