Банята - 34 тема

  • 56 814
  • 768
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 3 096
Не мога да измисля разпределението в една такава баня, на която й предстои основен ремонт. По-късно ще потърся още снимки на този "модел" баня за повече яснота.

При сегашното разпределение проблемите са два: единият е, че като седнеш на тоалетната чиния, се чувстваш заклещен между стената и мивката. Другият е, че ако искаме да сложим мивка с шкаф поне 60 см, то остава по малко място за душ зоната (ще бъде отделена със завеса, не с параван). Плюсът сега е, че при къпане може така да си насочи струята, така че имаш място да се дръпнеш по-назад, вместо да се забиваш в стената с душа. Но заради двата минуса май ще измислим ново разпределение.

Скрит текст:

Малко по-късно ще кача и снимки на различните варианти.

# 766
  • София
  • Мнения: 39 759
Моля пуснете нова тема.

# 767
  • Мнения: 40 870
Ако преместиш душа на отсрещната стена (и канала) може да си освободиш място за голяма мивка и пак да ти е широка зоната около тоалетната чиния. А в част от дължината на ваната да спретнеш хубава душ зона.

# 768
  • Мнения: 3 096
Черна станция, това е единият ни вариант. Другият е да преместим мивката на отсрещната стена, а душът да си остане там, където е. Или и душът, и мивката да са на стената срещу вратата. Явно не съм главоблъскала достатъчно дълго време над разположението и все още всичко ми е мъгла. Няма едно нещо с фиксирано място и положение. Даже за тоалетната се чудим дали дали си остане така или да я завъртим към стената, която е срещу вратата... Иска ми се да съобразим и мястото, където ще държим бебешки легени и корита, така че да не се набиват толкова много на очи. Търсих някакви идеи в нета, но засега и там ударих на греда Simple Smile

По отношение на сифоните също имаме колебания... Дали да сложим два линейни без праг или два обикновени с праг, който да пази останалата част от банятя суха...

И тъй като явно никой не желае да пусне нова тема, си позволих да го направя аз.
Да се преместим в 35-ата тема

Общи условия

Активация на акаунт