Банята - 34 тема

  • 56 745
  • 768
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 3 096
Задължително ли е при правоъгълен гранитогрес за пода в банята да се ползва линеен сифон?

# 751
  • Мнения: 40 752
Нищо задължително няма. Въпросът е как ще се получат наклоните и как ще ти хареса с обикновен. Като цяло с линеен си е по-добре и по-лесно.

# 752
  • Мнения: 3 096
Работата е там, че не искаме линеен сифон. Не сме имали такъв, но приятел се беше оплакал нещо за почистването ли, за запушване ли, не помня. И сега мъжът ми гледа квадратни плочки за пода, а на мен са ми ужасни, особено за дървесен десен.

Ще го разпитаме пак какво не му е допаднало, но може би ще трябва да си преразгледаме позицията за линейния сифон. Аз не виждам с какво може да е по-лош от квадратния...

# 753
  • София
  • Мнения: 12 006
То от сифон до сифон разлика бол.

# 754
  • Мнения: 40 752
С нищо не е по-лош, по същество е съвсем същият, само с една голяма ваничка отгоре. Тази ваничка или трябва да се мие от време на време с мокра кърпичка или в края на къпането последният да вдигне решетката и да я измие със сълна насочена струя от телефончето. И от време на време при чистене можеш да поличваш ваничката с Доместос. Нищо чак толкова ужасно.

# 755
  • Мнения: 969
Задължително ли е при правоъгълен гранитогрес за пода в банята да се ползва линеен сифон?
ДА! Пише го в закона!

# 756
  • София
  • Мнения: 12 006
Задължително ли е при правоъгълен гранитогрес за пода в банята да се ползва линеен сифон?
ДА! Пише го в закона!
Къде го пишело??Satisfied

# 757
  • Мнения: 3 096
Еххх, колко остроумно Wink Нямаш равен

# 758
  • Мнения: 7 899
Не мога да изчистя ш*баната душкабина. На петна е още преди да се заселя тук. Доместос, оцет, лимонена киселина, магическа гъба, пулирапид, изи, обезмаслител. Медикс за баня, Медикс за тоалетна, белина. Все си стои варовикът. Струва ми се, че ми се присмива и войната стана лична.
Какво още да пробвам Grinning

# 759
# 760
  • Мнения: 7 899
черна станция, благодаря. Ще докладвам, ако стане Flowers Hibiscus

# 761
  • Мнения: 25 732
Не мога да изчистя ш*баната душкабина. На петна е още преди да се заселя тук. Доместос, оцет, лимонена киселина, магическа гъба, пулирапид, изи, обезмаслител. Медикс за баня, Медикс за тоалетна, белина. Все си стои варовикът. Струва ми се, че ми се присмива и войната стана лична.
Какво още да пробвам Grinning
Трябва ти силен препарат за котлен камък.

# 762
  • Мнения: 4 039
Не мога да изчистя ш*баната душкабина. На петна е още преди да се заселя тук. Доместос, оцет, лимонена киселина, магическа гъба, пулирапид, изи, обезмаслител. Медикс за баня, Медикс за тоалетна, белина. Все си стои варовикът. Струва ми се, че ми се присмива и войната стана лична.
Какво още да пробвам Grinning
Този работи добре

# 763
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Подкрепям.Силен е и добър.

# 764
  • София
  • Мнения: 12 006
Не мога да изчистя ш*баната душкабина. На петна е още преди да се заселя тук. Доместос, оцет, лимонена киселина, магическа гъба, пулирапид, изи, обезмаслител. Медикс за баня, Медикс за тоалетна, белина. Все си стои варовикът. Струва ми се, че ми се присмива и войната стана лична.
Какво още да пробвам Grinning
Меглио - пръскаш и след 30-40 мин минаваш с гъба, после отмиваш с душа. Ако не е чистено  с години ще трябва да повториш.

Общи условия

Активация на акаунт