Пубертетът при момчетата - тема 5

  • 30 816
  • 747
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 47 995
Да ти е жив и здрав! Ще мине и този период  Simple Smile

# 121
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Жив и здрав да е младежът, и бързо да му минава тоя период Simple Smile
Всичко им е много тъпо. Насред площад Сан Марко съм го снимала поседнал на една пейка, забил нос в телефона. Всичко е тъпо, всичко.

Аз врещях насред Колизеума  ooooh! На всичките снимки е един тооолкова отегчен... съсипа ми разходката тогава. Ама аз тъпа и упорита продължавам да го влача а той, същият като мен Simple Smile, продължава да е отегчен  Tired

# 122
  • Мнения: 15 609
Ние с ММ затова ходим на екскурзии сами - без децата. Защото знаем, че ще ни скъсат нервите от мрънкане, дундосване и киселеене. А, като пораснат да си обикалят с техните приятели и гаджета. Със сигурност тогава ще им е много по-интересно. Сега всичко им е тъпо

# 123
  • Мнения: 47 995
Ааа като идем без него е обиден Joy

# 124
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Има надежда.... сутринта, точно преди да излезем се изпокарахме с моя мъж и понеже карам младежа до метрото си поговорихме. Толкова зрели разсъждения чух, че чак се стреснах и си викам "божкее, как изглеждаме отстрани!".
Не, че той се владее и няма изблици.

# 125
  • Пловдив
  • Мнения: 198
Всичко им е много тъпо. Насред площад Сан Марко съм го снимала поседнал на една пейка, забил нос в телефона. Всичко е тъпо, всичко.

Аз врещях насред Колизеума  ooooh! На всичките снимки е един тооолкова отегчен... съсипа ми разходката тогава. Ама аз тъпа и упорита продължавам да го влача а той, същият като мен Simple Smile, продължава да е отегчен  Tired

Верно сме в един и същ филм Smile Ние, миналият месец в Лондон - отегчение, мрънкане, не спря, снимките - под всякаква критика - нацупен или забил поглед в телефона, това е. Ама тъкмо след години да се гледа какъв лигльо е бил. Накрая, на връщане питам - не можах да разбера, хареса ли ти или не. Отговор - "(м)е", демек - все тая. Викам "Друг път да те взимаме ли с нас?" - "Е, да, много ясно". Пози, позииии… Smile
Ааа като идем без него е обиден Joy
О, дааа… Миналата година ходихме в Италия без него, през носа ни го изкара Wink

# 126
  • Мнения: 47 995
Да мрънка колкото ще, ми ми иде да му сложа някаква каишка, та да го влача по-лесно просто, да не го затрия някъде Joy На всичкото отгоре обичам музеи и настоявам да ходим в музеи на местата, които посещаваме...познаааайййтееее Simple Smile Ма после се хвали насам натам какво е видял де Wink

# 127
  • Мнения: 15 609
Ние ходим тайно, за да няма сърдене Grinning
Пращаме баткото на детски лагер, малката на гости при баба и тайничко се измъкваме за 4 - 5 дни на екскурзия двамата. Като се върне му казваме къде сме били, но той обикновено си изкарва страхотно на лагерите и изобщо не се сърди, че сме ходили без него. Като пита какво сме правили му казвам, че по цял ден сме обикаляли да разглеждаме паметници и сгради, и той е доволен, че "не сме го влачили да обикаля по цял ден на жегите, за да зяпа някакви глупости". За него щом няма плаж и басейн, значи е "голяма тъпня".

# 128
  • Пловдив
  • Мнения: 198


Да ви поразвеселя малко, после ще я махна, че, ако попадне на нея... майко мила Grinning

Последна редакция: пт, 14 юни 2019, 13:56 от ~ SunShine ~

# 129
  • Мнения: 6 457
Имам купища подобни снимки, Съншайн. С тази разлика, че по моите снимки отегчените пубери са повече.

# 130
  • Мнения: 47 995
Тъй де, мисля че успокоихме мистик, че това е съвсееем нормално Simple Smile

# 131
  • Мнения: 15 609
Хахахаха - колко познато. Нашият пък на снимките е усмихнат така, сякаш сме му опрели пистолет до главата. Усмивка има, ама погледа е на разярен бик Joy

Между другото сега се сетих - преди две години бяхме на екскурзия в Прага. В групата имаше едно семейство с 10 годишно момче. Буквално побърка не само родителите си, но и цялата група. Графика на екскурзията наистина беше много натоварен - от сутрин до вечер обикаляхме и разглеждахме, а той не спираше да мрънка, да киселее, да се тръшка и да крещи по родителите си. Ние едвам издържахме, а родителите му направо не знам.

# 132
  • Пловдив
  • Мнения: 40 796
Благодаря ви!  Hug
Ясно ми стана вече, да...

SunShine, страхотни сте!

Тази година и на двете пътешествия ходихме без мрънчо...беше щастлив, а не сърдит  Grinning Молих го да идва и пак Не!

# 133
  • София
  • Мнения: 6 363
как върви процесът с окосмяването на крайниците при вашите подрастващи? и има ли срамуване у тях от този факт

при нас (почти 13) краката са бая окосмени вече и човекът не иска да ходи по къси панталони, че го било срам. явно останалите му съученици още не са се окосмили.

малко ми е чудно, уж е тъмнорус, уж с доста бяла кожа, уж е малък още, отде се взеха тия косми...

# 134
  • Sofia
  • Мнения: 4 402
Нашият (почти 14) има доста косми по краката. Вадя му аз късите панталони сега в жегите и той - ужас, ще ми се виждат космите. Аз му викам да не е луд, да не иска гладки крака като някой.... Та това си е мъжествено.

Общи условия

Активация на акаунт