Пубертетът при момчетата - тема 5

  • 30 869
  • 747
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Момичета...незнам дали ви се е случвало подобно нещо.Моят тийн никъде, ама никъде не иска и основната му дума е Не  Crossing Arms Нямам идея вече...
Това опира до там, че дори утре, на рождения си ден не иска нищо!Ей така ако го оставя и ще си дреме у дома Rolling Eyes и деца не иска да кани-ни на кино, ни на пица.Предлагам му семейно и с приятели на басейн-не!На планина-пак не...приятели ни канят на вилата им - не!..дойде му на ум Зоопарка у Софето, там каза да  Laughing ама с половин уста.А утре го дават жега и май не е подходящо Thinking
Просто ме кара по този н-н да се чувствам ужасно...само си викаме, а и мм го защитава и става какафония направо  Confused
Сори, че се оплаках.

# 106
  • Варна
  • Мнения: 446
Мистик, мааалко ти завидях Simple Smile
Период е, ще мине.
Моят сега, иска ВСИЧКО, веднага и всичкото да е скъпо и марково.

# 107
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Мистик, мааалко ти завидях Simple Smile
Период е, ще мине.
Моят сега, иска ВСИЧКО, веднага и всичкото да е скъпо и марково.
Нима...?  Grinning
Аз пък се чувствам някак виновна...незнам...тъпо ми е някак, щото искам да е весел и да си изкара един хубав рожден ден.

# 108
  • Варна
  • Мнения: 446
Ами, моят  ми правеше сякаш напук. "Ето толкова се стараеш, но на мен не ми пука. Животът си е мой и ако искам ще си прекарам деня ТЪПО".
И от този род.

# 109
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Ами, моят  ми правеше сякаш напук. "Ето толкова се стараеш, но на мен не ми пука. Животът си е мой и ако искам ще си прекарам деня ТЪПО".
И от този род.
да, де да...нещо от сорта е...само дето не го казва на глас.

# 110
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Мдааа, големият (16) същата песен пее. Нищо не иска освен да го оставим на мира. Действам според моето настроение. Понякога го оставям за да пестя нерви, друг път го натискам.... И все си повтарям, че и това ще мине  Peace

# 111
  • Мнения: 6 491
Моя е на приливи и отливи. Има дни не мога му затворя устата и това ще направя, онова..Сега е на вълна мускули, набирания, упражнения ... Щото на крака го докарва, даже съм писала, че са огромни от този футбол.. Но на гръб и ръце не още..И се самонавива вкъщи, ходи пред огледалата...Като направи серия лицеви опори..идва, почва ми се гъзарчи и пита- а ся, как е Stuck Out Tongue Winking Eye Върти се, сгъва там ръце като културистите Joy. Ауу вика, почвам да имам трицепс. И аз_да,да..Joy
Друг път,каквото и да го питам е не, не знам, вдигане на рамене...
Тъй.

# 112
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
 Thirteen#...браво за това! Grinning От моя такава меланхолия лъха, че ме побърква ooooh! Как нещо не го привлече, съблазни и т.н...сега заради леката кифоза док препоръча висене и набиране на лост.Ходеха с баща му...ама няма такова мрънкане.Всичко е със зор и викане...

# 113
  • Мнения: 6 491
И на лостове ходи, но по възглавничките на ръцете взеха да му се образуват едни ранички..Та сега изчаква да отминат, а после му дадох акъл да слага ръкавиците за колелото, та малко да се предпазва.
Иначе категорично ми отказа плуването с аргумента- аз такава шапка на главата си няма да сложа Head Band Кукава работа.

# 114
  • Мнения: 48 039
Всичко им е много тъпо. Насред площад Сан Марко съм го снимала поседнал на една пейка, забил нос в телефона. Всичко е тъпо, всичко. Ама след време признава, че не е било тъпо Joy и не съжалява
Измисли нещо семейно, може да не се разбира много с децата в класа и да не иска с тях. Ако е много жега в зоопарка, се метнете до някой мол- батути, картинг и от сорта. Или в обратна посока, в някой аквапарк идете Simple Smile
Весел празник Simple Smile

# 115
  • Мнения: 8 597
И на лостове ходи, но по възглавничките на ръцете взеха да му се образуват едни ранички..Та сега изчаква да отминат, а после му дадох акъл да слага ръкавиците за колелото, та малко да се предпазва.
Иначе категорично ми отказа плуването с аргумента- аз такава шапка на главата си няма да сложа Head Band Кукава работа.

Има специални ръкавици за тренировки на лостове, и съвсем не не са скъпи. Проверете в Декатлон .

# 116
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Моят за плуването спря да мрънка и ходи...

Благодаря ви!

Хепи, и аз така мисля...преди обед в Зоото и после нейде на хлад Simple Smile

# 117
  • Пловдив
  • Мнения: 198
Моят стана на 15 миналата неделя. Същата работа - "ден като всеки друг, нищо няма да правя". Предната година пак така говореше, накарах го да покани двама най-близки приятели на пица и кино. Не му беше лошо според мен, но сега каза - "изобщо не ме карай като миналата година, не искам". И не съм настоявала. Вечерта преди рождения ден сподели, че малко му било тъпо, че така е решил. Но познавал толкова хора, че просто нямало как да покани всички и затова - или всичко, или нищо Simple Smile На рождения ден отидохме семейно да се почерпим в любим негов ресторант, така че мисля, че не е недоволен и не се чувствам виновна Flushed До 13-тия рожден ден празнувахме винаги с голяма дандания, мисля, че тези тържества просто останаха назад във времето, надявам се с хубави спомени. Вече го бил надраснал, сам каза.

# 118
  • Мнения: 15 748
Те сега са в някаква много неопределена възраст. Големи са за детски партита, малки са за шупни купони или нощни заведения. Лятото трудно се канят деца - едни са при баби, други по морето. Трудно е да се измисли нещо, което да им хареса. Специално за зоопарка да кажа, че е адска жега в момента. Веднъж си го причиних по това време на годината и няма да повторя - едвам издържах да обиколя навсякъде. Според мен едно ходене до някой Хидрапарк или Аквапарк би било по-добре. Цял ден кеф на басейните и атракционите, после по една пица, един сладолед и айде вкъщи

# 119
  • Мнения: 6 516
И ние в отбора.
Днес големият става на 15. Не иска да празнува.  Предлагах какво ли не - тц. Малко се позамисли над идеята за грил парти на езерото без родители (само ще им изпечем месото и ще ги оставим,  след 5 часа минаваме да почистим) , но отказа и това. Подарък не ще, получи пари. Говори с половин изречение, недоизказано, с недомлъвки.  Недоволен,  крив постоянно."Остави ме!"  Едвам го навих да говори с баба си, за да го поздравят. Отвратителен период.

Общи условия

Активация на акаунт