Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 7

  • 37 130
  • 753
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 283
Здравейте дами! Имало ли е такива при вас с бързо нарастващ ЧХГ. Например:
8 ден от трансфер - 60
11 ден - 380
13 ден - 1400

Стойностите, колкото и положително да ни звучат, будят известно притеснение, особено след като се поразтърсих из нета.

Според мен стойностите са ти супер. Аз бях на 11 ден 260, 13 ден 1180. Казаха ми че всичко е наред, така че честито и леко бременеене.

# 196
  • Мнения: 66
  Мo  Cherie , и мен  ме разбиха ,ами ме размазаха направо АЗ пътувам с автобус ,за да не давам много пари ,спа в евтини хотели   пътувам с метро не с таксита и накрая без другото само без пътните ,хотела и храната който възлизат на още 400 лева грубо за едно посещение там  нали това е част от един опит  за операция хистероскопия и лапароскопия в Истамбул церахи с/у  Ораята ми взеха 1200 евро отделно платените в Бахчеджито 2000 евро те са съвсем отделно, не лъжа за нищо но много неща щяха да ми бъдат спестени ако ми беше направено едно обикновено изследване ,за което ми беше отговорено няма нужда .Значи дори е 3400 евро .Пребави и другите суми 2500+500+1000 за трансфер .Без лекарствата аз тях не съм ги записвала нямам навик плащам и лекарства да тестове и т,н.

Честно ,аз пак не разбрах защо толкова вие излезнало всичко като .. много неща не смятате ..а пък ако ги сметните сиг и 20хил ще мине ...🤔🤔

# 197
  • Мнения: 75
Здравейте дами! Имало ли е такива при вас с бързо нарастващ ЧХГ. Например:
8 ден от трансфер - 60
11 ден - 380
13 ден - 1400

Стойностите, колкото и положително да ни звучат, будят известно притеснение, особено след като се поразтърсих из нета.

Не се притеснявай, моите бяха дори още по високи. Дори на биохимичният скрининг ЧХГ ми казаха, че е няколко пъти над референтните стойности. На въпроса защо- отговорът беше не знаем, често при жени с инв е така.
Заради завишените ми хормони ми излезе междинен риск за Даун. Добре че преди това бях направила неинвазивен пренатест и всичко си е наред.

# 198
  • Мнения: 220
   Танче ,ами не са 20 000, но  на там е сумата  !Нали всички ги даваме за едно .Това ,че на мен се е случило не значи ,че на друг ще се случи .Все някой ще изтегли късата клечка ,в случая на мен се падна това е !Но и никой не е застрахован , да си направи сметката предварително .Поне успокоение ,че има успяли там !Хайде ,и ти да се похвалиш скоро !Стискам палци !

# 199
  • София
  • Мнения: 200
dr. Sveta,  много съжалявам, че така се е получило при теб. Но не можах да разбера това за един опит ли само или няколко. При кой лекар си?

При мен тези 2500 евро които споменаваш бяха за първи опит, в който си влиза всичко + трансфера на замразен ембрион. Не съм плащала нищо допълнително.

Нямам представа за цената на лапаро и хистеро, но моята лапароскопия която беше оперативна, а не диагностична  ми илзезе 1900 евро.  Но хистерото трябва да е по малко до колкото знам.

# 200
  • Мнения: 19
dr. Sveta,кое изследване са пропуснали та толкова са се оскъпили нещата?

# 201
  • Мнения: 682
Първият ни опит излезе около 9000лв, която включва 2500 евро към болницата, лекарства, транспорт, хотел за 14 дни, храна по заведения, забележителности. Не сме пестили.

Вторият опит беше около 5000лв, тъй като от болницата правят отстъпка и ходехме само за прегледите, останахме само 4 дни за трансфера.

# 202
  • Мнения: 220
Боти ами най- елементарното кариотип се нарича .Ако го бяха пуснали, а аз настоявах ,но получих отговор че няма нужда отговор на лекар е това ,не на мед.,сестра ,подхода към моят случай е корено различен.При положение ,че и мм е с генна мутация и аз задължително изчакване на ембриони до 5 ден и ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН ПИД .Ако, го  бяхме направили щях да си спестя не само средства ,но най -важното нямаше да си тровя организма с тези сериозни хормони .два пъти при това .Но всеки  късмета си !Да съм си направила изследването ,а не да се доверявам .

Последна редакция: пн, 17 юни 2019, 15:07 от d-r Sveta

# 203
  • Мнения: 6
Според мен стойностите са ти супер. Аз бях на 11 ден 260, 13 ден 1180. Казаха ми че всичко е наред, така че честито и леко бременеене.

Не се притеснявай, моите бяха дори още по високи. Дори на биохимичният скрининг ЧХГ ми казаха, че е няколко пъти над референтните стойности. На въпроса защо- отговорът беше не знаем, често при жени с инв е така.
Заради завишените ми хормони ми излезе междинен риск за Даун. Добре че преди това бях направила неинвазивен пренатест и всичко си е наред.

Благодаря ви! Simple Smile Дано всичко се развие наред, ще измерим ЧХГ още веднъж тези дни, за всеки случай. А колко време след положителен тест може да се отиде на гинеколог, който да потвърди? От клиниката ни казаха 2 седмици, считани от теста, но на доста места намирам мнения, че при ЧХГ > 1000 може ембриона да се види и на ултразвук.

# 204
  • Мнения: 283
Jj1271, лично аз ходих на 13 ден, когато стойността на чхг беше над 1000 видя се къде е разположено сакчето. Иначе десет дни след това отидохме да видим ембрион и пулс.

# 205
  • Мнения: 75
Според мен стойностите са ти супер. Аз бях на 11 ден 260, 13 ден 1180. Казаха ми че всичко е наред, така че честито и леко бременеене.

Не се притеснявай, моите бяха дори още по високи. Дори на биохимичният скрининг ЧХГ ми казаха, че е няколко пъти над референтните стойности. На въпроса защо- отговорът беше не знаем, често при жени с инв е така.
Заради завишените ми хормони ми излезе междинен риск за Даун. Добре че преди това бях направила неинвазивен пренатест и всичко си е наред.

Благодаря ви! Simple Smile Дано всичко се развие наред, ще измерим ЧХГ още веднъж тези дни, за всеки случай. А колко време след положителен тест може да се отиде на гинеколог, който да потвърди? От клиниката ни казаха 2 седмици, считани от теста, но на доста места намирам мнения, че при ЧХГ > 1000 може ембриона да се види и на ултразвук.

Аз отидох в 5 гс и се видя сак. В 6гс+5дн се видя ембрион и пулс.

# 206
  • Мнения: 100
Момичета мога ли да ви попитам има ли във форума някаква история или анкета колко от нас са били в клиниката, успешни ли са процедурите и пр. Благодаря ви, успех на всички и честито на бременеещите Simple Smile

# 207
  • UK
  • Мнения: 19
Здравейте, беше ми изписан Лукрин който да започна на 21 ден от цикъла и като ми дойде да отивам за стимулация. Цикълът ми е 25-26 дни по принцип, а сега след започването на Лукрина вече 29 дни няма цикъл. Пиша на сътрудничката дали е възможно да се забавя цикълът, а тя ми отговори само - да възможно е! Има ли някоя от вас която е била на Лукрин преди стимулация и кога идва Ц? Аз започнах леко да се притеснявам вече, а искам да отивам и да се почва със стимулацията!

# 208
  • Мнения: 2 673
Момичета мога ли да ви попитам има ли във форума някаква история или анкета колко от нас са били в клиниката, успешни ли са процедурите и пр. Благодаря ви, успех на всички и честито на бременеещите Simple Smile
Здравей! Hug
Няма такава анкета.
Никой не може да знае колко от пишещите тук са били в клиниката,
а и малцина са тези, които, след като забременеят, се връщат да кажат.
Разбира се, има момичета, които са споделили техните истории,
може да върнеш темите назад и да прочетеш. Blush
Като човек, който от близо 2 г. посещава клиниката,
мога да кажа, че само една шепа хора пишат тук,
а турските клиники са претъпкани с български пациенти. Blush
Запознах се с доста момичета през този период,
80% от тях забременяха, че и родиха. Blush
Успех! Heart
reniii, на въпроса ти не съм компетентна,
но ти желая късмет! Heart
Много късмет желая на всички момичета! Heart

# 209
  • Мнения: 222
Момичета мога ли да ви попитам има ли във форума някаква история или анкета колко от нас са били в клиниката, успешни ли са процедурите и пр. Благодаря ви, успех на всички и честито на бременеещите Simple Smile
Здравей! Hug
Няма такава анкета.
Никой не може да знае колко от пишещите тук са били в клиниката,
а и малцина са тези, които, след като забременеят, се връщат да кажат.
Разбира се, има момичета, които са споделили техните истории,
може да върнеш темите назад и да прочетеш. Blush
Като човек, който от близо 2 г. посещава клиниката,
мога да кажа, че само една шепа хора пишат тук,
а турските клиники са претъпкани с български пациенти. Blush
Запознах се с доста момичета през този период,
80% от тях забременяха, че и родиха. Blush
Успех! Heart
reniii, на въпроса ти не съм компетентна,
но ти желая късмет! Heart
Много късмет желая на всички момичета! Heart
Сиси, имаше в една от предните теми

Общи условия

Активация на акаунт