Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 7

  • 37 132
  • 753
  •   1
Отговори
# 555
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Еееее Cry

# 556
  • Мнения: 726
Здравейте момичета, започнах стимулация, с Гонал по 300 на ден, закупих си го от Турция, но на кутийката пише 450, обясниха ми в клиниката че, то не било 450 а 600, но днес като трябваше да си бия втората доза дойде към 150, при вас случвало ли се е такова нещо?

На мен ми се е случвало в дозата 450 да има около 550. В друга 500. От болницата ми бяха казали, че понякога от фабриката пълнят малко повече. Сигурно това са имали предвид като са ви казали 600.

# 557
  • Мнения: 556
Аз също бях с Гонал 450 и трябваше да бия по 300.Само веднъж имах проблем понеже не успях да издърпам със спринцовката добе препарата и бих около 200,но в клиниката ми казаха, че всичко е наред.
М/у другото все още ми седи опаковката с Гонал Ф 450. Ако някой има интерес да ми пише.

# 558
  • Мнения: 234
Аз също съм на Гонал 150 и по същия начин ми дадоха 450, след което една сестра го задраска и написа отгоре 600. Действително ми стигна за 4 дни, разтворен само с една ампула течност.
В същото време имах Мерионал 150+ 75, които също разтварях с една ампулка?
Момичета, мислех си, че моята стимулация е тежичка с 150 Гонал и 225 Мерионал, но виждам, че има и дози по- големи от моите. Още в началото доктора ми беше казал, че тъй като съм имала висок индекс на телесна маса ( за протокола съм около 70 кг +), нямало смисъл да ми дава много медикаменти 😳 Та въпросът ми е- мислите ли, че дозите на лекарствата се определят и от теглото? Първа стимулация ми е и не съм много на ти.

# 559
  • Мнения: 47
Аз съм с Гонал 300 и мерионал 150,и на мен ми каза док.,че заради моите кг.са по- големи дозите.

# 560
  • What are you laughing at?
  • Мнения: 337
Благодаря ви момичета, относно Гонала, наистина в една доза имало около 600, явно аз нещо не съм направила както трябва вчера, една сестра днес ми показа че е толкова количеството. Успех

Последна редакция: пн, 15 юли 2019, 12:16 от arji

# 561
  • Мнения: 54
Здравейте, бях на преглед и имам полип , налага се хистероскопия. Изписаха ми Тарлусал за 6х1, за да ми дойде цикъла , да се обадя на 2 ден за да ми назначат час. Пих го до 9 юли а ми казаха че може би към 18 ще е хистерото, но така като гледам днес е 15, а цикъла ми нее дошъл.Колко дена след приема трябва да насъпи цикъла ? Аз вече 6 дена чакам и нищо .

# 562
  • Мнения: 68
Здравейте, момичета! На бланката която ми дадоха след пункцията пишеше, че след като ми дойде цикъла може да имаме сексуален контакт, но трябва ли да се пазим през това време знаете ли?

# 563
  • Мнения: 100
Според мен пиши на Хафизе за това понеже зависи от лекарствата ти, аз когато почнах крион гел-а спряхме контактите понеже четох че спада ефективността на лекарството.

Здравейте, момичета! На бланката която ми дадоха след пункцията пишеше, че след като ми дойде цикъла може да имаме сексуален контакт, но трябва ли да се пазим през това време знаете ли?

# 564
  • Мнения: 298
Здравейте, момичета! На бланката която ми дадоха след пункцията пишеше, че след като ми дойде цикъла може да имаме сексуален контакт, но трябва ли да се пазим през това време знаете ли?

До цикъл не трябва да имате полови контакти.

# 565
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета! Имам запитване относно безплатните прегледи, които се предлагат от клиника Бахчеджи, тъй като съм нова в това, а виждам че вие сте доста запознати. Свързаха се с мен по телефона и ми обясниха, че на 18.07 ще има организирано пътуване от София, като пътя и прегледа са безплатни за мен и за мъжа ми, като са необходими само изследвания, които трябва да си носим. Първоначално бях доста скептична и не знаех какво да правя, но в крайна сметка се записах. Ако можете да споделите мнение, наистина ли всичко е реално така както ми е обяснено и няма никакви уловки?? Disappointed RelievedThinking Благодаря предварително!

# 566
  • Мнения: 90
Момичета, какъв е техният Гонал та го теглите? Не е ли в заредена писалка и въртиш, за да избереш количеството?

# 567
  • Мнения: 210
Момичета, какъв е техният Гонал та го теглите? Не е ли в заредена писалка и въртиш, за да избереш количеството?
Има и писалки,но аз ползвах такъв ,който
беше прахче и разтвор,не помня какви разфасофки бяха,защото ми ги биеха в клиниката,обаче помня,че с един разтвор се правеха няколко дози. Аз съм ползвала писалка 900единици,обаче при инвитрото ми в Англия,не в Турция. Нека някое момиче,което е по-запознато да сподели.

# 568
  • Мнения: 47
Здравейте, момичета. Можете ли да ми кажете как стоят нещата с болничния. От клиниката ми дадоха бележка, на която пише от коя до коя дата съм била в стимулация. Дадох я днес на личната, а тя ми даде направление за лкк и каза че те щели да ми издадат, защото тя със задна дата не можела да издава. Действително така ли е или трябва личната да ми го издаде?
Успех на всички! Blush

# 569
  • Мнения: 222
Здравейте, момичета! Имам запитване относно безплатните прегледи, които се предлагат от клиника Бахчеджи, тъй като съм нова в това, а виждам че вие сте доста запознати. Свързаха се с мен по телефона и ми обясниха, че на 18.07 ще има организирано пътуване от София, като пътя и прегледа са безплатни за мен и за мъжа ми, като са необходими само изследвания, които трябва да си носим. Първоначално бях доста скептична и не знаех какво да правя, но в крайна сметка се записах. Ако можете да споделите мнение, наистина ли всичко е реално така както ми е обяснено и няма никакви уловки?? Disappointed RelievedThinking Благодаря предварително!
Няма уловки 🙂 Действайте и успех!

Общи условия

Активация на акаунт