Мили ли сте си косата с ... бебешкия шампоан?

  • 6 340
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 550
Предимно с бебешки се мия.
Проблема е, че много бързо се омазнява косата, но поне след банята мога да се разреша.  Laughing

# 31
  • Мнения: 11 018
Моята също се омазнява бързо и после трудно я реша без балсам. Веднъж пробвах с бебешки и наистина се разресах лесно, но косата ми стана увиснала и мека, ужас  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 1 101
Мила съм си косата с бебешкия шампоан на сина ми, но не бих повторила. На моята коса не се отрази никак добре - стана на клечки, сплъстена, едва се решеше.

# 33
  • Мнения: 5 476
Препоръчителен е за суха и изтощена коса..така съм чувала!  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 5 577
Не съм, но ще пробвам. Simple Smile
Иначе ползвам от известно време бебешки сапун за лицето и бебешки душ- гел за тялото и съм очарована от ефекта- кожата става гладка и мека и не се изсушава, вече направо и за мен си купувам. Wink

Какъв е бебешкия душ гел който ползваш Wink,да взема да пробвам и аз Flutter


Да, Лейди - я кажи за гела и аз исках да питам!

Ееех, аз си мислех, че голямо откритие съм направила, а то се оказа, че доста са ползвали - не е споменавано до сега.

# 35
  • Мнения: 433
От два месеца се мия с детския шампоан на Нивея. Пробвах да го сменя с друг, но ефекта не ми хареса и продължавам да си го ползвам.

# 36
  • Мнения: 1 616
Мила съм я, но прочетох някъде, че бебешките шампоани не били подходящи за косата на възрастни, имали си някаква специфика, която вместо да помага, вредяла- нещо като честото измиване....

И аз съм чела същото и затова се доверявам на шампоани за възрастни. Още повече, че след измиване с бебешки шампоан косата ми ставше ужасно мека и сплескана.

# 37
  • Мнения: 4 473
Ползвала съм Джонсън-а на Гери. Бива Laughing

# 38
  • Мнения: 332
Бюбхен имат душ-гел за деца.От известно време и аз го използвам.

# 39
  • Мнения: 5 299
Иначе ползвам от известно време бебешки сапун за лицето и бебешки душ- гел за тялото и съм очарована от ефекта- кожата става гладка и мека и не се изсушава,
...като на бебе нали? Grinning

ПО темата - не съм си мила косата с бебешорския ш-н, но и не мисля да пробвам. Съмнявам се, че ще има кой знае какъв ефект. Косата ми е "пухкава", и с обикновен, а преставям си с този, ще стане като бебешка сигурно. Confused

# 40
  • Мнения: 5 391
Май съм пробвала едно време с Джонсън, не останах доволна като че ли Thinking

# 41
  • Мнения: 7 186
Какъв е бебешкия душ гел който ползваш Wink,да взема да пробвам и аз Flutter
Да, Лейди - я кажи за гела и аз исках да питам!

Нищо особено не е, взех си от Кауфланд, бях с една приятелка и тя ми го препоръча. В голямо шише- 1000 мл, цялото е много шарено с детски картинки. Пише Kid' s, друго не можах да разчета. Има няколко вида миризми. Не мирише силно, но пък е много приятен за къпане- освежава и не изсушава кожата.

# 42
  • Мнения: 13 512
Не,защото са си за бебете. За моята боядисана коса,изложена на слънце,хлор и сол  си има специални шампоани,които аз ползвам.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 621
Мила съм се с бебешки шампоан, но ми става много пухкава и мека косата, тип хвърчаща и хич не ми допада. Confused

# 44
  • Мнения: 5 647
Едно време си купувах детски шампоан Па-Па и бях много доволна. Скоро не съм ползвала на малката шампоаните.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт