Мили ли сте си косата с ... бебешкия шампоан?

  • 6 316
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 108
да и аз като теб
поради липса на друг

# 16
  • Мнения: 6 155
Ами аз редовно си я мия с бебешки шампоан  Wink

# 17
  • Мнения: 723
И на мен ми се случи веднъж, но ефектът не ми хареса.
Наистина косата ми става мека, но пухкавостта, която придобива, хич не ми допада  Crazy
Същото беше и при мен, освен това много се сплеска. Sad

# 18
Много съм доволна от детският шампоат на Джонсън (лилав) и доста често го използвам
И аз го ползвам. На него си пише,че е подходящ и за възрастни. Доволна съм.

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Направо да не повярваш, но и при мен ефектът е същият!!! ShockedДаже мослех да пускам и аз тема...Свършил ми шампоанът, без да се усетя, наложи се на ползвам този на малкия.Е, супер ми стана косата.Моята е ужасно твърда, жилава, неподдаваща се на интервенции, с дебел косъм.Рядко успявам да я омекотя с нещо.Е, сега успях Laughing
Мисля да продължавам да ползвам детски шампоани Blush

# 20
  • София
  • Мнения: 2 846
Опитвала съм. Основният недостатък е, че не дават обем. Не ми харесват. Naughty

# 21
  • Мнения: 193
 Пробвала съм и наистина косата става мека и лъскава. Но ако го използваш няколко пъти последователно, ефектът ще отслабна!

# 22
  • Мнения: 730
Не съм, но ще пробвам. Simple Smile
Иначе ползвам от известно време бебешки сапун за лицето и бебешки душ- гел за тялото и съм очарована от ефекта- кожата става гладка и мека и не се изсушава, вече направо и за мен си купувам. Wink

Какъв е бебешкия душ гел който ползваш Wink,да взема да пробвам и аз Flutter

А по темата- аз не съм ползвала,но майка ми от известно време си мие косата с бебешки шампоан и й стои просто чудесно косата,май и аз ще пробвам Thinking

# 23
  • Мнения: 260
Мила съм със шампоан Чико, не ми я изми добре, а пък нейната я пресушаваше ужасно, беше като слама. След това взех Бюбхен, много по-добре и се отразява, но на мен не съм го пробвала. Мацката от магазина обаче го ползва за разгримиране, аз също пробвах веднъж като бях влязла да се къпя без да си махна грима и не ми се излизаше от банята, върши работа!

# 24
  • Мнения: 9 990
Добро утро Laughing
Аз от дете си се мия с детски шампоан Mr. Green

# 25
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
И аз съм ползвала детския на Event. Много хубаво мирише и косата ми стои добре след това!

# 26
  • Мнения: 5 790
Да, измих се един път с бебешкия на Джонсън. Косата ми стана ужасна, едвам се среса, стана на клечки, ужасно твърда и т.н. Но явно си е до шампоан, де. Ще пробвам и аз.

# 27
  • Мнения: 377
Фризьорката ми препоръча да използвам детски шампоан от време на време, тъй като повечето шампоани са доста "агресивни". Но за постоянна употреба не мисля, че става. Косата се омазнява доста по-бързо, не се поддава на почти никаква обработка. Аз лично по 2 пъти в годината ползвам за около месец Джонсън.  Peace

# 28
  • Мнения: 5 622

 Не съм, но съм си слагала бебешки крем за лице. Моят беше свършил и се наложи да ползвам детския Клоран  Joy

# 29
  • Петрич
  • Мнения: 321
Само един път се измих с Джонсън и няма да повторя.Косата ми стана супер твърда.Аз си ползвам H&S  въпреки че косата ми се омазнява много бързо от него.

Общи условия

Активация на акаунт