Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 май 2019, 22:27 ч.

В задънена улица съм

• 2 919
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
По-скоро трябва да се запиташ как ще им се отрази да видят побой или убийство.

# 16
Здравейте, искам да споделите, как приеха промените вашите деца, как им се отрази всичко на каква възраст, са били, как им обяснихте ситуацията.
Защо? Раздяла между родитеите се случва при най-разнообразни ситуации, които са несъпоставими една с друга. Освен това дете на 3 години реагира доста по-различно от дете на 13. С какво тези различни истории биха ти били полезни, ако нямат нищо общо с твоята история? А, ако имаш нужда от конкретен съвет за твоята ситуация, уточни. Ще опитаме да помогнем с каквото можем.

# 17
  • София
Никога, никое дете няма да е подготвено и няма да реагира спокойно или нормално.
Ако е малко - до към 1 г., може би няма да го усети и като порасне ще е свикнало с това, че живее с мама и тати идва да го/я вижда.
Скрит текст:
Моето дете беше на 5.5 г., когато си събрах багажа и се изнесох с нея. В началото не разбираше точно какво се случва, но аз доста и говорех и обяснявах. Като не се виждаше с баща си плачеше, но до момента не съм и отказала никога разговор или среща с него. С времето свикна и вижда, че аз съм по спокойна, усмихната, щастлива. Когато пожелае се чува с баща си, той когато "има възможност" я взима и ходи при него.

Ако разкажеш по конкретно ще може по точни и ясни отговори да получиш.

# 18
Положението вече несе търпи, ако сега си тръгна но той неми даде детото, аз мога ли да направя нещо, или ще трябва да чакам решение от съда и колко време отнема това

# 19
  • Буркина Фасо
поразчети малко от другите теми. отговор ти е даден.

# 20
Абе вземай най-необходимото и като го няма се изнасяй с детето. Ти пишеш така сякаш ще му искаш разрешение да го напуснеш. На наркотици ли си и ти и точно колко време се друсаш?

# 21
Моляяяя????..... Дали съм на наркотици
Разбира се, че не никога даже не съм и пробвала и съм много против

# 22
Тогава защо си легна с наркоман, че и дете му роди?

# 23
Просто ти трябва да събереш смелост, събираш багажа, взимаш си детето и тръгваш. Гледай да е в момент, когато си сигурна, че ще го няма час - два вкъщи и тръгваш, отиди някъде, където няма да може да те намери, например при приятелка или при социалните, за да те изпратят в защитено жилище.

# 24

Не беше наркоман, но от известно време започна да се движи само с такива аз тогава започнах да се самнявам от там започнаха и всичките ни скандали, докато накрая не се уверих сама, че не напразно се движи само с наркомани

# 25
С родителите си говори ли? Могат ли да ти помогнат?

# 26
С родителите си говори ли? Могат ли да ти помогнат?

Баща ми е починал, майка ми може да ми помогне, макар, че в момента не съм и споделила нищо тъй като нейскам да я притеснявам

# 27

Не беше наркоман, но от известно време започна да се движи само с такива аз тогава започнах да се самнявам от там започнаха и всичките ни скандали, докато накрая не се уверих сама, че не напразно се движи само с наркомани

Със сигурност е бил. Няма как. Освен ако не сте били на по 15 години и да правите каквото правят другите.
Обърни се към майка си. Защото положението ти е зле.

# 28
Незабавно се обърни за помощ към майка си и сигнализирай социалните.Дете се отнема много рядко от майка.

# 29
Най много ме втрещява факта че тоя човек е бил същия и преди да забременеете с второ...защо ви трябваше да го правите,разбира се че ще спечелите вие в съда защото преди всичко правата се отсъждат в полза на майката и предвид това че тоя човек е и заплаха за децата заради това че е наркозависим....но разбира се!! Бягайте от тия изроди...свържете се с близките си и час по скоро сложете край,най тъмно е преди разсъмване

Общи условия

Активация на акаунт