Априлски бебета - тема 5

  • 41 281
  • 501
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 109
В каква последователност излизат зъбките? Сега установих, че има остър показал се зъб някъде назад?! Не мога да разбера дали е кътник или кучешки, но е сред нищото назад ... Знаете ли нещо повече?

# 76
  • Мнения: 1 050
Това, че има пропуск в последователноста, проблем ли е? Не са подредени в редичка един след друг..

# 77
  • Мнения: 4 660
Едва ли понякога излизат накръст.

# 78
  • Мнения: 1 050
Как обличате децата на плажа? В морето с какво влизат? Памперсите за плуване са ясни. Но какъв бански - има едни като костюмчета с УВ защита? Кога и колко често ги преобличате на плажа? Спят ли на плажа?

# 79
  • Мнения: 4 660
Все още не сме ходили на море , купила съм и бански от Lidl и един ни подариха.
За сега нашето море пак се очертава в началото на Септември когато е и годишнината от сватбата.
Още се чудя дали да купя такива памперси за плуване , незнам дали ще е топло за да влезе във водата.

# 80
  • Мнения: 1 050
С памперсите за плуване може да си седи и на плажа. Те не се свличат и увисват като се напълнят. Тези, които аз вземам,  са като гащички - от декатлон. Много удобни.

# 81
  • Мнения: 69
Миналата година като ходихме септември, водата беше студена и само топнахме Влади ( беше на 5м.). Тогава бях взела бански с uv защита, но мн трудно го обличах, а и на него не му беше много комфортно. Сега само гащички за плуване и шорти от лидл. Днес тръгваме за 2 нощувки. Миналата година Влади спеше по 3 4 часа на плажа  без прекъсване. Вечер излизахме, той заспиваше в количката и спокойно сядахме да вечеряме, спеше по цяла нощ, без да се буди. Той по принцип беше неспящо бебе, будеше се по няколко пъти. Та 7 дена си починахме идеално. Сега предполагам, че ще е друго. Мисля да го пребирам за сън и без това след 12 не е хубаво да се седи на плажа, като се на спи може би на басейна на хотела.

# 82
  • Мнения: X
Как са вашите малчугани? Моето изведнъж се промени, инати се, иска да се налага с ревове и крясъци.

# 83
  • Мнения: 4 660
Опитва се да бяга пада става вчера си разкървави устната като падна.
Всеки ден ходиме до кухнята като се върнем едно мрънкане недоволство. Вече се чудя да я оставя на бабата и сама да отида за манджите.
Мрънка реве кара се с мен на бебешки език като и мине идва да се гушнем целува ме 🤷‍♀️ май така си изкарва натрупания стрес.

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 13:33 от kikair

# 84
  • Мнения: 1 050
Инати се, тръшка се, не иска да седи в количката, като я пусна ходи къде ли не - по дупките и шахтите, не и по пътя. Днес правих две закуски, отделно плодове - не иска да яде, казва неееее и стиска устенца. Ако й взема нещо, с което не трябва да играе, пищи и реве... иначе е добро дете де Joy

# 85
  • Мнения: X
Дали е период? И при нас е така.
Не знам как да се справям.

# 86
  • Мнения: 4 660
Аз я оставям да се нареве в някой ъгъл. Не знае да пълзи или да се изправи, но отскоро се научи да пълзи по дупе и се придвижва до мен.

# 87
  • Мнения: X
Моето преграква но не спира.
Никакво препяствие не може да го отклони. Не мога да се къпя, готвя дори.

# 88
  • Мнения: 4 393
Малчо е инатлив, надува гайдата, ако иска нещо, а то му бъде отказано, но за кратко. Лесно минава на друга вълна и няма драми. Всичко бута на земята и след него е погром, ама се примирих.
На море ще го водим в края на август, не мисля да му взимам бански. Избиха му два горни кътника и вече е с 10 зъбки. Спи вече по веднъж на ден за 2-3 часа и през нощта непробудно за 10-11 часа. Все още яде АМ вечер, а понякога и сутрин. Кога да го махам?
Живот и здраве, на 23-ти септември тръгва на ясла. Сърцето ми се свива.

# 89
  • Мнения: 1 050
Мечтая за ясла, уви в София няма шанс Grinning тя също ще се чувства страхотно там, предвид реакциите й с децата. Аз за морето май ще купя само блузки с УВ защита.

Общи условия

Активация на акаунт