Велико Търново - 4

  • 28 604
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 302
Я тогава давайте като няма мераклий за среща в Търново /освен Tsv/ да се срещнем пък по морето.Ние сме на Обзор началото на август - някой друг ще почива ли там  Simple Smile

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
И ние сме на море в началото на август,живот и здраве  - на Черноморец .
 

# 17
  • Мнения: 302
И ние сме на море в началото на август,живот и здраве  - на Черноморец .
 
Flavi ние бяхме там миналата година - много ми хареса,идеално е за малки деца.Спокойно е,няма голяма навалица /като в Несебър например/ и е много евтино!Сега ще видим в Обзор как е-там не съм ходила от 10г.Приятно изкарване на всички по морето /аз вече само за отпуска си мисля,а има още цели 2 седмици дотогава/ ooooh!

# 18
  • Мнения: 3

Хайде и още една нова мама! Здравейте и от мен!!!
Аз пък имам един друг проблем. Казаха ми, че ако искаме детето ни да ходи на детски ясли, трябва от сега да подадем молба, вярно ли е? И къде в града има ясли? Аз знам само тази, която е близо до "Патриарх"-а.

# 19
  • Мнения: 1 153
Аз имам желание за среща,само дане стане като предната,а моите предложения са за Неделята на 5 Авеню или в парка Марно поле има заведение

# 20
  • Мнения: 927
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА WRIGHT !!!!!! НЕКА ЖИВОТА ТИ НОСИ САМО РАДОСТ И ЩАСТЛИВИ МИГОВЕ !!  bigdance2 newsm67 nbirthday

# 21
  • Мнения: 1 153
Честит рожден ден  bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • tardis
  • Мнения: 329
ЧРД, WRIGHT!   bouquet

Малко със закъснение, ама като не гледам... Wink

# 23
  • Мнения: 302
За срещичката-мисля че ще е най-удобно или в Марно поле или в парка до битака.Например в сряда-към 18.30 - какво ще кажете???

# 24
  • Мнения: 927
Аз съм за парка до битака, само че ако може във вторник или четвъртък. Часът е без значение.

# 25
  • Мнения: 1 153
Аз съм за Марно поле,мен часове и дни не ме бъркат Wink

# 26
  • Мнения: 1
Здравейте мами! Аз съм чисто нова при вас.Надявам се че ще мога да се включвам от време на време .

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Добре си ни дошла!Включвай се когато ти е удобно-тук всички сме хубави хора!Дано ти хареса нашата компания-макар и виртуално!

# 28
Zdraveite mami, az ne sam nova no za parvi pat pi6a v tazi tema. 6te mi bade priatno ako nameria novi priateli tuk Hug Peace

# 29
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Здравей Таня!Радвам се,че си решила да пишеш в темата-колкото по-вече мами толкова по-добре.То и без друго темата ни все е по втора страница.Ами добре си ни дошла !Дай по-вече инфо за теб и бебока!Къде се разхождате,може да направим разходка!
    Уточнихте ли място на срещата?Ден,час ?
       Ако,мога ще се внлюча!

       Лек и слънчев ден от нас!

Общи условия

Активация на акаунт