Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 май 2019, 19:53 ч.

Родово проклятие

• 478
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте, знаете ли как се чисти родово проклятие? Буквално ме блокира отвсякъде. Не виждам изход.

# 1
  • Terra incognita
Ако можеш, намери книгата "Стопанката на Господ". Там е описано. Трябва да си убена със сигурност, че има такова.

# 2
в какво се изразява това проклетие? Сигурна ли си, че блокажите са от това?

# 3
Здравей, мъж съм, не дама. Simple Smile Според Ваня Спасова е родово, според друга ясновидка е от бивша. Тя се дразнеше че взима доста по-малко от мен като заплата. А се проявява основно на работното място - трудно вече намирам работа, а ако я намеря привличам злобно държание от колегите ми или получавам пълен блокаж в гърлото, глътвам си граматиката и сякаш онемявам като съм на работа.
в какво се изразява това проклетие? Сигурна ли си, че блокажите са от това?

# 4
пиши в темата за ясновидците, може някой там да знае.

# 5
Определено има нещо. След скарване с последната буквално жена не ме поглежда или направо ме намразват, така не е било никога. А сега и работя почти само с жени и можете да си представите какъв ад е без причина нещо в теб да ги дразни и да ги кара да те отбягват.

# 6
Здравейте, магиите действат само , ако човек вярва в тях. Чрез вярата в такива нещата отваряте портала между негативните пожелания и вас самия.
Ако престанете да подхранвате тази вяра нещата ще започнат да се изчистват от самосебе си.

Мога да ви препоръчам да напръскате всички ъгли в дома си със светена вода взета на голям празник и да ви прочетат чиста молитва.

Трябва да ви кажа, че и страхът също подхранва лошите пожелания, затова измислете своя си собстяена защита, катл например, че сре в енергиен балон и никой и нищо не може да ви навреди.
Успех Ви желая! И не мисля, че имате родово проклятие. Според мен е вампиризъм, отстрана на въпросната жена. Не ходете и по врачки. За мен 90% са шарлатани, опитващи се да печелят на гърба на хорското нещастие. Горе главата, след лошото винаги идва добро.

# 7
Благодаря! Дали мога да попитам как изглежда тази жена, защото и с други бивши е имало скандали, а и с познати жени е имало несподелена любов и съответните драми... просто не знам коя от всичките е виновна.

Аз блокирах бившата във ФБ и LinkedIn. За всеки случай си промених й името.

Общи условия

Активация на акаунт