Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 21

  • 52 281
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 817
Добро утро! Coffee

Аз също съм съгласна с предложението на Фили. Спомням си, че го коментирахме и преди, когато се разбра, че Онур и Севда напускат, и още тогава го решихме. Така или иначе мълчанието е знак на съгласие Wink

Изгледах тийзъра. На пръв поглед турския добър доктор (не знам името на актьора) ми е по-симпатичен от актьора в американския вариант. Няма да влизам в детайли, защото ще прозвучи леко дискриминационо, а не е редно.

Много красива Еда и откровено секси доктор блян - Онур Heart Eyes Не особена симпатична екранна партньорка, но може да я барнат малко и нея Simple Smile

Разсмях се с колажа на каста за трети сезон на Ябълката. Шевал така са я изгладили, че изглежда най-млада от трите грации Joy Има ли го някъде в оригинал, защото ми е познат, но не се сещам от къде.
Аз даже не я познах......мислех, че това ще е новата тръпка на Кая...
Здравейте момичета
Докторският сериал ще се гледа, дано има и превод....

# 721
  • Мнения: 9 530
Здравейте момичета мили Hug Heart Eyes
Радвам се ,че тук е много оживено .
Хайде на закуска със сладурите Heart

# 722
  • Мнения: 41 699
Привет! Hug Hug Hug

Марсия HugТаня HugГости HugФили Hug

2-ри тийзър с озвучка...
«Чудо доктор» Тизер №2. Русская Озвучка
https://vk.com/turkiee?z=video-46308288_456241752%2F3e6b989f295f … pl_wall_-46308288






Статия от Ранини за сериала и фрагмана...
http://www.ranini.tv/haber/37716/1/mucize-doktor-dizisinin-ilk-b … agmani-yayinlandi





# 723
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Здравейте : )
Много добре звучи доктора.
Танер Олмез - главния герой Али ( беше Мерт в "Квартала на богатите" и там много хубава роля направи) е много реалистичен, пълно вписване в ролята показва - щом личи даже и от тези няколко кадъра, значи е свършил добра работа.

Ах -хаахах - тази снимка ( с черните тоалети, и излъскани) , дето са ги издокарали с чуждите тела и само главите на нашите от Ябълката е направо в десятката. Joy

# 724
  • Мнения: 41 699


Боби Hug



Танер Йолмез/Taner Ölmez съм го гледала освен в ''Квартала на богатите''/''Medcezir'',също - във ВВ Кьосем! Peace


нови с Еда от сета...




нови и с Несрин




и Шевал... Wink




# 725
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Злати Hands Plus1

Да ; )  
Скрит текст:
ама Ö-то не е правилно да се превежда като "йо" , независимо колко го пробутват. И оригиналното произношение на името не е Йолмез за това не го написах така. И Олмез не е точно, но е по-близко до оригиналното звучене.  Както и Озджан Дениз не е Йозджан ( много ме дразни като го пишат така, няма нищо общо), нито Демет Оздемир е Йоздемир.

На мен по-интересно ми стана ,че Танер изобщо не толкова малък - 1986 г. е роден, а на мен ми прилича на към 22 JoyJoyJoy Още от Квартала ми приличаше на голямо бебе : )))))

# 726
  • Мнения: 9 530
Ами дребен е и с тази къдрава прическа , за това изглежда млад , но най красивия доктор е нашият Синеочко , няма спор Grinning сигурно е началото ще е лош с доктора савант , но после ще се сприятелят.( това си го измислям , не съм гледала американския сериал .Но предполагам в началото ще си приличат , после ще си го ,,потурчат " Joy
Но ще го гледам разбира се.
Да знаете , още ме е яд ,че Ябълката продължава без ЗейАл , толкова бях свикнала с тях Confused

# 727
  • Мнения: 934


                      Добър вечер Момичета,


                      По въпросът за името на темата веднага се съгласих с предложението на Фили.Joy
                       За Ябълката мисля, че на всички нас ни е неприятен факта, че сериала продължава без ЗейАл . Няма да можем да го преглътнем скоро, жестоко ни порязаха с това решение, а ние така ги обикнахме, станаха ни толкова близки, сякаш са ни роднини, ядосвахме се на простотиите на Синеочко, страдахме за Зейнеп, радвахме се когато се събраха и така. Ужким гледахме сериал, а в един момент се оказа, че за нас това не беше сериал, а истина. Залепнахме, откачихме,  ех как няма да страдаме, че ги няма.Worried
                         Сега ще гледаме и него и нея, но с други партньори, нали разбирате, че няма да е същото, но така е няма пълно щастие.
                          Благодаря за всичко споделено и затова, че поддържате темата, много се радвам, че съм една от вас.Hands Clap
                          Мисля, че предложението на Фили е в десятката да ни запише час при "Добрия доктор", но знам, че ще стане навалица.Stuck Out Tongue Closed Eyes
                           Лека вечер Момичета Flowers Hibiscus

# 728
  • Мнения: 41 699
Боби Hug
Скрит текст:
Така е в граматиката!За това го пиша така!
 Ö - йо  
 Ü - ю
 Ş - ш
 I - ъ
 İ - и
 C - дж
 Ç - ч
Фили HugТаня Hug






# 729
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Така е Злати Flowers Blossom - пишат го по граматиките, ама тия хора са си настъпили ушите. Нищо общо като произношение. Аз тия с Ö-тата ще си ги пиша с О ( по-близо ми е като звучене). А като произношение го знам така - нагласяш устата за "о" и казваш "у" : ))))) Joy

Едни убавци : ))))


И мен ме е яд Фили, че сме без ЗейАл и бях свикнала с тях и техните изпълнения, но това е положението . . .

# 730
  • Мнения: 41 699
Добро утроо! Hug Hug Hug





Боби Hug,при мен е професионално изкривяване! WinkНяма как да не го спазвам! Laughing

 Laughing








Приятен петък желая на всички! Hug Hug Hug

# 731
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Привет! wavey
Разбира се Злати ти си го пиши както искаш. Ние нямаме аналог за този звук и което и да се ползва все няма да отговаря на истината : )))

Няма пускани нови неща, освен че Шевал си концертира и хич не бърза да се връща.Но те пък може и няколко серии да я държат в кома и за това да не им трябва.
Едно предположение ми попадна, че Йълдъз можело да е забогатяла през Кая, макар че това ми се струва малко вероятно. Може пък през Алихан и Зейнеп да се е уредила : )))))

По вероятно да ни поднесат нещо съвсем необичайно.

# 732
# 733
  • Мнения: 934
                           

                  Добро утро Момиченца Ябълки,:satisfied:
 
                  Наминавам много набързо, но утре вечер пак ще пиша. В момента бързам и нямам много време, пък и няма много място в темата. Дано някоя от вас направи нова къщичка, защото аз не мога.
                   Благодаря ви за споделеното, за кафенцето на Злати и за всичко споделено.
                   Желая ви слънчев и усмихнат уикенд и до утре.Flowers Hibiscus

# 734
  • Мнения: 6 591
Здравейте, ябълкови дружки! wavey wavey wavey

Най-после съм в отпуска и ще имам повече време за предстоящите сериали. Ама да ви кажа, ние сме големи щастливци. Ще си гледаме цели три сериала с нашите любимци. Ще си гледаме и Енгин, Неслихан,Кадир, Берен. Кой като нас... newsm44

Мисля, че не сме слагали тук втория тийзър за „Mucize Doktor“ с руски субки.

https://vk.com/onurtunagreek?z=video-183878575_456239021%2F1fe7b … ost_-183878575_58

Рускините пишат, че само за едно денонощие тийзърът има над милион гледания. Очакванията са големи, надявам се да ги оправдаят и много се вълнувам.

Оказа се, че в каста има доста музиканти. За Синеочко е ясно. Но също така Танер Олмез е солист на групата "Барабар", с която често обиколят по концерти из Турция. Танер е роден в музикално семейство. Прочетох някъде, че има брат близнак, което ми се стори много интересно. Трябва да потърся инфо.



Ето и изпълнение на групата.

https://vk.com/video-132392938_456240458


Фърат Алтунмеше също е от актьорите, увлечени и по музиката. Изявява се като рап-изпълнител, даже е издал албум, който носи името "Şimdi benim Zamanım".

Хубава събота на всички!

Последна редакция: сб, 24 авг 2019, 12:14 от * Дъга

Общи условия

Активация на акаунт