Пазаруване от Amazon - тема №84

  • 67 776
  • 788
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 9 850
Накрая на поръчката, преди завършването. Не помня как точно се казваше опцията, нещо от сорта на "group my items..." или подобно...
И пак не е гаранция, че ще ги пратят заедно.

# 106
  • Мнения: 3 922
От различни складове идват стоките, така че понякога просто физически няма как да ги изпратят заедно.

# 107
  • Мнения: 1 379
Момичета, трябва ми малко помощ.
Забравила съм да си прекратя прайма, след първия месец съответно са ме чарджнали на 8 юни.
Сега го прекратих, пишеше, че ще има рифънд, но си спомням, че тук съм чела, че се пишеше някакъв мейл май.
Може ли  якой да припомни?

# 108
  • Сф
  • Мнения: 4 784
Изчакай няколко дена да видиш дали ще ти ги върнат парите. Ако не- тогава им пиши на чата.

# 109
  • Мнения: 3 161
Момичета, препоръчайте ми качествено детско влакче, да не е от най-бебешките модели.

# 110
  • Мнения: 24
Здравейте, имах проблем с повредени обувки от склада и след разговор с customer service ми отговориха че мога да ги върна или ако реша да ги задържа ще ми възстановят 9 евро. Не ми е ясно само как да им потвърдя да ми върнат 9 евро. Писах им в отговор на техния е-мейл, но ми казват, няма нищо прикачено в мейла и не знаят какво искам. Моля, ако някой знае как да им потвърдя да ми каже.

# 111
  • Сф
  • Мнения: 4 784
Отговаряш на имейла, в който ти предлагат 9 евро, като реално в полето за изпращане напишеш пак техния имейл (ако директно им отговориш няма да ти получат писмото). Май не обясних добре

# 112
  • Мнения: 7 182
Напротив, при такива писма директно отговаряш, че избираш варианта за рефънд на 9 евро.

# 113
  • София
  • Мнения: 5 754
Момичета, препоръчайте ми качествено детско влакче, да не е от най-бебешките модели.
https://www.amazon.de/gp/product/B07CQ3717Q/ref=ppx_yo_dt_b_asin … ie=UTF8&psc=1
Много сме доволни. Много здрава. Детето е на 2г и половина,всички други успяваше да счупи. Вече няколко месеца това влакче и релси са здрави.

# 114
  • София
  • Мнения: 9 850
Аз винаги съм отговаряла директно на мейлите им. А защо трябва да има нещо прикачено, след като искаш просто да ти върнат 9 евро и да не ги връщаш?

# 115
  • Мнения: 518
Тази четка на добра цена ли е в момента?
https://www.amazon.de/gp/product/B01B1J95M2/ref=ox_sc_act_title_ … R8XB7XF&psc=1

# 116
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 527

Не е лоша цената. От английския взех преди няколко седмици за 26 лири. Тази седмица в Кауфланд има на промоция за 80 лева модела с bluetooth. Ако е за голямо дете едва ли ще се впечатли, но на моя дребния много му харесва приложението за телефон. Води календар кога си е измило зъбите, дава награди, има едно човече което се храни и облича. Също така показва и на детето как да си мие зъбите.

# 117
  • Мнения: 518

Не е лоша цената. От английския взех преди няколко седмици за 26 лири. Тази седмица в Кауфланд има на промоция за 80 лева модела с bluetooth. Ако е за голямо дете едва ли ще се впечатли, но на моя дребния много му харесва приложението за телефон. Води календар кога си е измило зъбите, дава награди, има едно човече което се храни и облича. Също така показва и на детето как да си мие зъбите.
Тази в немския също е с bluetooth, нали?

# 118
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 527
Всъщност, да. Понеже не са го написали в заглавието, а не прочетох описанието се заблудих, че е без. Супер си е цената значи, а е забавление за децата.

# 119
  • Мнения: 518
Всъщност, да. Понеже не са го написали в заглавието, а не прочетох описанието се заблудих, че е без. Супер си е цената значи, а е забавление за децата.
Благодаря, поръчах една.

Общи условия

Активация на акаунт