Пазаруване от Amazon - тема №84

  • 67 851
  • 788
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 267
Купих това мъжко яке за 28 паунда ХЛ, много е хубаво, но отговаря на 2ХЛ, доста уголемено е https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B072R3MTK3/ref=ya_aw_od_pi?ie=UTF8&psc=1

# 91
  • Мнения: 1 210
здравейте!
Някой скоро поръчвал ли е от френски амазон ?
Виртуалната ми карта е заредена с по-голяма сума дори, но все още не са изтеглили нито лев, поръчката е пусната от около 2 часа вече
регистрацията ми е отдавнашна, но не съм пазарувала скоро от там и нз дали има нещо общо ?!
Там от едно време не приемат всички карти. Но може и още да е рано, нали теглят парите едва когато изпратят поръчката.

# 92
  • Мнения: 5 613
Теглят преди да подготвят за изпращане ( на мен ми се е случвало след дни дори).Следи си статуса,ако имаш проблем с плащането,ще ти изпише

# 93
  • София
  • Мнения: 5 547
Не е по темата но другата седмица ще има Киндъл в Кауфланд.

# 94
  • Мнения: 310
Може ли някой да ми препоръча ютия с парогенератор за домашна употреба?

# 95
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 769
И тук да помрънкам. Някой ще препоръча ли марка детски обувки, които се "славят", че са за широк крак? Не и Кларкс.

# 96
  • Мнения: 1 210
Може ли някой да ми препоръча ютия с парогенератор за домашна употреба?
От около 2 години ползвам тази, нямам никаква забележка, макар да чета в коментарите, че някои правят проблем. Преди това бях взела една офлайн на Тефал, но течеше и я върнах. При избора ми се водех единствено да не е със сменяем филтър.

# 97
  • Мнения: 19 733
И тук да помрънкам. Някой ще препоръча ли марка детски обувки, които се "славят", че са за широк крак? Не и Кларкс.
Мдам, аз взех на Кларкс за широк крак с лепки и лепките едва стигаха до края... Хич не бях доволна Crossing Arms

Колко е голямо детето/кой номер носи и какъв тип обувка ти трябва?

# 98
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 769
Малко е, но с голям крак :–). Ботуши търся, естествена кожа/велур/Номер 32 или 33. Стелка около 20,5см. Да не са с бомбе, а такъв тип
Благодаря!

# 99
  • Мнения: 19 733
Ох, ти си с девойка Simple Smile За малки мъже мога да споделя аз какво купувам.

# 100
  • София
  • Мнения: 23 222
Ох, ти си с девойка Simple Smile За малки мъже мога да споделя аз какво купувам.
сподели, че и у нас сме с широки крака. Аз все кларкс купувам, ама нещо не ми харесват напоследък.

# 101
  • Мнения: 310
Може ли някой да ми препоръча ютия с парогенератор за домашна употреба?
От около 2 години ползвам тази..
Много благодаря! И моята е на Philips, но е обикновена и е время да я сменя, исках новата да е парогенератор. Ще разгледам характеристиките и ще поръчам.

# 102
  • София
  • Мнения: 5 429
Ето едно хубаво Геоксче за момчешките мами https://www.amazon.de/Geox-Jungen-Alonisso-Hohe-Sneaker/dp/B0792 … tp?th=1&psc=1, 24 номер е за 24 евро.
аз за моят големият все на Геокс купувах/преди/ сега е голям и има собствено мнение.

още едно  https://www.amazon.de/Geox-Jungen-Alonisso-Boy-Sneaker/dp/B07DK2 … mp;th=1&psc=1

# 103
  • Мнения: 1 047
CAPRICE- Номер 40 за 23 евро.

# 104
  • Бургас
  • Мнения: 822
А къде се отбелязваше да доставят всичко заедно от поръчката, а не 1 по 1 ?

Общи условия

Активация на акаунт