Пазаруване от Amazon - тема №84

  • 67 790
  • 788
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 23 193
тези :
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B01EHG188A
на Subscribe & Save с код prime50 ми ги намали до 8,36.
но пък утре щели да ги доставят, явно праим и тази доставка забързва  newsm78

# 466
  • Мнения: 1 139
Здравейте и аз имам проблем с акаунта в амазон. Мин ден направих регистрация и поръчка, но след като избрах доставка и видях, че парите в картата ми не са достатъчни. След това регистрирах др имейл, направих същата поръчка (вече имам достатъчно пари) и уж вс наред. Получих имейл с номер на поръчка и като се опитах да вляза в акаунта не ми позволява и изписва да си проверя пощата, но там нямам нищо. От сметката ми са дръпнати само 2лв някъде. Немога да разбера какво става и не можах да намеря имейл, за да пиша само някакъв телефон. Някой със същия проблем?


Защо си регистрирала друг мейл? Трябвало е само да довнесеш пари в картата и да ъпдейтнеш в акаунта. Канселира ли първата поръчка? Двата лева са само блокирани, за да проверят дали е активна картата. Няма да ги изтеглят. Ако си вкарала точно сумата, колкото е поръчката, и са блокирали 2 лв отгоре, значи не ти стигат пак парите.
Вече имам повече пари в картата от самата поръчка, но акаунта все още ми е блокиран нищо немога да видя и не получавам нищо на пощата. 🙄

# 467
  • София
  • Мнения: 646
mariq2016 Провери акаунта с другия имейл.

# 468
  • Мнения: 7 187
Понякога от Амазон връзката с банката не се осъществява и затова се иска потвърждение от купувача.

# 469
  • Мнения: 1 139
И това пробвах няколко пъти и пак не става.
mariq2016 Провери акаунта с другия имейл.

# 470
  • Мнения: 189
Тази кафе машина е на добра цена:

https://www.amazon.co.uk/DeLonghi-Scultura-ECZ351BG-Traditional- … so/dp/B00C2353FU/

Също с код B2B20OFF в немския, френския и италианския Амазон - 20евро отстъпка на 100 похарчени.

# 471
  • Sofia
  • Мнения: 15 592
Коте, veka, благодаря ви!
Ще изчакам още малко, няма какво друго да предприема на този етап. Може би наистина всичко с поръчката е OK за момента.

# 472
  • Мнения: 537
Моля за съвет, този миксер на добра цена ли е?
169 п.
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B072175JWB/ref=ox_sc_act_tit … L5A1OLE&psc=1

# 473
  • София
  • Мнения: 3 883
Коте, veka, благодаря ви!
Ще изчакам още малко, няма какво друго да предприема на този етап. Може би наистина всичко с поръчката е OK за момента.

Пожелавам скоро имейл, че се подготвя за изпращане, а след него втори, че е изпратена! Flowers Hibiscus

# 474
  • In the land of Never Never
  • Мнения: 1 798
Здравейте и аз имам проблем с акаунта в амазон. Мин ден направих регистрация и поръчка, но след като избрах доставка и видях, че парите в картата ми не са достатъчни. След това регистрирах др имейл, направих същата поръчка (вече имам достатъчно пари) и уж вс наред. Получих имейл с номер на поръчка и като се опитах да вляза в акаунта не ми позволява и изписва да си проверя пощата, но там нямам нищо. От сметката ми са дръпнати само 2лв някъде. Немога да разбера какво става и не можах да намеря имейл, за да пиша само някакъв телефон. Някой със същия проблем?
Преди десетина дни направих поръчка, всичко изглеждше наред, потвърдиха с имейл, парите ми бяха блокирани в картата. Като влизам после в акаунта - такава поръчка липсва.
Писах им, отговориха, че на моя имейл не излиза такава поръчка.
Като влязох чрез линка в имейла им с потвърждението за поръчката, установих, че в списъка на моите поръчки е само тази поръчка. Получих и имейл, че ме поздравяват за регистрацията в амазон. Всъщност, излиза, че съм си направила втори акаунт, без да искам - и с абсолютно същите данни. Но не мога да вляза директно, като кликам на линкове, влизам си в стария акаунт. В акаунта с последната поръчка мога да вляза само чрез линка, изпратен ми с потвърждението за поръчката. Питах ги какво да правя, казаха че не могат да се сливат, и да не трия новия акаунт, защото ако имам проблем, после няма как да се позова на тази поръчка.
Не знам дали на някой се е случвало такова нещо - малко ми изглежда странно, как системата ми отваря акаунти два пъти, със съвсем същите данни, но ми се случи. Просто като поисках да поръчам, започна да ме пита за пароли, понеже съм на друг интернет доставчик в момента, реших че е нормално да иска да вляза с парола. Оказало се е че съм се регистрирала в Амазон с друг акаунт, нещо което не съм искала изобщо.

# 475
  • Мнения: 3 642
Как мога да получа 15 паунда за ползване на приложението. Излезе ми съобщение на компютъра. После го дръпнах на телефона и влязох, но нищо никъде не ми изписва.

# 476
  • Мнения: 3 642

Много съм доволна от последните си поръчки
Поръчах за дъщеря ми раничка за плуване Trunki - събира цялата екипировка, гърба е мек, удобна е и най-важното водоустойчива, ако сложа вътре мокър бански и хавлии не пропуска вода.
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00AZ0VV80/ref=ppx_yo_dt_b_a … ie=UTF8&psc=1
Благодаря за споделения линк. В момента раничката октопод е 10 паунда. Възползвах се.  Simple Smile
И синята е 10 паунда. Купих и за синът ми Simple Smile

# 477
  • Бургас
  • Мнения: 2 150

Много съм доволна от последните си поръчки
Поръчах за дъщеря ми раничка за плуване Trunki - събира цялата екипировка, гърба е мек, удобна е и най-важното водоустойчива, ако сложа вътре мокър бански и хавлии не пропуска вода.
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00AZ0VV80/ref=ppx_yo_dt_b_a … ie=UTF8&psc=1
Благодаря за споделения линк. В момента раничката октопод е 10 паунда. Възползвах се.  Simple Smile
И синята е 10 паунда. Купих и за синът ми Simple Smile

До колко години са удачни тия ранички. Дъщеря ми е почти на 11г., ходи на сърф училище и всеки ден раницата и е пълна с мокри бански, ликри, хавлия и пончо.......

# 478
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Maya, раничката е за малко дете, до към 8г. Ние я имаме откак детето бе на 2г и в момента на голямата ми 11г дъщеря й стои бебешка. Моите на плуване ходят със сакове или тънките торби за плуване. Откак им взех микрофибърни хавлии за спорт вече не е така тежко всичко, а и не пропускат.

Аз влязох да видя дали и какво сте се възползвали от Прайм намаленията, но много слабо.

# 479
  • Бургас
  • Мнения: 2 150
Рони Благодаря. И аз си мислех, че ще е прекалено бебешка, но пък е готина.
Чудя се тук на тази кафе машина трябва ли ми или не https://smile.amazon.de/gp/product/B07MMSHC4R/ref=ox_sc_act_titl … R8XB7XF&psc=1, по принцип си имаме автомат Siemens, но старичка, тази ми се вижда по компактна.

Общи условия

Активация на акаунт