Юлчета, стойте по местата, с тате още бистрим имената! Тема 7

  • 22 463
  • 741
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 472
Честито! Да е жив и здрав бебо Михаил Blue Heart

# 646
  • Мнения: 1 108
Честито! Да е жив и здрав Михаил! Tada

# 647
  • Мнения: 295
Момичета, всичко си заслужава! Днес в 12:05 се роди бебе Михаил! 3240гр. и 51см. в 37+6г.с. За два часа и малко само с един напън. (второ раждане). Прекрасен е просто. 😁

Честито! Толкова е хубаво, че започват хубавите новини, малко по малко.!!👏👏

# 648
  • София
  • Мнения: 333
Честито бебе Михаил!Жив и здрав да расте и много радост да носи на мама и татко!

# 649
  • Мнения: 3 295
Честито бебе Михаил, и бързо възстановяване! Аз да продължа темата от по-рано - аз съм в 39+1 г.с. и се чувствам също огромна (с качени 6 кг само). Сексът отдавна е мираж, още в 7-мия месец прекратихме всички такива дейности, след 38 седмица си мислех, че ще имам желание, но една седмица нямахме топла вода (профилактика на топлофикация), а след болницата в 38+3, вече не искам и да си помислям за нещо такова. Аз днес изпрах последно люлката (шезлонг) на бебето, отлагах я с идеята, че няма да ми трябва първите седмици, но все пак и това трябва да се направи (ето такава сива )

# 650
  • Мнения: 93
Честито на бебе и мама, много здраве и бързо възстановяване! Второ бебе в групата( трето- бяха първите близнаци 😊🎈🍼😉)
Започна се 🎈колко хубаво!
И аз вече искам да раждам, искам да видя бебо, че си има всичко и че всичко е наред!

# 651
  • Мнения: 949
Светлана, честит да е Михаил Heart
Ние с теб сме с един термин и така трепетно ми стана, че часът наближава!
Бъдете много здрави!
Дай Боже на всяка такова бързо раждане!

# 652
  • Мнения: 1 134
Момичета, всичко си заслужава! Днес в 12:05 се роди бебе Михаил! 3240гр. и 51см. в 37+6г.с. За два часа и малко само с един напън. (второ раждане). Прекрасен е просто. 😁
Честито бебче, Светле! Здраве и късмет му желая, а на теб бързо възстановяване.

Благородно ти завиждам, че ме изпревари, както и за бързото раждане. Hug Heart Eyes

# 653
  • Мнения: 263
Честито бебче, жив и здрав да е, много да ви радва и бързо възстановяване Simple Smile

# 654
  • Мнения: 209
🥰❤Честито бебе Михайл 🤗
Много здрав и щастлив да бъде ❤

Мами аз днес бях на преглед не са добри новините😥 бебо се е оплел на 3 места с пъпната връв 1-я възел е оплел топките му 😥😥
Иначе върви много едър в 34+2 тежи 2800
Премести се термина за 12.07
Ще се наложи секцио😥
АГ каза че плацентата ми е 3 степен калцирана все едно сега трябва да раждам.
Каза всеки един момент да очаквам да започне раждането и да се подготвя психически да не се притеснявам.
В петък пак съм на преглед  най вероятно ще насрочим дата за секцио този месец😔
Много ме е страх надявам се всичко с бебето да е наред 😥

Последна редакция: пн, 17 юни 2019, 21:25 от BlondyDjitsy

# 655
  • Мнения: 321
Честито. Адаш е на моят син. Много здраве, щастие и късмет.

# 656
  • Мнения: 293
Svetlana Sv, честит син!!! Живи и здрави HugHeartHug
И все така да продължава нашата тема с хубави новини Blush

# 657
  • Мнения: 115
Живо и здраво да е бебчето и бързо възстановяване ♥️

# 658
  • Мнения: 503
Раждането мина супер. Още от петък бяха се задвижили нещата, но без да имам родилни контракции. Разбрахме се с доктора, ако изкарам до понеделник да ме приемат сутринта за система. Някъде към 9:30 ми пуснаха система и до 10:30 си говорихме със сестра ми и си правихме снимки. 😂 После взеха да ме понаболяват контракциите. И вече в 11:30исках да убия някой. Иначе бях супер в кондиция и гледах да слушам какво ми говорят. В 12 и една/две някъде тръгнах към родилна зала, хора, едвам стигнах. Едвам се качих на магарето, направо усещах бебето как ще изпадне. Доктора вика - недей, издишай го този напън, ще се разкъсаш, аз му крещя - НЕЕЕЕ, НЕ МОГА ИЗЛИЗА, НЕЕЕ. И хайде, това беше. Родих в 12:05. 😂😂😂 Той го хвана без ръкавици, защото нямаше кога да ги сложи. Каза, че такова раждане последно имал преди бая години. Хахах. Направо се изстреля. Един шев имам, ама пак съм много доволна. Ако бях успяла да позадържа като предния път, нямаше да ме шият. Ама важното е, че сме здрави и наред. Много съм щастлива и ми е много хубаво бебето. Мъничко и пухкаво, много го обичам.

# 659
  • Мнения: 181
Прекрасни новини, честито!!! TadaДа е здав и благословен малкият Михаил! Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт