В момента чета... 61

  • 48 607
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 24 761
Трудно е да се напише отзив за тази книга, просто защото е различна. Различна от всички останали, но си струва да се прочете!
И да не е спам, в момента съм на "Да живееш нататък"

# 76
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 341

# 77
# 78
  • Мнения: 414
Ще чакам отзив за Никога повече , защото съм решила да чета нещо на автора.
Довърших Писма от Скай - препоръчвам я! Леко, приятно четиво, напълно ми задоволи читателската нужда след дупката дето ме погълна след Аз още броя дните.
Нямам идея с какво ще продължа месеца.... Варианти имам доста, но ще видя какво ще ме привлече.

# 79
  • Мнения: 2 478
Ще чакам отзив за Никога повече , защото съм решила да чета нещо на автора.
Довърших Писма от Скай - препоръчвам я! Леко, приятно четиво, напълно ми задоволи читателската нужда след дупката дето ме погълна след Аз още броя дните.
Нямам идея с какво ще продължа месеца.... Варианти имам доста, но ще видя какво ще ме привлече.

Препоръчвам книгите на Колийн Хувър. Превърна се в новата ми любимка. Дочитам "Живот в скалите" и се захващам с "Никога повече". С нетърпение очаквах да пристигнат книжките.

# 80
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 603
Най- после започнах поредицата на Ю Несбьо с Прилепът.

# 81
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз зарязах "Мидълсекс" и започнах "Раково отделение" на Александър Солженицин.

# 82
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 824
Имам Солженицин отдавна, но нямам смелост да го почна. Лиляна, сподели, моля, мнение после. Прекалено тежка и трудна за преглъщане ли е?

# 83
  • Мнения: 636
Най- после започнах поредицата на Ю Несбьо с Прилепът.

Ох, аз едва я избутвам. Остават ми 15% и да се свършва тая мъка. Не ми харесва никак, но знам, че след третата са добри и ще стискам зъби и чета. Дано на теб ти хареса.

# 84
  • Мнения: 7 117
Започнах "Бащата на другия", Паринуш Сании, първа среща с нея.
Ощв съм в началото.

# 85
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 603
Най- после започнах поредицата на Ю Несбьо с Прилепът.

Ох, аз едва я избутвам. Остават ми 15% и да се свършва тая мъка. Не ми харесва никак, но знам, че след третата са добри и ще стискам зъби и чета. Дано на теб ти хареса.

След току- що завършената Черните лилии на Мишел Бюси, първите 20% ги изгълтах като топъл хляб. И аз четох отзиви, че първите две книги от поредицата са най- слабите, затова ще чета наред, пък каквото стане Simple Smile

# 86
  • Мнения: 18 401
О, аз четох „Снежния човек” и „Леопардът”. Интересни, но много... смразяващи. Сега си препрочитам Джоан Харис, каквото имам от нея. Ако харесвате Несбьо, препоръчвам Стиг Ларшон, поредицата „Милениум”. Беше ми още по-интересна от неговите книги.

# 87
  • Мнения: 413
Сега чета "Отворени рани" от Джилиан Флин.
Сериен убиец избива 9 годишни момиченца в малък град в Мисури и им вади зъбите. 😲
Пращат репортерка от малък чикагски вестник(лято е, вестникът няма много теми, а репортерката е местна).
Но и нейна сестра е умряла като дете(не знам още от какво, може и от болест), майката и тази дъщеря не се разбират, ама хич.  Майката има 2-ри съпруг и трета дъщеря, на годините на децата, които убиват сега(която също нехаресва кака си), докато репортерката е в дома им, вече 2-3 дена, малката сестра я избягва.
Още съм съвсем в началото, интересно ми е какво ще стане?!
И защо репортерката, като дете дори, не е получавала грижи от майка си, а от нейна приятелка, която дори е злобна, като човек, не много умна, но тя се е грижила момиченцето, да получава необходимите ласки и обяснения за момичешките неща, докато расте.?!
Отивам да чета...☺
 

Последна редакция: сб, 08 юни 2019, 23:09 от criisi

# 88
  • Мнения: 1 489
Аз започнах "Отвъд зимата" на Алиенде. Ами за пореден път си доказвам, че не е моята авторка. Чета книгата, но хич не ми е интересна. Ще й дам още малко шанс...

# 89
  • Мнения: 2 277
По Отворени  рани има сериал по НВО и доста добре направен.Sharp objects мисля се казва.

Общи условия

Активация на акаунт