Фотоконкурс за кърмачески снимки!

  • 18 120
  • 210
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 394
Хахаха! Знаех си аз, че ще ви хвърля в оркестъра!  Laughing

Благодаря за комплиментите за снимките, момичета! И да разкрия мистерията - малкото бебче не е мое, на една приятелка е, която в момента ни е на гости. Сладурът е на месец и половина и е изцяло на адаптирано мляко, но това не му пречи да суче яко! Направо ми е кеф да го кърмя и се връщам 2 години назад, когато Боян беше колкото него... ех, направо ми се иска още едно да си родя ей сега!

Обаче моя звяр както виждате от снимките, проявява законните си права на собственост и въобще не оставя малкия да суче безнаказано - гледа, гледа и вика "Мамо, ама мойта! Искам на мен!" (ама ни е кодовата дума за цица  Laughing) и го избутва горкото, после се сменят циците и така... вкъщи е купон!

А "вечерята" си я хапва Боян вчера докато бяхме на рожден ден... никакъв интерес към тортата, щом има мама и ама... Joy

И вашите снимки са страхотни, продължавайте да пращате, важното е да популяризираме каузата!


Направо ви се кефя ...  smile3501 smile3501 newsm10 newsm51

# 16
  • Мнения: 2 282
страхотни снимки!  Hug
Моите не са изключителни, но затова пък са доста  Grinning а все някой трябва да направи тарапаната, нали? Жалко, нямам от плажните, а и в най-шашавите моменти няма кой да снима Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 2 210
Айде и нашето кърмене в басейн да го популяризирам Mr. Green

http://community.webshots.com/photo/552116135/2600638140055448238CJDuHu

# 18
  • Мнения: 6 243
Eми, изписва ми се съобщението "An error has occurred. Sorry, this is a private album. Please ask the owner to invite you."

Ще ме поканиш ли?

# 19
  • Мнения: 488
Аз пък видях снимката, Еми, супер е!

Ние точно вчера се плацикахме с Боян, но в детския басейн, и , естествено - "Дай ама"... ама нямаше наблизо кой да ни снима, иначе и такава снимка щях да добавя  Laughing
Въобще, колкото повече порасват кърмачетата, толкова по-интересно става  Heart Eyes

# 20
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Аз не получих карт-бланш, но все пак пускам една скромна снимчица.  Wink Не е кой знае какво, но пък ми е единствената кърмаческа.
http://community.webshots.com/photo/368304807/1481872882054147987UqxJai

# 21
  • Мнения: 488
Що ти требе пък на теб карт бланш? Много ясно, че можеш да участваш, не виждам пречки... нъл тъй?
Много сладурска снимка   bouquet

# 22
  • Мнения: 2 323
Нещо webshots-a не се отваря и не мога да видя Зъхи и Еми Crossing Arms ще пробвам пак после

... отвориха се! Страхотни сте всички! Ама Джейд, що не пускаш първо тука да ви видим, а? Simple Smile

# 23
  • Мнения: 946
Искам да ви кажа ,че сте просто супер  Hands Clap omm много сте сладки!И ние се кърмим ,но нямаме още снимки нато се щракнем ще участваме и ние .едва ли имаме шанс пред вас ВИЕсте супер

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Разкошни са ви снимките! Много хубави!
Давайте все така Grinning
Поради напредналата възраст на кърмачето аз мисля да се въздържа от участие тази година Wink (но това да не спира, моля, други майки с 'възрастни кърмачета'! Това е личният ми избор!)

# 25
  • София
  • Мнения: 2 901
Извинете, ама щом Зъхи пуска снимка на кърмаче без кърмачката и аз слагам тази:



Голяма смешка - тя ми е на аватара, ама никой не знае...

Всъщност, по-смешното е, че е тръгнала оттук:

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Нещо webshots-a не се отваря и не мога да видя Зъхи и Еми Crossing Arms ще пробвам пак после

... отвориха се! Страхотни сте всички! Ама Джейд, що не пускаш първо тука да ви видим, а? Simple Smile

Ами защото съм я пущала вече и реших да не се повтарям Wink
Ето тази снимка изпратих:



Момичета и бебета, всички сте страхотни. Тази година конкуренцията ще е наистина голяма и ще се получи конкурс  Grinning

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Ииий, Джейд! Сюпер е! Ама много си фотогенична, кака! Grinning

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ииий, Джейд! Сюпер е! Ама много си фотогенична, кака! Grinning

Щот' съм вакла, Асето така каза  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 302
Здравейте приятели!

Поздравления на момичетата за снимките! И най-вече за избора им ДА КЪРМЯТ   !   bouquet

Лично мое мнение е, че на конкурса най-вероятно ще има няколко категории, за да бъде най-справедливо, например:

- близък план (Мама и Детенце);
- близък план (Дечко и любимата "закуска"  Wink )
- Мама и Дечко навън в компания и т.н.

Така, че изпращайте своите снимки без да се притеснявате, че другите са по-добри, по-фотогенични ...

Мяу, даваш прекрасен пример с "На вечеря"! Няма място за какъвто и да е срам в кърменето на публично място! Нито за майката, нито за порасналия батко-кърмачко!

Ние, живот и здраве, ще участваме в следващия конкурс!  Sunglasses 
 

Общи условия

Активация на акаунт