Hercai/Вятърничав по ATV Тема 6

  • 48 081
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Това е изтритата снимка. Сандра е подмишница на Акън, а до нея е майка му. Феновете явно са откачили и започнали да нападат Сандра. Рускините коментират, че е било голяма грешка на Ебру да публикува тази снимка точно преди финалната серия. Аз обаче не хващам логиката. Както и да е - шапка му свалям на момчето, че си гушка приятелката.

Закъсня Ебру с тази снимка, закъсня-я-я-я-. Ако бяха публикували нещо такова в началото, щяха да си спестят цял сезон шиперство и хейт за Сандра. То не че феновете се отказват толкова лесно. Ето един фотошоп


Скрит текст:
Оригиналите са тези 2 снимки:


Докосване



Ах, тези палави езичета... Smiling Imp


Kalp ile akıl arasında! / Между сърцето и ума!
Способна ли е Азизе да прояви милост към някого ... ?


страхотен кадър Movie Camera



Отсега нататък няма да позволя на никой да взема решения вместо мен.. Дори и на теб...


Азизе тържествува...


накрая гривната стигна до тази за която беше...



това ми харесва повече за финал...

# 16
  • Мнения: 5 470
Ами то тогава дали и това, че сестрата на Азизе иска да стане жена на Насух не е от плана на Азизе? А и тя от кога е там слугиня и той не знае коя е тя.

# 17
  • Мнения: 5 849
Нещо весело за добро утро. Резюме от рускините :

Safi Mukhammadieva

"Логика сериала:
-Моя семья ненавидит семью Рейян
-Семья Рейян ненавидит мою семью
-Моя семья ненавидит Рейян
-Семья Рейян ненавидит Рейян
-Моя бабка отжала все что могла
-Хазар говорит что не убивал мою мать, бабка говорит что убивал. Хз кто вообще убил мою мать
-Я остался без гроша, потому что бабка передала все имущество другу, который меня предал
-Я все еще не развелся с Генуль
ПОЙДУ-КА СДЕЛАЮ ПРЕДЛОЖЕНИЕ РЕЙЯН, УВЕРЕН ОНА СОГЛАСИТСЯ."

и серията на руски - https://vk.com/sbadizi?z=video-83475167_456242935%2F7c5a02108a65 … l_wall_-157453865

# 18
  • Мнения: 1 036
Че е весело, весело е, но точно поради тази логика, на мен ми се стори не на място финала. Даже до един момент бях убедена, че някой сънува случващото се. Според мен този финал беше реверанс на авторите на сериала към неговите фенове. Благодаря за което, защото Рейян и Миран бяха много сладки и красиви, а неговите жестовете към нея много романтични и много символични.

# 19
  • Мнения: 839
Преди да съм изгледала целия епизод и то с превод, от видяното и прочетеното до тук мога да кажа, че много ми хареса, как завършиха сезона!
Те, че няма да се оженят, няма,то е ясно, но поне ще обърнат страницата и ще започнат един нов етап през втория сезон. Снимката, която пусна Акън с надписа, ако му позволим да напише той сценария за втория сезон, някак ме навежда на мисълта, че тя може да се съгласи, но при условие, че първо си изясни миналото. И така да си имаме пак РейМирски сцени, но и останалото от сюжета да си върви и да им се меси, за да си гледаме сериалчето.
Хазар бей все едно видя себе си и любимата му Дилшах като ги гледаше...

По въпроса за Ебру , Акън и Сандра, аз като страничен наблюдател/ зрител (нарочно не пиша фен, защото съм далеч от онези болни мозъци, които им досаждат) изказвам мнение, че не виждам разлика м/ у игра и зад кадър. Психологията, вербалната и невербалната комуникация са част от ежедневието ми и просто ми е станало навик да гледам и да виждам някои неща. Затова си позволявам да коментирам тук, но никога няма да започне да ги бомбя из СМ с разни нападки и обиди. Браво на тях, че показаха, колко са близки с тази снимка. Да са живи и здрави, да ни радват още дълго време. Всеки да си е с човека, който му е на сърце. А времето ще покаже, кой с кого , какво и как Blush

# 20
  • Мнения: 6 599
Здравейте! doh

Момичета, вече имаме анкета и може да гласувате.

# 21
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Да се запиша и аз в новата тема,за която Благодаря. bouquet
Способна ли е Азизе да прояви милост към някого?-Твърдо Не  Naughty.Щом сестра си е заробила толкова години да е слугиня в конака на противника  ooooh!,какво остава за Миран,който не е нейна кръв. ooooh!

# 22
  • Мнения: 3 458
Привет! Hug
И според мен серията беше много добре балансирана - между романтика и драма, красиво и грозно, текст, картина, музика... абе, хваща душата. А ни откриха и още една тайна от лабиринта на миналото. Браво! Peace bouquet
А за снимката от финалното парти, тя е от Истанбул, нали? Идва ми наум, че все пак без съгласието на Акън, Сандра и майка му не биха били на партито. А защо и двете, може само да се гадае.  newsm78 Не знам доколко виждам добре, ама виждам, как Сандра го е прегърнала през кръста. Позицията на неговата лява ръка обаче не стои като за прегрътка.А въобще, ако се прави сравнение, то ... не е в полза на Сандра. Тцъ. Много витално момиче е Ебру. Няма да му е лесно на Акън. Laughing

# 23
  • Мнения: 22 120
Кика, това все едно е излязло от моята клавиатура, дума по дума!
Преди да съм изгледала целия епизод и то с превод, от видяното и прочетеното до тук мога да кажа, че много ми хареса, как завършиха сезона!
Те, че няма да се оженят, няма,то е ясно, но поне ще обърнат страницата и ще започнат един нов етап през втория сезон. Снимката, която пусна Акън с надписа, ако му позволим да напише той сценария за втория сезон, някак ме навежда на мисълта, че тя може да се съгласи, но при условие, че първо си изясни миналото. И така да си имаме пак РейМирски сцени, но и останалото от сюжета да си върви и да им се меси, за да си гледаме сериалчето.
Хазар бей все едно видя себе си и любимата му Дилшах като ги гледаше...

По въпроса за Ебру , Акън и Сандра, аз като страничен наблюдател/ зрител (нарочно не пиша фен, защото съм далеч от онези болни мозъци, които им досаждат) изказвам мнение, че не виждам разлика м/ у игра и зад кадър. Психологията, вербалната и невербалната комуникация са част от ежедневието ми и просто ми е станало навик да гледам и да виждам някои неща. Затова си позволявам да коментирам тук, но никога няма да започне да ги бомбя из СМ с разни нападки и обиди. Браво на тях, че показаха, колко са близки с тази снимка. Да са живи и здрави, да ни радват още дълго време. Всеки да си е с човека, който му е на сърце. А времето ще покаже, кой с кого , какво и как Blush

Кате, и на мен така ми се видя положението на тази снимка, ама викам да не се правя на специалист по вербална и невербална комуникация, Кика знае по-добре Stuck Out Tongue Winking Eye
Всяка част на това момче се стреми към Ебру.

От този магазин избират дрехите за Рейян Sunglasses

https://www.instagram.com/aski.nisantasi/?igshid=urryvgmh4i57



Последна редакция: сб, 01 юни 2019, 11:45 от Еванджелин

# 24
  • Мнения: 1 036
На мен ми хареса паралелът между обичащите и извисени Рейян и Миран и бесовете в двата конака. Любовта и светлината съпоставени със злобата и тъмнината. Още повече ги обикнах образите на Рейян и Миран. Много ми въздействат и ми носят радост и надежда, че тази силна любов ще победи злобата на разни крокодили и октоподи. Но ще бъде много, много трудна и дълга борба.

# 25
  • Мнения: 787
Рейтингът е май най-ниският от всички серии до сега
А толкова хубав и чувствен епизод, красиво заснети сцени и любов в очите на  РейМир

https://www.instagram.com/p/ByKLKOBJyCD/ 

# 26
  • Мнения: 5 849
Кика, бих се радвала да прочета твоето тълкуване на извънкадровите отношения Акън - Ебру на база на снимките и видеата. Дори да е в спойлер. Ние тук всички сме нормални трезво разсъждаващи хора, а не луди фенове с болни фантазии. Мисля, че няма лошо да разчепкаме личните отоношения на ГГ, стига да не раздаваме квалификации и присъди. На мен ми е интересно, защото представлява вид упражнение по разгадаване човешкото поведение, което помага доста практично в ежедневието ни.
По повод дискусията - уместно ли е Сандра и майката на Акън да са на прощалното парти си спомням една бурна дискусия в световните медии редно ли е Амал да присъства на представянето на новия филм на Джордж Клуни и единствена от половинките да се снима с целия екип.
Моето мнение е, че щом присъстват, значи Главните Половинки са съгласни. Освен това за Вятърничавия не сме сигурни кой още е на патито и дали също не се е снимал с екипа. Просто не са качени снимки в публичното пространство.
Гледам серията и мисля.
Фърат е взел от баба си леденото сърце. Той за това можа да предаде Миран, изобщо не разбира какво е любов. Не знам дали някога би могъл да се влюби като Миран. По-скоро да, защото при мъжете камъка за сърцето е варовик, а при жените - гранит.
Гюна е взела от баба си психарството. Напълно луда.
В този ред на мисли Елиф вероятно е осиновена Simple Smile
Смятам, че Рейян ще откаже брак на Миран, но ще пиреме да бъдат "обвързани" /казано по съвременному/.
Обвързани - символът е, че прие гривната на крака /забравих точното наименование на това бижу/. Смисълът й е точно такъв - да подрънква нежно и да предупреждав околните, че момичето вече е заето.
Не може да се съгласи да се оженят, защото още са объркани нещата между семействата, Миран не й отговори на въпроса даи и Гюна е съгласна на развод.
Ще се объркват и оправят нещата между тях още 30-тина серии, нащрая самата Рейян ще "предложи брак". В Шанлъурфа тя му каза - Когато ти дам отново доверието си - ще те хвана за ръката.
Не мога да реша Гюна кого ще застреля първо, вероятно Рейян, но ако загуби надежда сигурно ще посегне и на Миран.
Харесва ми как Джихан решава да спаси сина си - като го ожени за любимата внучка на Азизе и по този начин я елиминира. Само дето дъртата собствената си кръв е затрила, заради себе си. Няма да се спре да гръмне в първата брачна нощ и Азат. Рускините дадоха пирсъда на тази Джиханова идея - все едно да гасиш пожар с бензин - ефектно, на неефективно Simple Smile

Последна редакция: сб, 01 юни 2019, 11:35 от dariVale

# 27
  • Мнения: 1 497
Кика, бих се радвала да прочета твоето тълкуване на извънкадровите отношения Акън - Ебру на база на снимките и видеата. Дори да е в спойлер. Ние тук всички сме нормални трезво разсъждаващи хора, а не луди фенове с болни фантазии. Мисля, че няма лошо да разчепкаме личните отоношения на ГГ, стига да не раздаваме квалификации и присъди. На мен ми е интересно, защото представлява вид упражнение по разгадаване човешкото поведение, което помага доста практично в ежедневието ни.



И аз съм любопитна да прочета Blush Peace Grinning

# 28
  • u doma
  • Мнения: 170
Момичета кажете за финалната песен на епизода : кой я изпълнява или дайте линк да си я слушам . Много ми хареса .

# 29
  • Мнения: 5 849
Много паднал рейтинга. Той нали отчита гледаемостта. Това означава, че народа не е седнал пред телевизорите за да изгледа финала на сезона. Разочарованието от това, че не се ля кръв е нещо съвсем отделно.
Финалната песен:
https://www.youtube.com/watch?v=yjGigzkkXMM
Превода вероятно ще проетем в преведения епизод. Най-общо заглавието се превежда "От началото"
Певицата има и други хубави песни.

Общи условия

Активация на акаунт