Hercai/Вятърничав по ATV Тема 6

  • 47 952
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • u doma
  • Мнения: 170
Цитат на: dariVale link=topic=1120081.msg38808374#[b
[/b]msg38808374 date=1559378290]
Много паднал рейтинга. Той нали отчита гледаемостта. Това означава, че народа не е седнал пред телевизорите за да изгледа финала на сезона. Разочарованието от това, че не се ля кръв е нещо съвсем отделно.
Финалната песен:
https://www.youtube.com/watch?v=yjGigzkkXMM
Превода вероятно ще проетем в преведения епизод. Най-общо заглавието се превежда "От началото"
Певицата има и други хубави песни.

БЛАГОДАРЯ !:hibiscus:

# 31
  • Мнения: 839
Още, когато видях публикуваната снимка, ми се искаше да я разчепкам с вас, но като попрочетох постовете, реших, че сигурно ще ме вземете за луда фенка, която само неистово иска главните да са заедно в реалността.
Първо само да вметна, че снощи е било събиране по повод рождения ден на Тансу/ Азат,а не съвместно гледане на финалния епизод. Аз лично, не виждам нищо лошо в това, че Акън е бил с майка си и приятелката си. Майка му, доколкото разбрах е актриса, и е напълно нормално да се познава с някой от екипа и да е добре дошла на парти с тях. Приятелката пък от своя страна, също. Със сигурност може да имало и други хора на това парти, но да не влизат в кадър заради анонимността. Акън е с нея от години и са, така да кажа "на светло". Ако не с нея пък ще започнат да пишат и говорят, че Ебру ги е разделила и прочее.
Може би въпросната снимка наистина е послание към феновете. Да покажат, че Акън е с нея, че тя се вписва в компанията на задружния екип, че Ебру е в прекрасни отношения с тях двамата като двойка и Сандра с нея... Да, но... И аз като Катето и Евето се вгледах и дори на пръв поглед, без да се задълбочавам видях:
Сандра, сгушена в Акън с наклонена към майка му глава, със замръзнала и изкуствена усмивка и един поглед "уффф, щракай, че да си допия питието", в смисъл леко отегчена и като че ли не се чувства на място, далеч от зоната си на комфорт.
Акън, макар и несъзнателно, е изцяло наклонен към Ебру. Човек, който месеци наред е виждал приятелката си съвсем за малко, няма такава поза. Всъщност, след такава дълга раздяла, аз го "виждам" здраво стъпил с двата крака в леко разкрачен стоеж, а тя да го гушне отстрани с ръце на кръста му и глава на рамото му. Торсовете им трябва да са допрени, а не само в раменете да са допрени. Това в случая показва проблем  и някакво напрежение между тях. Него го забелязах, как на снимки, дори и с някои непознати (разни фенове и прочее), ги докосва я по рамо, я по крак, ако са седнали. Позата на Ебру, все едно готова да скочи и избяга с усмивка, и неговата поза, за мен сочат към голямо вълнение м/у двамата, но... Ебру съзнателно се старае да спази дистанция, а той несъзнателно (донякъде) се стреми към нея.
Много мога да пиша по снимката и държанието им зад кадър по клипчета и снимки, но нахвърлях най- общо мислите си, защото бързам да излиза, но и да не ви досадя. А и станах късно, и мозъка ми още не работи на пълни обороти Grinning
Но ние със сигурност през лятото ще си пишем за тях тук, защото темата изобщо не е изчерпана!
Хубав и слънчев ден на всички Hug

# 32
  • Мнения: 5 436
Първите 50 минути от снощния епизод могат да се нарекат “Рекламна туристическа обиколка на Урфа” в деня на детето- то езера с риби и митове, то хвърчила, то камъни за наричане или древни разкопки. Плюс две разгонени кучки Гюна и Ярен. За мен средата на идеализацията на единствения ден на Миран и бесът на двете семейства би било единственото средство, което с вас познаваме и то не е разходки в жега по чукари, а секс за сдобряване. В показаните сцени даже няма намек за сексуално напрежение, освен в жеста с косата на Рейян. Не можеш безкрайно да показваш любов без плътско, а да ни подсилват с истерийте и престъпленията на Гюна, Ярен и Ферхат, който за капак ще си остане Джунко. Да видим до края.

# 33
  • Мнения: 5 753
Кика, благодаря. Със сигурност ще продължим да ги бистрим през лятото. "Хубавото" в предстоящата ваканция е, че ще бъдат с близките си и нагрятото леко ще поизстине. Simple Smile
Скрит текст:
Птиците Джан и Демет нямаха този шанс, защото като започнаха май, та цяла година вече - по 20 часа заедно.
Ще видим и тия двамцата какви ще ги свършат. Аз защитавам Акън, ама то на мъж вяра да нямаш. Примерно ето аз какво виждам в тази снимка - притеснени двама външни човека /Сандра и мама/, дръпнати в последния момент в кадър и считащи, че не им е там мястото. И майката на Акън не изглежда естествено усмихната. Освен това Ебру е коленичила, и други има с наведени напред тела, много са и са се опитали да се съберат в кадър.  Не ме разбирай грешно. В никакъв случай не оспорвам "видяното" от теб. Просто искам да потвърдим или отхвърлим и такъв "прочит" на фотото.
Който прави гифчета и снимки от серията да изреже моля 2:12:39 до 2:12:45. Акън откопчава колана на Рейян, но вместо да хване лентата хваща ... Рейян за бюста Simple Smile

Вики, а на теб ще припомня една крилата фраза от БГ Биг Брадър - "12-та серия и ... секса още е мираж ... !
То е ясно, че нормалните човешки отношения между двама зрели разнополови в турските дизита са сведени до пълен инфантилизъм. Дори и не очаквам тук да променят модела.

Диалог на две рускини ВКонтакта:
- " ... а кадр дак вообще ужас, Эбру в ногах у семьи Акынозю"
- "это она /Ебру/ на колени перед фанами упала, просит помощи поправить ситуацию что за спиной Simple Smile"



Грешка на Ебру е, че постна в мрежата. Вероятно с добри намерения - да покаже, че всеки си е с неговото си. Грешка на екипа е, че при наличието на очевадна фенска истерия по ГГ не са взели  ръце и не управляват целия ПР. На Птичките така има моменти, в които им се забранява лична активност в социалните мрежи и имат много професионална реклама на "продукта".

Последна редакция: сб, 01 юни 2019, 12:36 от dariVale

# 34
  • Мнения: 782
За парти за финала доста писаха , че ще има и ще е в Истамбул
После се писа , че ще празнуват и двете И РД и края на сезона
Но може и да съм се подвела , тъй като други снимки не качиха екипа
Но , пък се надявам снимката/те да не  се отразяват в бъдеще и на рейтинга
Пък Тансу да няма нито един друг приятел ли на РД ? Само от Вятъра Yum
Според мен са наклонени така за да могат всички да са в кадър за селфи , което се вижда ,че го прави Тансу

Последна редакция: сб, 01 юни 2019, 12:33 от KrasiAnna

# 35
  • Мнения: 1 036
Кика, благодаря. Със сигурност ще продължим да ги бистрим през лятото. "Хубавото" в предстоящата ваканция е, че ще бъдат с близките си и нагрятото леко ще поизстине. Simple Smile


Наистина ваканцията е шанс за тях, но според мен не толкова нагрятото да истине, а колкото да си дадат сметка къде свършва ролята в сериала и къде започва живота в реалността. И отдалечени в пространството да осъзнаят какво са един за друг, колеги или нещо повече. Аз виждам голяма разлика в Акън в снимката от началото на сериала със Сандра в конака на Шадоулу и в снощната. Може причините да не са свързани с отношението му към Сандра, но разликата е голяма. Във втората снимка го няма щастливият млад мъж от първата снимка.

# 36
  • Мнения: 21 977
Рейтинга нормално, като за край на сезона/сериала. Дори Ертугрул, с рейтинг 15-20 % почти през цялото време, на финала на сагата изкараха едва 11.44. Хората са в празници, пък и по принцип финалите не се гледат.

Танцуващият ага JoyHeart Eyes

https://twitter.com/fofo199482/status/1134755299825528833

# 37
  • Мнения: 282
За парти за финала доста писаха , че ще има и ще е в Истамбул
После се писа , че ще празнуват и двете И РД и края на сезона
Но може и да съм се подвела , тъй като други снимки не качиха екипа
Но , пък се надявам снимката/те да не  се отразяват в бъдеще и на рейтинга


Да, но май се отрази тази снимка на рейтинга. Турските фенове са много разочаровани и ядосани на Акън и на Ебру. Всички се възмущават, че са качили снимката точно преди финалния епизод, поне да бяха изчакали да се излъчи епизода, и казват, че били предадени от двамата. Пишат грозни неща за Сандра и Акън и много от тях се отказват да гледат втори сезон. А, за хаштага, който обявявят двамата се казва, че разстоянието между тях е огромно, може и трети човек да се вмести и Ебру изглеждала много хладна.

А, и пишат,че Миран ще застреля и убие Джихан.

Последна редакция: сб, 01 юни 2019, 12:58 от Невин

# 38
  • Мнения: 5 753
https://vk.com/groups?w=wall-157453865_342352&z=video-157453 … 6e0cf3c8b303595a1

Ето една група, веселящи се млади мъже. Много ми харесва да гладам подбно чисто "мъжко" мероприятие, както и някое женско събиране с оживеното дърдорене и безпричинен кикот. Simple Smile
Повторила съм поста на Еванджелин докато сътворя моя.
Който намери песента - да я качи тук, че звучи весело.

Видеото - от Инста профила на Акън със следния текст от него:
«Мы оставили позади такие весёлые моменты, хочу поблагодарить всю съемочную группу сериала «Ветреный» и всех, кто не оставил нас одних,тех кто всегда держал нас на 1-ом месте...Я желаю вам провести эти каникулы так же весело, как и мы на этом видео 🙏
До встречи в новом сезоне Wink»

Последна редакция: сб, 01 юни 2019, 12:48 от dariVale

# 39
  • Мнения: 3 413



Има разлика, разбира се. Laughing

Последна редакция: сб, 01 юни 2019, 13:03 от Katya_I

# 40
  • Мнения: 782
За парти за финала доста писаха , че ще има и ще е в Истамбул
После се писа , че ще празнуват и двете И РД и края на сезона
Но може и да съм се подвела , тъй като други снимки не качиха екипа
Но , пък се надявам снимката/те да не  се отразяват в бъдеще и на рейтинга


Да, но май се отрази тази снимка на рейтинга. Турските фенове са много разочаровани и ядосани на Акън и на Ебру. Всички се възмущават, че са качили снимката точно преди финалния епизод, поне да бяха изчакали да се излъчи епизода, и казват, че били предадени от двамата. Пишат грозни неща за Сандра и Акън и много от тях се отказват да гледат втори сезон. А, за хаштага, който обявявят двамата се казва, че разстоянието между тях е огромно, може и трети човек да се вмести и Ебру изглеждала много хладна.

Да и аз мисля , че се отрази -Имам наблюдения от рейтинги и истории по серияли Yum
Да и аз мисля , че и двамата не трябваше да го правят ,но .. Ами , ако Тансу имаше РД днес или утре нямаше такава да е ситуацията   Да не говорим , колко млади хора подвластни на чувствата и соц. мрежи ги гледат под лупа и те го знаят Само 3000 акаунта съдят за спойлери
Сега пак ще отида да гледам този хаштаг

# 41
  • Мнения: 1
Не мислите ли, че е крайно време да се преместят  в Истанбул, иначе, ту пред единия конак, ту пред другия..няма развитие според мен! Трябва все някак да направят преход към 2 сезон (все пак Акън ще е с нова визия, вероятно и някой от другите също). Много добре би било да се преместят в Истанбул и примерно “След 2/3 месеца” случайно Миран и Реян да се срещнат и нещата да потръгнат от начало. Как мислите?

# 42
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Не мисля, че преместването в Истанбул ще е плюс. Освен това част от магията на сериала, се дължи на обстановката. Но е възможно, имайки предвид действието в книгите..

За парти за финала доста писаха , че ще има и ще е в Истамбул
После се писа , че ще празнуват и двете И РД и края на сезона
Но може и да съм се подвела , тъй като други снимки не качиха екипа
Но , пък се надявам снимката/те да не  се отразяват в бъдеще и на рейтинга
Пък Тансу да няма нито един друг приятел ли на РД ? Само от Вятъра Yum

Ако беше парти, щеше да има снимки с целия екип или поне останалите от каста, А Тансу има също и роднини. Не се знае къде е правена снимката, вижда се че е тераса, но от гледката не съм убедена че е от хотел. А защо не, да са се събрали да гледат сериала примерно в дома на Йозлем. Това обяснява нейното присъствие и това на Сандра Thinking

Дари, колко пъти изгледа серията, за да забележиш това Laughing Аз не правя гифове засега, но ето един скрийншот


Последна редакция: сб, 01 юни 2019, 15:06 от tara_lezhka

# 43
  • Мнения: 11 116
Не мога да разбера истерията на тези фенове, пък било то и млади, които заради факта, че Акън си има приятелка и се появява на общи снимки с нея, ще престанат да гледат сериала. Сериал се изоставя, ако историята зацикли яко, ако се измести фокуса от първоначалната история с главните герои върху други. С две думи - времето прекарано с главните герои и зрителя намалее, сменят сценаристите /това се отразява винаги/ и т.н. Верните фенове не изоставят току така любим сериал, а такъв продукт винаги има спадове и възходи, особено, ако се проточи.

Лично за мен - бих определила снощната серия под средната хубост, сравнение с тръпката от първите няколко епизода изобщо не може да се направи.

Нямам идея как са го замислили за нататък, но радвижването трябва да е осезаемо, да се спре със сегашното зацикляне, вечно ги намират, вечно се заплашват - Хазар с неговите реплики - ще стана убиец, остави дъщеря ми, Азизе с нейните пипала. Тази серия трябваше да е само на Миран и Рейян, не само, защото феновете искат да ги гледат, а защото така дългоочакваното обяснение на Миран стана много прозаично. Да, какво толкова да обяснява - каза и с три изречения истината под дървото, но ако не бяха сълзите на Миран, играта на Акън, замислено по този начин, на мен не ми стигна това обяснение. Приемам, че нещата може да се случват и в много изчистен вариант. Но 5 минути, след като и "разказа", те вече бяха сдобрени, приеха се един друг и почнаха да пускат хвърчила. Приказка. Сигурно е лесно да си простят, защото се обичат много, особено любовта на Миран е сериозна, но и Рейян с тази тъга и плача в колата, когато Хазар я прибра, показа нейното вълнение и любов.
За Фърат от самото начало  знаех, че ще предава Миран, физиономията на актьора е такава, много добре подбрани хора за всяка роля. Мижитурковска.
За Султан, Гюн и Ярен, пък и други женски персонажи - супер анти...дори не ми се коментират.
Радвам се, че Азат не мъртъв. Има хляб в него.
А за двете сестри...Отварят вратичка за нови мръсотии от страна на Азизе. Тя е като казан с катран. Непрекъснато излиза по нещо черно.

----------------
Колкото до снимките с Акън и Сандра. Те си знаят. Една снимка показва много, но и в същото време може много да подведе. Така, че  в тази посока изобщо не се филмирам и не мисля, че между Акън и Ебру има нещо повече от партньорство. Вярно е, че снимането на сериали, самите актьори го определят като маратон и време, през което нямаш възможности за лични контакти, по тази причина има обстоятелства, които сближават поради многото часове на сета, но всичко зависи от характера на човека. Макар, че любовта не казва "идвам" както се нарича един турски филм. Тя те връхлита неочаквано. Просто "един ден се събуждаш влюбен". На мен Ебру на въпросната снимка ми изглежда като волна птица. А Акън - много уморен.
Сандра също е много хубаво момиче.

Да си почиват от ревове и баири, пък наесен - каквото такова. Ще поживеем, ще видим.

Благодаря за всичко споделено! Hug
Безкрайно ми е интересно да чета различни мнения!  bouquet

# 44
  • Мнения: 1 036


 Не се знае къде е правена снимката, вижда се че е тераса, но от гледката не съм убедена че е от хотел. А защо не, да са се събрали да гледат сериала примерно в дома на Йозлем. Това обяснява нейното присъствие и това на Сандра Thinking


Нали семейството на Акън има ресторант. Може там да са били.

Общи условия

Активация на акаунт