Спам тема (защото там-ти-ри-рам-ти-ри-рам) от 01.06 до 30.06.

  • 21 899
  • 1 914
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Хлъзгав си кат змиорка значи 😁 Айде пусни малко аванта де, ясно е, че няма се покажеш тука ама дай малко матрял за клюки поне. Скучаем напоследък Simple Smile

# 706
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Хайче, аз не въздишам, те въздишат по мен ! Mr. Green
А случайно да се бият като в любимия ми виц? Laughing

Лане, туй не е хубаво въЮбще по никоя да не въздишаш Thinking

# 707
  • Мнения: 15 619
Подпукали сте Лана, гледам. Ама той е железен. Ся ще духне и отиде, се не видя две недели.

# 708
  • Мнения: 10 703
Джу, защо трябва да въздишам по разни филмови актриси ? И кое му е полезното на това ?
Споко Лун, тука съм Simple Smile

# 709
  • Мнения: 15 619
Притеснително е кат останеш сам юнак у спама.  Grinning направо застрашително.

# 710
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Джу, защо трябва да въздишам по разни филмови актриси ? И кое му е полезното на това ?
Може да не е актриса. Може да е депутатка, докторка...колежка, съседка...а, бе, все някаква жена да е Laughing

# 711
  • Мнения: 11 505
Не въздишал той, лъже кат дърт Сиганин Laughing

# 712
  • Варна
  • Мнения: 36 604
А така, давайте да го метнем дружно, накрая ще си каже всичко!

# 713
  • Мнения: 10 703
    Ша замоля грешната мадона с коженото бюстие и високите токчата да не ме издава ! Mr. Green
    Джу, както го каза ... трябва да се въздиша по нещо женско, без значение какво е то Mr. Green
    Луничке, аз като Матросов на амбразурата прикривам подкрепленията и понасям основния удар Wink
    Хайче не наливай масло в огъня, че знам де ти е офиса и ще ти замирише на ... лавандулово масло Mr. Green

# 714
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Не ми обръщайте внимание. Днес си изджасах слепоочието в рамката на колата и стана джонга hahaha

Джу, както го каза ... трябва да се въздиша по нещо женско, без значение какво е то Mr. Green
Важното е да е доказано женско...да не излезе отдолу мъжко или някакво несамоопределило се tooth

# 715
  • Мнения: 10 703
Джулайо, ти гледаш ли изобщо какво правиш ? Как така успя да се изджасаш баш на рамката ?

# 716
  • Мнения: 15 619
Въй, въй! Лане, ти и жертвоготовен си бил. Срещу цяла сюрия жени се изправяш. Joy

# 717
  • Мнения: 17 616
Подпукали сте Лана, гледам. Ама той е железен. Ся ще духне и отиде, се не видя две недели.

обикновено така става кат немаш мераци към жени

# 718
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Виж го Лан как елегантно отклонява темата в друга посока, под булото на загриженост за Джу Simple Smile

# 719
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Джулайо, ти гледаш ли изобщо какво правиш ? Как така успя да се изджасаш баш на рамката ?
Хвърлих една тежка пътна чанта на задната седалка и ме повлече...и прас кофата у рамката  tooth

Виж го Лан как елегантно отклонява темата в друга посока, под булото на загриженост за Джу Simple Smile
Mr. Green Дали не чухме лека въздишка...па макар и в стил "Оффф, па тая кви ги е свършила" hahaha

Общи условия

Активация на акаунт