Искам да кажа ... (159) през юни 2019

  • 76 674
  • 1 715
  •   1
Отговори
# 1 440
  • Мнения: 5 345
Новинка, стискам!
Честита годишнина Лято!
Маре, преглеждали са ме при такова дълго кръвотечение, споко. Това лекарите не ги притеснява, само нас:(
Елени къде е?
Не се е разписвала напоследък, да се яви;)

# 1 441
  • Мнения: 14 310
Новинка, стискам!

Въпрос на навик и удобство  е с лещите и очилата. На мен не ми е грижа изобщо. Мия си лицето, почиствам лещите, ако е нужно и слагам. Вечер пак така. Отнема ми точно толкова време, колкото да си завърша очилата. С очила ми е много некомфортно да ходя

# 1 442
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Честита годишнина, Лято!

Честити да са и вчерашните празнуващи!

Нещо много задачи и работа ми се събра напоследък и само ви наглеждам набързо.
Али, успешна операция на дядо ти!

Мари, и при теб всичко да е ок! .....което ме подсеща, че и аз трябва да си направя профилактиката за тази година.

# 1 443
  • Мнения: 986
Привет, дружина!
Честита да е годишнината на Лято и половинка! Още много да празнувате все заедно!
Новинка, стискам палци, да се наредят нещата, както е най-добре за теб!
И на Алин дядо стискам палци!
Мари, млада си още за критика ми се чини... Да са добри резултатите от прегледа!

# 1 444
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 398
Тути, ей ме! Hug

Не успявам изобщо вече да следя и после ми е малко неудобно, честно казано, ако вляза и не реагирам адекватно на всичко написано. Не мога да запомня кой какво е писал, а ми се струва нелюбезно да прескачам, излиза, че само определени хора и техните вълнения забелязвам. А не е така. Понякога давам един лайк в знак на подкрепа или съпричастност, да си знаете!

Новинка, много ти стискам палци да се разреши твоят проблем бързо и лесно!

Лято, честита ви годишнина! Много да се обичате и да сте винаги на една вълна!

Зварте я мисля, откакто писа още, че предстои постъпване в болница!

Ми ето, друго не се сещам какво исках да коментирам!

А, да! Ени, така е с бебешкия пубертет между 2 и 3! И моето Смърфче ми го подмени някой като стана на 2! 🙄

Ние сме на село при моите родители с децата. Хубаво ни е, защото децата има с кого да играят. Но утре се прибираме към морето. В събота синът ми е на финал на Математика без граници и не можем да останем повече засега, но пак ще се върнем. Пък татко му нека работи!  😆

“Спорен ден, банда!” 😍

# 1 445
  • София
  • Мнения: 7 043
Мари, ампула витамин C - 5 мл., Smile

# 1 446
  • Мнения: 15 033
Честита годишнина на Лято. Още много любов.
На патерица честити да са Мид и Яна.
На Зварте, Новинка и дядото на Али желая успех и стискам палци всичко да се нареди.
Мари, всичко ще е наред.
И аз забравих нататък Simple Smile

# 1 447
  • Мнения: 39 387
Благодаря за успокоението! Друго си е, човек да сподели и да получи потупване по рамото!
Новинка, стискам палци!

# 1 448
  • гр.София
  • Мнения: 2 759
Привет!
Новинка, стискам палци!
Честита годишнина Лято!
Мари, и аз я следя темата от месец, видях те Wink аз тоя месец съм добре, нямам критически симптоми като мин.месец, но си записах час и аз де, сутринта отметнах зъболекъря, нямам нищо за ремонт, каза ми ако искам домашно да си избелвам зъбите със кокосово масло и сода за хляб, на мека четка се слага и хубаво се четкат зъб ите отвътр и вън, това се прави не повече от 2 пъти в месеца Simple Smile
Зварте, мислим те Hug
Али, стискам палци и за дядо ти!
Прочетох хубавите новини за Джони, много, много съм щастлива Heart
Сядам да си напиша молбата за отпуск 3 седмици, нямам търпение Sunglasses
Хубав ден!

# 1 449
  • Мнения: 14 797
Честита годишнина на Лято!
Стискам палци за Новинка и за дядото на Али,а Зварте не съм спирала да я мисля,дано скоро се върне с добри новини. 🍀🤗
Мари,дано да мине до тогава цикъла и да е ок прегледа. 🤗
Елени,ще стискаме зъби да минава този бебешки период и така. Днес е по-добре,слушка,папка,играхме вън. Пазари се за басейн и май ще вземем по-големичък,да мога и аз да се кисна. 🤣 И Асан и той човек,нали. 🙈
Как прозвуча като оплакване,че се връщате към морето. 😂 Аз си мечтая за него! 😍
За очила и лещи не мога да дам мнение,не нося.
Измих една мивка чинии,изтърках фурната,следва моп и сядам да си гледам тв и да почивам. 😃 Няма да готвя,че имаме бобец,само салатка ще направя и нещо сладичко ми се яде. 🙈

# 1 450
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 398
Ени, чисто оплакване си е да ти кажа! 😔🙈

Какво за дядото на Алечка? Стискам му палци, щом има нужда! 🤞

# 1 451
  • Мнения: 14 797
Е така е,кой каквото си няма,това иска.
Ние за това искаме едно студийце на морето,пък тук да си идваме само на село. 🤣 Ще видим в кой живот ще е.
Ще го оперират дядото,дано всичко е наред.

# 1 452
  • Мнения: 14 310
Елени,  ще го оперират, има рак на тънкото черво. Ракът е "добър" за операция. След лъчето още по, но сърцето му е слабо. Но няма как, трябва са се оперира. Ще видим какво ще стане, утре влиза в болница.

# 1 453
  • Бургас
  • Мнения: 6 507
Новинка, Мари, Зварте и дядото на Али имат и моите палци! Всичко да мине от добре, по-добре!

Лято, честити да сте! Много години още да сте си щастливи заедно!

Елени, браво на малкия математик! Успех на финала!

Един час бяхме с малкото на плаж, то повече време седяхме по спирките да чакаме автобус.

# 1 454
  • Мнения: X
Привет!
Али,дано всичко да е на добрата страна при дядо ти.
Стискам палци и на останалите-Зварте,Новинка,и който още се нуждае от палци Hug

Общи условия

Активация на акаунт