Искам да кажа ... (159) през юни 2019

  • 76 675
  • 1 715
  •   1
Отговори
# 1 470
  • Мнения: 2 254
Добро утро,

Мони, да минава бързо! При нас също ще е отвратително горещо днес.

Стискам палци на Зварте, дядото на Алечка, Новинка и всички, които имат нужда.

Честит имен ден на патеричка на Яна и Мид! Да са здрави и щастливи!

Фонсе, интересно е това отброяване на седмиците 😂 как му е хрумнало?!

# 1 471
  • Мнения: 14 310
Мони, да се оправя малчо ❤

Фонси, ама той верно като затворник ги брои 😂😂😂

Денят ми от сега е за два диазепама... Сички днес са станали с гъза на горе, най-вече скрипята. Пък аз се събудих толкова щастлива и доволна... До края на деня сигурно някой ще го отнесе.

# 1 472
  • Мнения: 14 797
На инжекции съм аз,заради гърлото. 🙄 Много гной,налепи,всичко е подуто и възпалено. Аз и много чаках,та добре се подредих. Поне утре ще ми сложат абокат,да не ме бодат пет дни,а два. 🤣
Като един типичен Овен не обичам да признавам грешки,но ви дължа извинение и признавам,бяхте прави още тогава,когато ми казвахте да ида на лекар.
Но не съм вярвала,че такава инфекция може да протича на крак,без температури и т.н. Но като ме погледна личната се изплаши. 😂🙈 Пазарих се за хапчета,не,вика няма как. И така,боднаха ми д-то,утре абокат и да се надяваме след 5 дни да съм ок.

# 1 473
  • Бургас
  • Мнения: 6 507
Мони, дано бързо се оправи малчо!

Съни, успех с прегледа на вуйчо ти! Хубави неща само да чуете!

За компютър препоръчвам стъкла Blue tech, с антирефлексно покритие и защита от отблясъците синя светлина от различни устройства /компютър, тв, таблет и тн/.

Фонс, аз залагам на кеф Simple Smile Ако следващото отброяване е в дни, тогава ще го обмисля пак.

Ени, бе, как само се подреди. Дано се повлияеш поне бързо от АБ и синеочка да не прихване нещо!

# 1 474
  • Мнения: 14 797
Обещаха още от тази първата да ми облекчи,ще видим. 😃 Ся имам 10 кила вишни да чистя,че утре с абоката едва ли ще успея,а почват да се скапват.
За прихващане едва ли,то не е вече вирус,а бактериално. Пък и тя го мина.
Ами като съм шопска дървена глава,нека ми е. 🙈  Тя ЛЛ каза,че много съм чакала,ама то един ден ми беше по-добре,после пак ме стисне. Нощес не спах от болка и викам Лилянке,няма какво да чакаш повече,да се мъчиш. Оставих малката на един приятел,ама утре сигурно ще си я взема,че не ми е удобно.
А бабата,дето бие инжекциите няма да ви казвам какъв метод ми приложи. Надупих се аз и тя както ме тръкна с памучето,след това ми наби два удара с ръката,ама странично,с всичка сила и от там заби иглата. Ей не я усетих тая игла,вярвате ли ми. 😂😂😂 Вика усети ли иглата-ами не. То имаше и елемент на изненада от ударите,имаше и изтръпване от тях,но определено ми хареса метода. 🤣 Опасна баба Станка. Направо с танка действа. 🤣🤣🤣

# 1 475
  • Мнения: X
Ени,много коварен вирус е това. Дребното го прекара,пи антибиотика пак, кака и тя,но без гнойна ангина и антибиотк,после и аз в кюпа с една никаква темп.37.5,която те събаря тотално и усещах,че все едно имам тръни по гърлото. Айде личната и на мен ми изписа антибиотик. И така..аман с тези летни вируси.
Успях поне в последния момент да резервирам почивката за море другата седмица,че с отпуската на ММ не се знаеше нищо. С каката минахме и през библиотеката и после през Хеликон и си взехме доволно количество книжки за отпуската.

# 1 476
  • София
  • Мнения: 18 706
Ени,бързо да се оправяш.За бой си направо да знаеш.Така да се подредиш.

# 1 477
  • Мнения: 14 797
Знам,Мид. Как е твоя болен? Оправи ли се?
Хрис,аз нямам температура,иначе щях да ида по-рано. Нищо друго освен гърло.

# 1 478
  • София
  • Мнения: 18 706
Сега му е ниска Т,окоюо 35 градуса и му е отпаднало.

# 1 479
  • Canada
  • Мнения: 3 460
Водолейска работа е това на ММ, като изненада го съобщи той Joy И торта с надпис сме щели да си вземем рече! Та ако нямате водолей наоколо, бързичко да се поправите, обещавам ви вълнуващ живот Joy

Ени, ще ти дърпаме ушите Hug

Ланд, Але, как върви шофирането?

Бързо оздравяване на болните!

Моите стъкла са на Токай, с blue blocker и максимална защита казаха в оптиката. Изключително доволна съм. Но за навън са малко странни, особено вечер, виждам джедайски мечове навсякъде с тях Joy

Натиснали са ме ПМС, Сатурнова дупка и 0 мотивация за работа. Найс, а?!

# 1 480
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 686
Стискам палци за всички, които имат нужда.

Ени, не забравяй да си вземеш нещо противогъбично, че аз миналата година едва се отъврах от гъбички в ушите, след 5 дни на системи с антибиотик. Та благодарение на съвет от Мер,/още веднъж и благодаря/, се оправих, ама беше кошмар.

# 1 481
  • Мнения: 14 797
А така,това ми липсва ся и гъби. 😃
Какво да е това? Утре ще питам. Мерси! 🤗

# 1 482
  • Мнения: 39 387
Ени, Енииии! Оправяй се бързо. Ако много ти харесва метода на баба Станка действай без абокат.
Мид, не знаех че и у вас има болен! Бързо оправяне!
Мони, стискам палци и за твоя малчо!

# 1 483
  • Мнения: X
За очилата щях да пиша и забравих.
Късогледа съм и съм 90% от деня с тях. Предишните всичките бяха с комп.защита,каква точно не знам, но много уморени си чувствах очите след 8часа и повече на компютъра. Откакто си направих и с blue blocker филтър,се чувствам много по-добре. Верно,че и аз съм,както казва Фонсе с джедайски отблясъци,но...😃

# 1 484
  • Мнения: 14 310
Ени, да се оправяш бързо и да ти е обеца на ухото 🤗

Мойто кифте и то с висока Т и май болки в гърлото, защото отказва да яде. След малко са на лекар.

Фонси, ми шофирвам, но все още само по отработените маршрути. Ама се справям де 😁

Общи условия

Активация на акаунт