Искам да кажа ... (159) през юни 2019

  • 79 103
  • 1 715
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 16 122
И аз имах гумени ботуши-черни на цветни точки. 😂 Май веднъж или два пъти ги обувах в подобно време и ми беше супер. Али,и мойте са(бяха) 37,но ги оставих при майка ми и може и да ги е изхвърлила. 😃
Цял ден не съм мърдала от кревата,с изключение на ВЦ. Даже не съм пушила! 😳 Запалих сутринта,но с това гърло нямах шанс да я изпуша. Хапваше ми се супа,ама не бях в състояние да сготвя,та ядохме дюнери. Егати и вируса как ме свали. 🥴🤒😓
Добре,че малката е ок,пък и ме слуша днес,не ме ядосва,само малко разхвърля,но нямаше как. 😃🥰
След малко един врял душ и пак в леглото.

# 361
  • Мнения: 7 078
Ени, сега е моментът да ги откажеш.
Ако искаш де;)
Оздравявай!
 От цикъла, този път, ужасно ме боли глава. И снощи, и днес, мигренозно е, на хормонална основа, дано минава бързо, че съм като парцал.

# 362
  • Мнения: 45 642
Tути, не се пекох. Нямаше слънце, преваля.... За сметка на това направих втори тур в градината. За мое съжаление още много работа ме чака.
Ени, утре да си пушка!

# 363
  • Мнения: 16 122
Тути,искам,но ще видим дали ще успея. Ще пробвам.
Обаче акъл губя,апетит-НЕ! 😂😂 Ся мушнах почти цял шоколад. 😆

# 364
  • Мнения: 45 642
Ся мушнах почти цял шоколад. 😆
Оздравяваш!

# 365
  • На брега на реката
  • Мнения: 9 026
Ени, бързо да се оправяте!

Светълчо, стискам палци, бързичко да минава!

Мериан, честита да е щерка ти. Да е здрава, щастлива и леко раждане и желая.

# 366
  • гр.София
  • Мнения: 2 824
Значи отрових се днес с тоя ток!
Сутринта след фитнеса отидох в магазина да напазарувам и тока спря, добре, че имаха аварийно ток та не връщах продуктите, качвах се 8 етажа с две торби пазар Dizzy Face бях пуснала пералня която така и не се отвори до преди да изляза за работа! Сега се прибирам зареждам нова пералня сядам да гледам черешката и тока пак спря, просто съм бясна! Все едно съм в гората, какво става не знам!
Че и свещи нямам 😆

# 367
  • Преди на юг, сега на север, но все на изток!
  • Мнения: 1 694
Край няма този ден. Смотано ми е. Worried
Искам да кажа много неща, но не ми се пише ... Imp

Само ще кажа, че въпреки проливните дъждове си прекарахме много добре в Пловдив. Както винаги всъщност. Heart
Особено се радвам, че успях да се запозная с една много приятна дама - Рире. Жалко, че нямахме повечко време. Heart Eyes Много съжалявам, че се разминахме с Ренко. Kissing Heart

Честита да е дъщеря ти, Мериан. Tada Леко раждане и спокойно бебче! People Baby Symbol

Ренко, хубаво да си изкарате при съседите. Oncoming Automobile Wear Bikini Tropical Drink
Да хапнеш едно кюнефе и за мен. Cookie

Мони, браво за добрите резултати. Успех и на децата! Hands Thumbsup

Светълчо, стискам палци операцията да мине добре. Flowers Four Leaf Clover

Ени, бързичко да ти минава и на теб. Hug

2в1, сигурна съм, че си замислила уникална торта! Birthday

Тути, купувай обувките. Wear High Heel
Аз съжалявам, че не взех едни. Сега са ми все пред очите, а тук не съм виждала магазин на тази фирма. Blush

Деси, каръшки ден ти е днес май. Heart

Уморено ми е, рано не рано ще си лягам. Sleeping

Последна редакция: чт, 06 юни 2019, 22:41 от zwarte tulp

# 368
  • Мнения: 3 101
Един час откарах на телефона с дружка. И още можеше, но ни хвана срам.

Цварте, в най-лошия случай, след две години обещавам повече.

Честито на празнуващите и палци на нуждаещите се!

# 369
  • на Мелмак
  • Мнения: 12 711
Добро утро!

Ами днес ще ми е дълъг деня Grinning
Вече имам отметната пералня, душ, палачинки ще правя, после работа Sunglasses
Който се събужда към 3ч....дали ще имам късмет да дремна още малко?

# 370
  • Мнения: 15 743
Добро утро!

Ени, да оздравяваш по бързата процедура! 🤗

Мони, браво за добрите резултати! Дано и с малчо всичко да е наред!

Ренко, веселоооо !

Ети, много си шетлива ти 🤗

Спорен ден,  банда!

# 371
  • Мнения: 45 642
Добро утро!
Днес няма да градинарствам, защото валя и в градината е мокро. Дано след обяд да има и слънце.
Честит петък на всички, но най- вече на Алечка и Лина!

# 372
  • Бургас
  • Мнения: 9 037
"Още един диазепам и е уикенд" Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 373
  • Мнения: 45 642
Лина, не ти вярвам...
Давай с екстри в кафето! Ще кажеш, че си си купила 4в1.

# 374
  • Мнения: 6 916
Този отговор го пИША ОТ вчера.
Мариан, честита да е дъщеря ти! Здрава и щастлива да бъде!
В отпуск съм, но изобщо не се чувствам така. Имам работа, а освен това, развозвам майка ми по разни процедури. Тя е доста по-стабилна и из къщи си позволява да ходи без патерица, изкачва и стълби вече.
Днес си взех новите слънчеви очила, оползотворявах времето, докато майка ми е на физиотерапия. Миналата седмица отидох в оптиката, за да поръчам на каката слънчеви с диоптър и между другото, се сдобих и аз. Моделът беше с градиент, а мен ме дразни и ми смениха стъклата безплатно. Редовни клиенти сме на оптиката и получаваме доста примамливи отстъпки и прекрасно отношение.
В неделя ще ходим организирано до София. Гледам, че го дават да вали, стискам си палци да отпадне зоо-то, предполагам, че за госпожица прекрасна ще е разочарование.
След малко се мятам на колелото, че два дена пропуснах, страхотна психотерапия ми е.

Общи условия

Активация на акаунт