Искам да кажа ... (159) през юни 2019

  • 76 641
  • 1 715
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 732
Честит празник. Всички сме деца на родителите си, значи всички празнуваме Wink.

Лили, благодаря за темата Simple Smile.

Голяма сладурана е Шушулката на Ени. А тези сини очи ще вкарат в беля много момчета след време Stuck Out Tongue Winking Eye.

Психически съм подготвена, че юни си е дъждовен месец, но поне е по-топло. Днес, поне до момента, слънцето беше благосклонно и не развали празника, че както беше тръгнало снощи, нямаше изгледи дъждът да спре.
Буболечето се кипри с някаква корона-ягодка. Сдобила се с нея от празника в центъра на града. Само ходи и се гледа в огледалото и вика "Аууууу", което в превод значи "Мале, колко съм хубава" Joy.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 23 633
Аз минах 10 км на колело. Сега ме болят задните части.

# 32
  • Мнения: 14 770
😃🤗
Понеже до Турция няма да стигна скоро,видях в магазина някакво пишмание и го купих. Още не съм го пробвала,но от тук го знам и се сетих за вас. 😊  ММ даже не знаеше какво е това. 😂

# 33
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Купих си книжки - хем да оползотворя ваучер-подарък, хем за празника Simple Smile
Оеършах Манията за няколко парцалки.
А и се снабдих с ягоди. Сега отварям компотената фабрика.
Няма вече компоти от домашните ягоди от мама, а децата ги обичат най-много.

Ени, голяма сладурка е малката!

# 34
  • Мнения: 39 232
ЕлиТ, а майка ти как е?

# 35
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 010
Ох , бе Ени , голям бонбон е това твоето маймунче:heart_eyes:

Дженко, не съм банкер, но познати имам , ако искаш - кажи!

# 36
  • София
  • Мнения: 3 705
Благодаря за новата тема!
Искам да кажа, че преди време Лиляна беше препоръчала книга на Робин Кук. Към днешна дата чета последната му книга, която намерих в Читанката, а те са над 10. Искам да кажа, че всичките ми харесаха. Сега се чудя на кой автор да мина.
Честит празник на малките и големите дечица! Много здраве и късмет! Бъдете щастливи!
У нас е празнично, имаше подаръци, торта, свещичка и смешни шапки! Довечера ще празнуват в детски клуб с други дечица! Отметнахме и парка със забавления, балони с хелий и музика! Засега всичко е под контрол! Весел празник на всички!

# 37
  • Canada
  • Мнения: 3 452
Честит празник на малки, големи и още по големи деца!

Ени, страхотна е Синеочка Heart

Събудих се с главоболие. Легнахме късно, тъкмо заспахме и кучето имаше спешна нужда да излезе в 02:30 ч.

Канени сме днес при приятели, които си купиха наскоро къща, снощи им занесохме и подаръка - барбекю за двора.
За протокола - импровизираната ми торта се оказа безумно вкусна Grinning

# 38
  • Мнения: 1 804
Привет и от нас Nature Sunny Благодаря на Лиляна за новата тема Flowers Tulip

Моите надежди се сбъднаха и времето е кофти за плаж. Smiling Imp За сметка на това бях завлечена в мола на фен среща с "най-яките ютюбъри" Joy Снимах девойката, взехме автографи от някакви деца, които не познавам, но си имат солидна фенска маса от 9-10-12-годишни верни последователи.
Междувременно сготвих 3 манджи, изпрах 2 перални, пуснах миялна, пазарувах, вадих и подреждах летни дрехи...
Прочетох си книгата и се чудя какво да захвана. Мисля да пробвам поредицата за Хари Потър, че го има в списъка за 4-ти клас, да съм подготвена Wink

Ени, много е пораснала синеочка, помня ви от кучешката тема. А куч как се казваше, че забравих?

Последна редакция: сб, 01 юни 2019, 15:58 от pip4i

# 39
  • Мнения: 5 300
Пипчи, говори с Марето, тя раздава медалите за трудолюбие в почивните дни;)
Ние с Монката купихме много як костюм, пием лимонада, хапнахме пица и след малко ще се прибираме. Празникът е отбелязан;)

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 7 292
Ние сме на Строителният обект. Взехме и Марти, които е станал голямо магаре. Simple Smile
На децата взехме албум от Кауфланд за супергероите. Ще им вземем сладолед и закриване празника на детето

# 41
  • Мнения: 1 804
Ах, че е пораснал! Какъв малък пухчо беше Heart Eyes

# 42
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Мари, добре е майка ми! Скоро пак ще ходи на скенер.
Сега се усетих. Няма да има ягоди, защото продадоха лозето, а ягодите бяха в междуредията му.

Тоя куч вярно много е пораснал Simple Smile

# 43
  • Мнения: 14 286
Въъъй, Лина, ама той верно много голям станал 😍

Ени, страхотна е шушулка ❤

# 44
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Честит първи юни на всички дечица - малки и големи . Да са здрави и да растат усмихнати ! 💗

Моите момчета искаха да плуват на 50м открит басейн . Оказа се, че се провежда там днес шампионат по водна топка и освен , че те плуваха - аз се нагледах на млади , атлетични младежи ! 😜👀😳🤪
Казвам ви , като струни бяха - високи , стройни . Казах на Сам с туЙ плуване да взема да го запиша в техния клуб 😝

При нас времето е стрАхотно ! Лято !


Татко ни водеше да ядем мелби в сладкарницата на х-л България в Бургас - бяха в ожромни чаши , с бишкоти и крем на дъното и много сладолед, плодове и сосове отгоре. Най- хубавите мелби бяха !!!! И винаги сядахме в ботаничвската градина с банановите палми . Много мили спомени . ...

💗💗💗

Общи условия

Активация на акаунт