Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (87) - юни 2019

  • 95 775
  • 1 748
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 1 775
Може ли да качиш снимка?

# 1 036
  • Пловдив
  • Мнения: 19
Идвам да се похваля с 4 награди за 3 дни Simple Smile Simple Smile Simple Smile

1. В Магазин Триумф при покупка на слънцезащитен крем SUN трих скреч карта и спечелих надуваема топка. Играта е от 01,06 до 30,06,2019 г. и могат да се спечалят още плажна чанта, плажно фризби или карти за игра /картите спечелих миналата година/.

2. Кутията за храна е от промоция на Кока Кола. При покупка на 2 бутилки от 1.5 л Кока Кола, Фанта или Спрайт, ти дават скреч карта. Само че в нашия Триумф тези от Кока Кола им били казали да крият скреч картите и да дават наградите на всеки, който е изпълнил условията на играта.

3. Магнитчето и то от Триумфа Simple Smile Играта е на сладоледите на Нестле. Период на промоцията 10.06.2019 - 24,06,2019. Условието е да се купи Нестле семеен сладолед на стойност 6.90 лв. Трие се скреч карта. Наградите са бъбъл бед, куфар, плажен тенис, магнит, сладолед Фамилия Галакси пъпеш или ягода.

4. 50 евро от Джугъл, които са по-скоро заработени, отколкото спечелени Simple Smile Заявих ги точно на 20-тия ден след регистрацията си в сайта. Джугъл е немска социална мрежа /много подобна на фейсбук/, която плаща за лайковете, които получават публикациите ви. Ако някой иска да ми стане колега там, оставям повече инфо в скрит текст.

Скрит текст:
Средно една публикация получава между 250 и 300 гласа, активна е 24 часа. След като тя изтече можете да поставите нова. Задължително условие е постовете да са над 100 символа. Няма ограничение за езика на който да бъдат написани. Аз лично ги правя на български. Темата също избирате Вие - рецепта за готвене, виц, мисъл, пожелание... каквото Ви е на сърце в момента. Ще попитате: „Ами ако никой не хареса моята публикация?” Такъв вариант не съществува. Както във фейсбук имате приятели и виждате техните истории, така и в джугъл се абонирате за хора. В платформата важи неписаното правило – За да получиш лайк, дай лайк. Вие харесвате публикациите на хората, които следите… те на свой ред харесват Вашите.
Платформата използва вътрешна парична единица Джугъл. Всяка нощ между 1 и 1.30 часа, в зависимост от броя лайкове, които има публикацията Ви, Вие получавате плащане в джугъли към личния си портфейл в сайта. 5 000 джугъла се равняват на 50 евро. 50 евро е и най-малката допустима сума за теглене. Парите по банковата Ви сметка си идват в евро/лева, НЕ В ДЖУГЪЛИ!
Времето за одобрението на заявката Ви за плащане е около 24 часа. Времето, необходимо за да видите парите по реалната си банкова сметка – 2 работни дни.

Говоря най-вече за публикациите, защото те са основния и най-постоянен доход. Има и други платени дейности в платформата, такива още са:
-   Гледане на реклами – излизат по 1-2 нови на ден. Това са текстови съобщения. 20 секунди след отварянето на рекламата на екрана Ви изскача прозорче с бутон, чрез него прибирате печалбата си от рекламата.
-   Гледане на видeа – не всяко обаче съдържа в себе си бонус, отнемат време за гледане, дават много малка печалба. Аз лично не ги харесвам и съответно не ги гледам.
-   Регистриране на хора – бонусите си заслужават, но се ангажирате да ги обучите. От воденето на хора печелите не само в момента на регистрацията им, но и всеки ден в който те са били активни.

Три вида членство:
СТАНДАРТ - безплатно
60 % от заработката Ви остава при Вас
11 % в компанията
29 % в спонсорската линия

ПРЕМИУМ - 3 евро в момента на регистрацията  /5 евро ако го заявите в последствие/.
70 % за Вас
1 % в компанията
29 % в спонсорската линия

ПРЕМИУМ ПЛЮС - 29 евро в момента на регистрацията /45 евро ако го заявите в последствие/. Аз ползвам него. Умножава лайковете Ви по 5 и дава много по-големи бонуси при регистриране на хора.
70 % за Вас
1 % в компанията
29 % в спонсорската линия

Плановете Стандарт и Премиум почти не се различават помежду си. При Стандарт екипът Ви не трябва да превишава 50 човека. План Премиум дава възможност за тим до 250 човека.
С тези два плана ако разчитате само на лайкове и реклами ще Ви отнеме около 20-22 месеца, за да заявите сума за теглене. С реферали това ще се случи по-бързо, но пак няма да е… уауу   Макар и малко, все пак ще получавате пари за нещо което е дори приятно и много интересно. Нещо което можете да правите докато пътувате в автобуса, докато си пиете кафето или просто си почивате.

План Премиум Плюс – умножава лайковете Ви всеки ден по 5. Ако например имате за деня 250 х 5 = 1250. Изплаща Ви се възнаграждение за 1250 лайка. Така спокойно дори без нито един реферал можете да вземете 50 евро за 4 месеца. Ако и поканите някого нещата се случват супер бързо, защото и бонусите са в пъти по-големи при платения пакет. С този план можете да си докарвате както допълнителен доход, така и по цяла заплата – всичко зависи от амбицията Ви.

Сайтът поддържа 3 езика: английски, немски и руски. Всеки може да го ползва на езикът, който предпочита.

Не бързайте да се регистрирате! Моля първо прочетете докрай!

Пиша Ви линк за регистрация, в случай че този начин за забавление и изкарване на пари Ви допада: https://jugl.net/registration/index?refId=393968

ВАЖНО! Попълвайте на латиница! Вписвайте само верни данни (на латиница)! Регисрацията с некоректни такива ще затрудни, а може и да провали изплащането на възнаграждението Ви. Направете регистрацията на основния за платформата език – немски и след това вече можете да работете на езика, който желаете.

1. Име
2. Фамилия
3. Имейл адрес
4. Парола - задължително трябва да съдържа главна буква, малка буква, цифра и специален символ. Пример: Megi@1983
5. Потвърждавате паролата
6. От падащото меню избирате Вашия пол - мъжки, женски.
7. От падащо меню избирате държавата от която се регистрирате.
8. Натискате бутона за потвърждаване /Absenden - на немски/

За останалите стъпки ще помагам в чата на Джугъл Simple Smile Веднага след регистрация ще получите от мен съобщение на немски. Не се шашкайте, то е автоматично генерирано. С Вас ще си комуникираме на български. Ще Ви пиша веднага щом забележа, че сте се присъединили.

Пожелавам УСПЕХ и бързо заявяване на сума!

Последна редакция: пн, 17 юни 2019, 02:07 от maks_emily

# 1 037
  • Мнения: 525
Хайде и аз с игра от Барни Hug
Седмицата тръгва добре Grinning

# 1 038
# 1 039
# 1 040
  • Пловдив
  • Мнения: 515
Имам проблем с марети. Регистрирам се ,зарежда цяла вечност  и не ми приема регистрацията. Някой с такъв проблем?

# 1 041
  • Мнения: X
В Дневно, от два дни съм подминала 100 лв, но нищо не се случва- според правилата ще се тегли томбола за джакпот-а, ама кога, как newsm78...Взеха,сериозно да ме съмняват  Thinking

# 1 042
  • Мнения: 844
Имам проблем с марети. Регистрирам се ,зарежда цяла вечност  и не ми приема регистрацията. Някой с такъв проблем?
И аз имам същия проблем.

# 1 043
  • Мнения: X
Сега четох правилата за Била анкетата. Ще се теглят печеливши на 18 и на 19 юни ще получат имейл. Но всички ние, които вече сме имали регистрация в Talk панела, не участваме.
"Потребители, които са регистрирани в Онлайн Панела Talk преди 10.06.2019 г., могат да попълнят онлайн анкетата, но няма да участват в тегленето на наградите."

# 1 044
  • Мнения: 1 775
Аз участвах с друг имейл и пак си направих профил. Не знам дали е станало нещо. Smile

# 1 045
  • Мнения: 14 790
Аз нямам проблем с регистрацията на Марети. Изписва ми успешно,но никъде не виждам качени ли са,одобрени ли са,какво се случва. 🤔

# 1 046
  • София
  • Мнения: 1 235
Някоя пробва ли се на always? Интересно ми е как изглеждат тези торбички. Smile
Заповядай, снимах върху тефтер за да придобиеш представа от големината.

# 1 047
  • Мнения: 525
Имам проблем с марети. Регистрирам се ,зарежда цяла вечност  и не ми приема регистрацията. Някой с такъв проблем?
Току що регистрирах без проблем

# 1 048
  • Пловдив
  • Мнения: 515
Пробвах този път , но с вече направена снимка и се регистрират в марети. Преди това направих снимката в момента на регистрация и не стана. Или може би е някакво съвпадение.

# 1 049
  • Мнения: 1 775
Заповядай, снимах върху тефтер за да придобиеш представа от големината.
Скрит текст:


Мерси. Значи няма да преследвам промоутърките, кутийките по ми допадат. Smile

Общи условия

Активация на акаунт