Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (87) - юни 2019

  • 95 903
  • 1 748
  •   1
Отговори
# 900
# 901
# 902
  • Сф
  • Мнения: 10 775
Вкарах 10 лв, завъртях ги (2 лв залог най- високо) и станаха 12.5 с 10 те бонус игри , които пусна .Обаче ми харесват кръстословиците и сега реших да врътна  и оп 3 те ключа.Незнам как ги целих тия кораби, но ми даде още 60 лв .Та ще тегля.

# 903
  • Мнения: 36 905
Нещо интересно - купата на Кока Кола: https://cavalier.bg/kupa-ot-bambuk-za-plodove-i-salata

# 904
# 905
  • Мнения: 7 328
Малко разминаване в броя на наградите , но ми харесаха част от правилата:
Наградите са следните:

Хавлиени кърпи – 500 бр.
Рекламни ранички – 1000 бр.
Рекламни чаши – 1501 бр.
Не се допуска размяна на награди за техните парични еквиваленти.

Всички награди  ще бъдат раздавани на място в съответния обект, в който е направена покупката, само на клиенти, които представят печелившата скреч карта заедно с  касовата бележка до един час от извършването на покупката. Скреч карти няма да могат да бъдат

предавани за подарък в други обекти, участващи в промоцията, различни от мястото на покупка, както и  по-късно от един час след осъществяването на покупката.

Всички печеливши скреч карти след определения краен срок на играта се считат за невалидни.-

# 906
  • Мнения: 1 207
Това е много важно в кои градове ще се проведе играта:
РАЗДЕЛ 12. ГРАДОВЕ, В КОИТО СЕ ПРОВЕЖДА ИГРАТА

гр. Пловдив, гр. Карлово, гр. Асеновград, гр. Раковски, гр. Стамболийски, гр. Пазарджик, гр. Велинград, гр. Панагюрище, гр. Пещера, гр. Сърница, гр. Смолян, гр. Мадан, гр. София, гр. Русе, гр. Разград, гр.Варна, гр.Бургас, гр. Силистра, гр. Стара Загора, гр. Казанлък, гр. Сливен, гр. Ямбол, гр. Кърджали, гр. Златоград, гр. Хасково, гр. Харманли и гр. Димитровград.

# 907
  • Мнения: 39
Публикувани ли са победителите в играта на Старопрамен от 12.06. или аз не ги намирам?

# 908
  • Мнения: 344
СУПЕР. официално и от кока кола не знаят какво се прави с 12 символа код. просто го казват по по-модерен начин: Имайте предвид, че кодовете от кенчета, валидни за MySPARX са с 8 символа.

"Огромна" помощ!

# 909
  • Мнения: 6 566
Каква е играта на кока кола в момента?

# 910
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 727
Простете за невежеството, но нищо не вдявам от всички игри на кк. Родителите ми пият кк на стекове направо, купуват кенчета за внуците, пак на стекове, а аз само хвърлям капачки и амбалаж.
Регистрирана съм в май Спаркс, но не виждам кодове. Събирах капачки за чаша зимата... Накрая ги дадох за рециклиране - не намерих магазин в който да има награди.
Ако някой любезен съфорумец напише как и с какви разфасовки се участва в май Спаркс, ще съм благодарна Simple Smile

# 911
  • Мнения: 846
Предлагам код от бяла капачка на Кока Кола за код на Туборг...Просто не пием бира често,а много искам слушалки.Извинявам се,ако молбата ми не е уместна.

# 912
  • Мнения: 4 693
Намерих семките Fancy в Аванти (София, на пазара Димитър Петков).

# 913
  • Мнения: 7 328
как и с какви разфасовки се участва в май Спаркс, ще съм благодарна Simple Smile
Скрит текст:
За спаркса участват пластмасовите бутилки от 500 мл.-капачките може да са бели, черни, сребристи/сиви, златисти.На тях отгоре си пише Май спаркс, а вътре има цифри и букви-код, който го регистрираш във "въведи код"(като влезеш през червеното кръгче с к.к.).Избираш си за какво да участваш в "награди".

# 914
  • Мнения: 14 170
Натискам на тенджерката в приложението на КК, после на "награди", но игра не ми излиза. Някой с такъв проблем?

Общи условия

Активация на акаунт