Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (87) - юни 2019

  • 95 779
  • 1 748
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 2 614
Честито, аз забравих да участвам в Девин Wink Simple Smile
От НЛ и днес нищо при мен.

# 931
  • Мнения: 11 737
Честито на форумката със 150 лв от лотарията. Да си ги изхарчи със здраве и кеф Simple Smile
40 ст от 3 игри. Заминаха Simple Smile Тениската от играта предизвикателство на Лидл дойде. Играх за ваучер иначе. Симпатична синя дамска тениска Л размер -точно ми е. Има лого отзад на врата. Ще си я нося вкъщи.
Още не съм подкарала колелото, дано няма проблем със скоростите, но ще пиша като ми напомпат гумите.

# 932
  • Мнения: 2 290
Печеля вода за година от девин-мъжът ми като чу че ще трябва да влачи 19 литра туби направо се облещи Laughing
Има и диспенсър ,който се връща като мине годината .
Аз играх за стъклена бутилка,но каквото дойде.
Честито!
Аз пък играх за водата, защото постоянно купуваме и мъкнем,
но спечелих бутилка Joy

# 933
  • при късмета
  • Мнения: 24 014
На единия профил ми даде 3 ключа, но така и не разбрах как точно се стреля по тези кораби. Май не е само с мишката. Някой ако е разбрал, моля да сподели. 4лв. от корабите и още 1 от игрите. На втория 20ст., на третия нищо

# 934
  • София
  • Мнения: 12 414
Има ли някъде публикувани магазините, участващи в играта на "Михалково"? Никъде не ги видях.

# 935
  • Мнения: 14 793
Ами аз играя през телефона и просто насочвам към кораба и цъкам върху него. Така стрелям и ги унищожавам.
На мен от 5 игри нищо не ми даде.
Няма ме в Девин,а искаш бутилка. Лаленцето май имаше слабост към чаши,а аз към бутилки. 😃

# 936
  • София
  • Мнения: 879
Печеля послание в бутилка от Девин, ама дали съм аз не е сигурно.

# 937
  • Мнения: 2 405
Печеля послание в бутилка от Девин, ама дали съм аз не е сигурно.
и аз така, чудя се, нямам мейл, а името ми е често срещано Laughing и в старопрамен така ....Laughing

# 938
  • Мнения: 14 793
Получих си наградата от Уилкинсън 😍:

# 939
  • Мнения: 2 290
Anyyyone,
със здраве да си я ползваш Smile
Я задоволи пустото ми любопитсво,
виждам на снимката нещо опаковано,
прилича ми на хавлия - информирай ни, моля,
какво е всъщност Joy

# 940
  • Мнения: 14 793
Парео за плаж е,Усмивче. 😃 Аз за това се шегувах,че остава и почивка на морето да спечеля и ще е пълно щастие. 😂

# 941
  • Мнения: 2 290
Ееее, пожелавам ти да се фръцнеш това лято
по плажа с новото парео  - Flowers Four Leaf Clover
Благодаря, че разясни - ще спя спокойно Stuck Out Tongue Winking Eye

# 942
  • Мнения: 14 793
Благодаря ти! Ще ми се върже и с банЦките,че са на същите цветя. 🤗
Снимах ти го разгънато.

# 943
  • Мнения: 36 499
Супер е! Мисля, че това е хибискус - една от емблемите на Хаваи, затова и е популярен мотив. (Имам китайска роза у нас, но въобще не изглежда по този начин, предполагам, че е някаква разновидност)

# 944
  • Мнения: 14 793
Възможно е,но и моят хибискус е друг вид явно,та за това не го разпознах. 😃 Много му се радвам,все се каня да си купя и все отлагах. А пък довечера ще тествам бръсначката с многото ножчета,пише,че може да я плъзгам в двете посоки. ☺

Общи условия

Активация на акаунт