Звездни компромати - Юни'19

  • 205 147
  • 2 403
  •   1
Отговори
# 2 025
  • Мнения: 7 584
Напълняла е  ,това е ясно ,но защоооо се облича така ?!!! Не е грозна жена иначе,може да изглежда нормално ,а не като медената питка / малък глиган в анцуг.

# 2 026
  • Мнения: X
Анцузите на Йоко Grinning

# 2 027
  • Мнения: 3 439
Пели, така като се смея, детето се тресе и не може да заспи Joy

# 2 028
  • Мнения: X
Защо е по анцуг по телевизията???

# 2 029
  • Мнения: 4 717
Малко прекалявате. Когато една жена напълнее поради куп причини тя неминуемо изпада в депресия. Да не мислите, че много й се облича и конти на Йоко? Сигурно с хиляди мъки е преценила, че с това екипче изглежда що-годе добре. Поне не й висят тлъстините и не е излязла гологърда.

# 2 030
  • Мнения: 7 584
Ами по телевизията е ,  варианти има да изглежда нормално , хората слагат анцуг да спортуват или когато са неглиже.

# 2 031
  • Мнения: 3 439
Ооо, моля те, с едни дънки и тениска по-добре щеше да изглежда Wink

# 2 032
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Напълняла е  ,това е ясно ,но защоооо се облича така ?!!! Не е грозна жена иначе,може да изглежда нормално ,а не като медената питка / малък глиган в анцуг.
Хаха,малък глиган вика в анцунг,ще умра просто.Тази никога не ми е правила добро впечатление,все ми е тая дали е дебела или слаба.

# 2 033
  • Мнения: X
Никой ли няма да се прехласне по ръчно рисуваните цигански кецове? Grinning И в САЩ това го харесват?!

# 2 034
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
Малко прекалявате. Когато една жена напълнее поради куп причини тя неминуемо изпада в депресия. Да не мислите, че много й се облича и конти на Йоко? Сигурно с хиляди мъки е преценила, че с това екипче изглежда що-годе добре. Поне не й висят тлъстините и не е излязла гологърда.
Е, колко да е в депресия като се бута в предавания за залязващи звезди като Черешката и Гала? Очаквам я и в "Смени жената" да се появи, за да ни покаже новото си амплоа.
Напълнял не означава занемарен или мърляв, една лятна рокля щеше да свърши много по-добра работа от този екип, с който ходи на пазар или си разхожда кучето пред блока.

# 2 035
  • Мнения: 7 584
Май вече се изяви и в “смени жената”.

# 2 036
  • Мнения: 15 356
Тя беше казала по някое предаване,че има хормонален проблем и затова е качила.Но и пълна една жена може да е стилна.
А анцуг и червено червило ,хич не ми се връзват.

# 2 037
  • Viena
  • Мнения: 3 583
Каза, че се успокоила и за това е напълняла. Поне лака беше в тон с червилото.

# 2 038
  • Мнения: 4 717
В Смени Жената участва миналата година. Живееше в една мансарда и даваше апартаменти под наем. Децата й са много мили, възпитани и отговорни.
Аз явно съм станала много толерантна, след като глиган в анцуНг по телАвизора не ме подразни.

# 2 039
  • Мнения: 22 867
ЧРД! Жива, здрава и щастлива да е! bouquet Ама пак я гледах и се чудих оная същата Преслава ли е или...... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт