Звездни компромати - Юни'19

  • 205 078
  • 2 403
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 385
Банските са ужасни, но Тайра е страхотна!

# 61
  • Мнения: 24 327
Бг известни личности показват детски снимки. Бахаров кърти  Mr. Green
https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/7482986

# 62
  • Мнения: 9 865
Е, той Плачков без халтура как ще си издържа децата, голо на голямо, викаше баба ми.

На Мария Илиева майка ѝ (небезизвестната Ваня Монева) като млада е много красива.

# 63
  • софия
  • Мнения: 2 463
Tiffany Haddish
Скрит текст:
Linda Perry
Скрит текст:
Natasha Bedingfield
Скрит текст:
Rebecca Gayheart - тук е излязла ужасно
Скрит текст:
Francia Raisa
Скрит текст:
Hilary Duff
Скрит текст:

# 64
  • Мнения: 19 687
Детските снимки ме усмихнаха, страхотни са Simple Smile

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 6 588
.

Последна редакция: нд, 02 юни 2019, 18:31 от slavka70

# 66
  • Мнения: X
Тайра,ех,тотален лидер Heart
УдарИ ги в земята!

# 67
  • Мнения: 1 295
Много са ми любими Бекамови!

# 68
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Тайра е свежарка и определено афро генът си казва думата! Но ми идва малко по-сочна. А това долнище, зеленкото ... То на слаба жена би стояло изразяно, какво остава за по-пищна... Много нелеп подбор.

Луда, сладка Ивет GrinningHeart

@ivet_lalova : How I wake up on Monday, knowing there are 5 weeks of heavy training ahead...
Скрит текст:

Ето тя има секси дупе - малко,стегнато,вирнато и  сочно Hands Ok Hand А не  подпъхнатите нелепици на Гери-Никол или извънземния дирник на Ким.
Скрит текст:
И пресата й много  ми харесва
Скрит текст:

С мъжа й :
Скрит текст:

Тук се чудя, тя ли е модела ...   видео

@ivet_lalova : From the moment they placed you in my arms, you snuggled right into my heart. Time flies! 8 years! HBD ❤️

Скрит текст:

Hug Revolving Hearts Revolving Hearts
Скрит текст:




Последна редакция: нд, 02 юни 2019, 18:58 от Летящ Кактус

# 69
  • Мнения: 900
Само на мен ли малката Харпър не ми е никак симпатична?Върви леко едричка и тромава.Раменете и вече са по-широки от на мама.Жалко.
А една друга ВИП щерка блажено си дремва в първа класа след уморителна ваканция в Дубай:
https://www.instagram.com/p/ByNf9yEAhvA/?igshid=klp58hlf1ytx

И клюка, която ме подразни от днес, че Папи Ханс чака бебе-след разпъване на локуми за баща му, накрая на статията пишеше, че чака бебето на сестра си!Много грозен клик байт!

# 70
  • Мнения: 6 622
На мен пък Харпърчето много ми харесва.

# 71
  • Мнения: 8 475
Харпърчето е най-хубаво от четирите им деца. Момчетата са с едни странни физиономии, и тримата приличат на Виктория.

# 72
  • Мнения: 1 295
Тайра е свежарка и определено афро генът си казва думата! Но ми идва малко по-сочна. А това долнище, зеленкото ... То на слаба жена би стояло изразяно, какво остава за по-пищна... Много нелеп подбор.

Луда, сладка Ивет GrinningHeart

@ivet_lalova : How I wake up on Monday, knowing there are 5 weeks of heavy training ahead...
Скрит текст:

Ето тя има секси дупе - малко,стегнато,вирнато и  сочно Hands Ok Hand А не  подпъхнатите нелепици на Гери-Никол или извънземния дирник на Ким.
Скрит текст:
И пресата й много  ми харесва
Скрит текст:

С мъжа й :
Скрит текст:

Тук се чудя, тя ли е модела ...   видео

@ivet_lalova : From the moment they placed you in my arms, you snuggled right into my heart. Time flies! 8 years! HBD ❤

Скрит текст:

Hug Revolving Hearts Revolving Hearts
Скрит текст:





Ами, то май е въпрос на вкус. Аз пък не харесвам толкова мускулести жени. Някак и по - стари ми изглеждат. Тайра ми е пъти над и излъчването й едно такова категорично секси. Но пак казвам хората сме различни.

# 73
  • Мнения: 1 700
Страхотен първи пост.
Николета и Божинката заедно ли са били в Дубай? Гледах, че и двамата качват снимки от там. Браво, че са в добри отношения, ама чак пък толкова.. малко ми е множко.

# 74
  • Мнения: 1 925
Ивет е страхотна. Харесва ми тялото й. Според мен пък не е толкова мускулесто, а умерено мускулесто Grinning Нормално тренирано тяло. А на дупето давам 10ка GrinningHug

Общи условия

Активация на акаунт