За тези, които четат любовни романи № 33

  • 53 170
  • 761
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 28 841
Според мен пише по-интересно. Май остана единствената подобна, която чета. Поне в момента не се сещам за друга.

# 511
  • Мнения: 6 175
За тези книги английски не трябва, всичко е ясно. По един диск да вземат да слагат с изиграните сцени.

# 512
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Много, много хубава! Check out this book on Goodreads: Pretty Reckless http://www.goodreads.com/book/show/39709060-pretty-reckless
Не обичам тийн драми обаче всичко е толкова реално описано, все едно са в моята глава като тийнейджър. Гневът, ревността, глупавите импулсивни постъпки, чувството за ненужност, че  си необичан.. Беизходицата.. много силна книга, още не съм я свършила, е за повече от 5.

# 513
  • Мнения: 704
Току що видях новината, че Netflix ще правят сериал по Бриджъртън на Джулия Куин. Честно казано раздвоена съм от новината. От една страна се радвам, че любима поредица ще бъде екранизирана, от друга ще я адаптира Шонда Раймс, а като знам тя колко много обича драмата в сериалите си, ме е страх, че леките и забавни книжки, ще се превърнат в  тягостен и прекалено драматичен сериал.

# 514
  • София
  • Мнения: 28 841
Хм, май съм доволна от тази новина.
Не знам коя е Шонда Раймс, но обичам да има драма, за да ми задържи вниманието.

# 515
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 889
Някой да има отзиви за тази книга:


http://ciela.bg/books/book/kradetst-na-tseluvki/3048

# 516
  • София
  • Мнения: 28 841
Доста харесвана е.
Аз, понеже пак съм наопаки, не я издържах. Smiley

# 517
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 925
Интересно колко чернокожи ще бъдат включени в сериала

# 518
  • Мнения: 704
Интересно колко чернокожи ще бъдат включени в сериала

Доколкото видях засега само Саймън и Лейди Денбъри са чернокожи. Но съм сигурна, че ще има и още.

Но пък Джули Андрюс ще е глас зад камера - гласът на Лейди Уисълдаун в началото на поредицата, преди да стане ясно коя е тя.

𝒀𝒂𝒏𝒂𝑫𝑮
На мен много ми хареса. Една от любимите ми книги от авторката.

# 519
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 925
Тъпа работа, сори.

# 520
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Крадецът на целувки я изчетохме още като излезе януари на английски. Аз лично скоро пак я четох, даже я повиших до 5 звезди
Нещо се разминахме с mikenaka тоя път.

# 521
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Аз днес започнах "Крадецът на целувки", съвсем в началото съм и нямам още мнение.

# 522
  • Бургас
  • Мнения: 5 933
И аз купих вчера вечерта "Крадецът на целувки", но не я започнах, че довърших друга книга.
Много ми се четът исторически любовни романи, но нищо ново не е издадено на български и срам ме е да си призная, но онзи ден зачетох откъса от тази книга на Джулия Куин https://juliaquinn.com/books/the-girl-with-the-make-believe-husband/#excerpt през гугъл преводач Flushed Ами, получи се сравнително добре, да, осакатява я, но пък като не владея достатъчно добре английски и това ми е някакъв вариант. И сега съм си свалила поредицата Роксби и след Крадецът вероятно ще я прочета през транслатора. Срамувам се, но... това е моят начин.

# 523
  • София
  • Мнения: 28 841
А, Яна, щом ти върши работа и си доволна, за какъв срам може да става въпрос изобщо? Simple Smile

# 524
  • Мнения: 348
И аз купих вчера вечерта "Крадецът на целувки", но не я започнах, че довърших друга книга.
Много ми се четът исторически любовни романи, но нищо ново не е издадено на български и срам ме е да си призная, но онзи ден зачетох откъса от тази книга на Джулия Куин https://juliaquinn.com/books/the-girl-with-the-make-believe-husband/#excerpt през гугъл преводач Flushed Ами, получи се сравнително добре, да, осакатява я, но пък като не владея достатъчно добре английски и това ми е някакъв вариант. И сега съм си свалила поредицата Роксби и след Крадецът вероятно ще я прочета през транслатора. Срамувам се, но... това е моят начин.

И аз сега така чета последните две книги от серията на Мередит Уайлд "Хакерът", защото ги няма преведени. Какво да се прави... Ако знаех, нямаше да я почвам, но се заблудих, че е трилогия. Опитах на английски, но толкова се съсредоточавам върху езика, че ми се губи историята.

Общи условия

Активация на акаунт