Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 7 / Юни 2019

  • 153 550
  • 3 696
  •   1
Отговори
# 2 010
  • Мнения: 2 156
Като дете на майка с много висок диоптър, бих изразила известно съмнение по въпроса

# 2 011
  • София
  • Мнения: 2 666
Не е важен диоптъра, а вътреочното налягане. Бях сигурна, че ще е секцио. Все пак има звезди, Луна,... трябва да се съобразяват тези неща, а не децата да се раждат когато им скимне.

Жив и здрав да расте бебока!

# 2 012
  • Мнения: 878
Моля, моля! Пепе работи, тя е бизнес дама. Как пък не разбрахте, че инфлуенсърството е професията на модерните жени.

За секциото на Полина - не я защитавам и не твърдя, че е такъв случая, но на теория е абсолютно възможно да е планово секцио по медицински причини.

# 2 013
  • Мнения: 630
Статията за измамата е доста интересна. Според мен наистина е баща му, защото се споменава, че бил превел парите на фирмата си нещо си Патрик Simple Smile
Така или иначе, синът му едва ли има вина за лошите действия на баща си, но често крушата не пада по-далеч от дървото. А Полина силно се съмнявам да може да си позволява такъв начин на живот само от ютюб - Патрик е водещият там. Не знам дали по медицински причини е била с планово секцио, но датат със сигурност е избирана с астролог Simple Smile

# 2 014
  • София
  • Мнения: 1 338
То щом има медицинска причина за секцио естествено е да е планово. Не си представям да се налага да родя секцио и да чакам раждането да тръгне само и да се прави секцио по спешност. Тези неща се планират щом причините го налагат.

# 2 015
  • Русе
  • Мнения: 1 095
Аз също нося очила, не са с много висок диоптър 1,5 -1,7 , имам астегматизъм и се консултирах с двама различни офталмолози и двамата бяха  - не е проблем да родиш нормално . Т.е. наистина трябва да са доста високи. Честито бебе! Дано по-малко да го показва него и кърмаческия период - не,че ще я гледам де, отдавна я отследвах .
P.S. Моят син също се казва Максим - идеята беше на баща му. Аз си мислех, за Борис ,Симеон нещо по-българско, ама ...... 
На Деси от  desytalks също момченцето е Максим. По -дългата версия е Максимилиан  Simple Smile

# 2 016
  • Мнения: 9 486
Ми то в повечето случаи плановото секцио е по медицински причини. Т.е. има нещо, което предполага оперативно родоразрешение и се планира кога да се случи.

Когато се пристъпи към секцио по спешност, особено при започнало нормално раждане, няма медицински показания за предварително планиране, ами се налага непредвидено.

За секциото по желание не коментирам, не знам дали при Полина случая е такъв.

# 2 017
  • Мнения: 630
В България е по-различно: плановото секцио често НЕ Е по медицински причини Simple Smile Не казвам, че случаят на Полина е такъв.

# 2 018
  • Мнения: X
Абе да ви кажа, все ми е тая как е родила. Познавам жена, която от страх от раждането поиска секцио.
Ми тяхна воля.
Може би когато имам деца, ще мисля по друг начин.

# 2 019
  • Мнения: X
https://www.facebook.com/groups/1617456151679866/

Чакам ви в групата. Чака Ви и Пепе. Не я разочаровайте. 🐍🐍🐍

# 2 020
  • Мнения: 3 743
Добре де и по желание да е какво толкова лошо. Ако много я е страх, по-добре да не бере душа, ами да си го направи както ѝ е най-комфортно. Не знам защо толкова много се акцентира на това раждане, това е само миг от живота на детето все пак, много по-важно е как ще бъде отгледано после. Ей за това и не я харесвам Пепе, изкарва се някаква героиня, че е МОГЛА да роди без операция две деца. Чудо голямо като сега ги раздава на бабите, вре им камерите като ѝ трябва да изкара пари за реклама и ги захранва по кафетата. Че и съвети раздава как ги била отгледала. Алоооу, дете цял живот се отглежда, не е само да го пръкнеш и да решиш, че си
квалифицирана да поучаваш хората.

Последна редакция: вт, 18 юни 2019, 21:08 от Emiliana V55

# 2 021
  • Мнения: 787
Интересно ще ми е колко реални участника ще има в тази група.Често пъти ми е правило впечатление,че блогъри с над 50 хил.абоната или инст.последователи имат по 1-2 хил.гледания.Математиката ми се губи.Реални хора ли са това,ако са ,защо не гледат,мързи ги да се от-абонират или?
Гледах епизода на инстакуйн.Е,няма такъв селяк като този Кристиян Костов от бовшвто "Ден и нощ",вместо да ги надъхва,той ги третира като парцали,нкв.изкривен модел на американски шоа.Загубеняк..

Последна редакция: вт, 18 юни 2019, 21:09 от BaklavaTa

# 2 022
  • Мнения: X
На тази псевдо звездичка Кристиян ще му оскубя косицата, ако го видя. А косицата, защото е голяма женичка.

# 2 023
  • Мнения: X
Ели, Пепе, Гергани и знайни и незнайни ги отследвах във фб пък въобще не ги следя.
Гледам си Мара шанела и не ми дремЕ!

# 2 024
  • Мнения: 18 562
Абе да ви кажа, все ми е тая как е родила. Познавам жена, която от страх от раждането поиска секцио.
Ми тяхна воля.
Може би когато имам деца, ще мисля по друг начин.

Аз бях така,исках да ми направят секцио заради страх да раждам нормално. Затова разбирам такива жени. Добре,че ме убедиха, да си раждам естествено и родих много лесно. Секциото в Бг си е редовно по желание. Не се очудвам на нищо. Но няма да тръгна да говоря против жените избрали да родят така. Защото знам какво е да те е страх. Аз надвих страха си и ще ми е за урок за цял живот. Но не разбирам астрологичните неща и простотии. Това са глупости. И за мен търсиш ли такива специалисти за дата се месеш малко или много в съдбата на новото човече. Не знам...тъмна индия са ми подобни неща,прищявки. На Макс и Бест-доста си посмях. Силно се надявам да не стане твърде инфантилна Полина(каквото поведение демонстрира напоследък).
Аз съм я виждала на живо-дори ми се усмихна. Да,усмихната е, сякаш лъха позитивизъм от нея. Но също така ходи много наперено. Не стъпва по земята,много показно и демонстративно,със самочувствие.

Последна редакция: вт, 18 юни 2019, 22:26 от Мис Каролин Бингли

Общи условия

Активация на акаунт