Кралски работи и клюки - юни 2019

  • 104 670
  • 2 262
  •   1
Отговори
# 1 470
  • Мнения: 6 296
Оф сега видях на Китито шапката😂
Тва черничкото ми прилича на перка от хеликоптер-играчка 😂

# 1 471
  • Някъде там
  • Мнения: 16 072
Зара все повече ме съмнява че е бременна,обаче и Южени с ръката на корема 🙂🤔

# 1 472
  • Мнения: 10 414
Nature Zap Скоро не бях виждала в темата толкова много кралски блясък на едно място,
всички са красиви,усмихнати и изглеждат щастливи..радост за очите.









# 1 473
  • Мнения: 47 991
За мен Кейт е перфектна.
Всички останали са интересни, никой не ми е неприятен, много весело и приятно събитие.
Баба също е прелестна, чак се плаша, наистина ще ни надживее всички Simple Smile

# 1 474
  • Мнения: 13 191
Малко стари на баба









# 1 475
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Жена пострадала при катастрофа с ескорта на Кейт и Уилям https://www.bbc.co.uk/news/uk-48685340

Много неприятна случка в която без да си виновен все пак си името ти е замесено по някакъв начин.

# 1 476
  • Мнения: 13 191
Още малко стари снимки.












# 1 477
  • Мнения: 4 076
Бабет е епоха.Отиде ли си,нищо няма да бъде същото.Камила не може да й стъпи на малкия пръст.Кейт е мила,енергична,старае се,но й липсва обаянието на истинските кралски особи,които са правили история,не рокли.Старите снимки са уникални,шик,класа и носталгия
Кити ли е ,Барби ли е под шапчицата-въртолет?Изглежда ми тъповато,както обикновено.
Зара в тоя пеньоар може да е бременна,но не се ли състезаваше скоро на кон??

# 1 478
  • Мнения: 13 191
И малко стари на Камила, която мълчаливо издържа да е най-мразената жена в страната с години.

Явно това бижу си е лично нейно и любимо:













И малко по-нови
Скрит текст:







 
С дъщеря си


Със сина

# 1 479
  • Мнения: 47 991
Верно си е, Кити е хубава, ама гледа тъпо и това си е факт.
А баба никога не е била особена красавица, поне според мен, но определено има стил и класа и това си е. Между другото точно това някак си липсва у сестрите. Не са много хубави, не са много грозни. Но някак си...липсва  класа. Щях да кажа, че им липсва и чар, но то това си им е чара Joy Стават някак симпатични със своя уникален...стил.

# 1 480
  • Мнения: 6 296
На мен Южени ми харесва с роклята от вчера. И всъщност въпреки липсата й на усещане за стил и глуповатите тоалети, смея да твърдя че около и след сватбата видимо се разхубави.

Кралицата на старите й снимки е наистина уау! Не е красавица, но какво излъчване, тип “знам си цената”!

# 1 481
  • Мнения: 13 191
Сестричките не мога никак да си ги представя като хай аристократки, при всички пари и възможности, които имат, щом изглеждат така, представям си как ще изглеждат без тези екстри...

И последно, че прекалих

И баба е правила муцунки



Скрит текст:
И не само тя











# 1 482
  • Мнения: 5 798


По повод на Камила ще кажа следното
- По-добре да си мразена от всички и обичана от един единствен човек, отколкото обратното.
- По-добре да те оплюват за наличието на характер, отколкото да те съжаляват за липсата на ум
Чарлз е бил женен за Даяна 15 г, женен е за Камила вече 14 г.
За всичките последни 14 г не знам дали ще се намерят и три снимки редом до Камила, в които  да е намусен, отегчен или да гледа в страни.
Времето показа, че тези двамата просто са били един за друг още от самото начало.

# 1 483
  • Мнения: 12 666
Баба не ме учудва, но Филип какъв красавец е бил.

# 1 484
  • Мнения: 16 872
Да, голям красавец. Как не взе Чарлзе нещо от негш.
Баба не ме учудва, но Филип какъв красавец е бил.

Общи условия

Активация на акаунт