СЕДМИ КЛАС. Първа изпитна

  • 26 536
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 133
Добро утро и по-спокойна седмица ви пожелавам.
След доста съмнения, все пак наборката е на училище. Реши, че може да си помогне тази седмица за годишните оценки, че и по двата предмета е "между". В неделя беше на последен пробен, тази седмица чакаме резултати и - каквото, такова.
Няма да я водя, нито ще я чакам след изпитите. Освен това няма никакъв смисъл да й задавам въпроси как е минало. Отговорът е винаги един и същ "Ми, добре мина" - иди, че разбери. От пробните излиза с въпросите, но само на някои е написала отговорите, на повечето въпроси, които не са с избираем отговор е отговорила направо на бланката. Нищо не мога да разбера предварително. Ще си тръпна до 26-ти, 27-ми. А на 26-ти се сдобих с командировка и каквото видя през телефона - това ще е.
Айде - лека, доходна и спокойна!

# 706
  • Мнения: 3 989
Здравейте,
моята разпиляница не си пази пробните изпити, за да ги пререши. Дали добра душа може да ми прати ПИ Милениум от 02.02.т.г? Не го намирам пощенската кутия.

# 707
  • Мнения: 724
Ето, и аз ви изчетох..
Много се вълнувам като чуя - "детето ми е доволно" или "скачащо от щастие дете" Усетила съм я на гърба си тази емоция. Браво на тези деца! Моят син е пълно дърво, никаква емоция и никаква амбиция в действията, само на думи...имам чуството, че хич не е притеснен.. е, може и аз да не съм добра майка и да не мога да го усетя...

Още не знам дали ще го заведа до училище, последните години си ходи сам. В никакъв случай няма да стоя. Нито има кой да ме замести на работа, нито бих имала компания. Тук при вас в промеждутъците от ангажименти ще ми е най-гот и ще получа най-своевременна информация.

Доста размисли имам и за шоколада - винаги съм си носила, но кандидатстудентските изпити са по 5 часа и май пак не съм яла. Тук са пряко сили 3 часа, струва ми се, че той самият няма да иска да си носи нещо различно от вода. Все пак ще му предложа и каквото реши, не мисля, че има нещо лошо детето да има със себе си малко енергия за мозъчните клетки  Wink

# 708
  • София
  • Мнения: 6 173
БЕЛ не ми е силна страна и не се задълбочавам, в това което учи сина ми. Разчитам на него и на учителите му.
Но сега се чудя. В неговата школа, във въпросите на ПИ има и да се познае автора по част от биографията. В материалите от НВО от последните години, а и в други ПИ, които сте споделяли тук, не виждам такива въпроси.
Да го мъча ли в малкото оставащо време да чете биографични справки или не?

За децата не зная, но аз вече се побърквам. Вчера, с леген в ръка, отворих фризера да си извадя изпраните дрехи.

# 709
  • Мнения: X
Моят няма да позволи да бъде воден и чакан. Отдавна не желае такива неща. Хайде да не се заричам, може пък да ме изненада.

# 710
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
И аз няма да ходя на матурите. Той си ходи сам на училище, има си съученици, с които пътуват заедно. Ще му дам само вода. Предполагам след изпита ще отидат да хапнат и да правят разбор на въпросите.

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 553
Остана само една седмица! Моят син ще ходи сам, само с вода сигурно. Днес времето в Пловдив е напълно подходящо за НВО-облачно, 20 градуса...дано им е такова и другия понеделник. В петък са им правили инструктаж за пликовете-питам го разбра ли всичко? А той-мамо аз това го знам от теб още от преди седмици...и не слушах много, защото квесторът ще наблюдава дали сме направили всичко правилно... Но снощи глдахме клипчето в ФБ и там казаха, че освен името ще трябва да си напишат и ЕГН-то. Той съответно даже не знае какво е това, а да не говорим, че два пъти го връщах да си напише правилно името с печатни букви:grinn:Wink

# 712
  • Мнения: 21 455
На служебната бележка ще присъстват и ЕГН, и входящия номер. Ще си ги препише от нея.
И преди да започнете да питате за какво клипче става въпрос...
Пликове и бланки

# 713
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Здравейте, момичета Simple Smile Най-накрая успях да ви изчета и аз.
От днес моята дъщеря се завърна в училище. Бяхме на контролен преглед, пуснахме и контролни кръвни изследвания. Според лекарката (предвид сериозността на мононуклеозата) в нашия случай всичко се е развило по възможно най-благоприятния начин. Детето се чувства много добре, чернодробните показатели са си в норма, както и левкограмата, няма увеличение нито на далак, нито на черен дроб. Много съм щастлива! Ще се пази известно време от физически натоварвания (освободиха я и от ФВС до края на учебната година, което много я зарадва) и след 3 месеца ще пуснем пак контролни кръвни изследвания, но това е. Вече сме спокойни Simple Smile
Тази седмица ще си ходи на у-ще, че има да наваксва.
Колкото до НВО, ще я закарам, но не мисля да я чакам. Ще предпочета вашата компания Wink
Поздравления и за всички НПМГенийчета!!!

# 714
  • София
  • Мнения: 532
Много добра новина, Ивончето! Радвам се, че девойката е добре Simple Smile

# 715
  • София
  • Мнения: 2 687
Момичета, мъжото е помолил да му копират презентацията от родителската среща.
Създадена е от Център за подкрепа за личностно развитие, Кариерно ориентиране и консултиране към Столична община

Общо взето обобщено в powepoint видове училища, профили, задължителни часове в 8-12 клас, важни дати.
Не виждам нещо подобно на първа страница, ето примерен слайд


ако я нямаме, да я пратя на Спунк да я качи на първа страница..

# 716
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
Пращай Сънчо Simple Smile
Нашата родителска е на 12.06.

# 717
  • Мнения: 601
Здравейте,
Включвам се към пишещите, с една молба - може ли някой да качи последните пробни по БЕЛ и Математика от Междучасие?
Синът ми ходи само на пробни в Регалия и ми се иска да направя сравнение. Благодаря ви и успех на всички деца в кампанията тази година  Simple Smile !

# 718
  • Варна
  • Мнения: 43
Дали някой може да ми прати ПИ по математика на Вектор от 02.06? Качили са снощи резултатите и виждам, че даже над 70т няма твърде много деца, в сравнение с участвалите, да не би да е бил твърде труден..

Сега отивам да ги взема и мога по-късно да ти ги изпратя.
Аз съм доволна и от двата резултата,а по МАТ и аз съм изненадана,че няма много високи резултати,сигурно е имало някакви уловки.Прати ми имейл на ЛС.
В деня на матурата ще го закарам и мисля само една вода да му дам.Все ще изкара някой друг час и без да гризе нещо.А после заставам тук при вас Simple Smile

# 719
  • Мнения: 4 585
Здравейте,
Включвам се към пишещите, с една молба - може ли някой да качи последните пробни по БЕЛ и Математика от Междучасие?
Синът ми ходи само на пробни в Регалия и ми се иска да направя сравнение. Благодаря ви и успех на всички деца в кампанията тази година  Simple Smile !
Отдавна са пуснати в темата и двата изпита, а отговорите само по БЕЛ
В https://izpitai.me/ има качени материалите и изпитите НВО

Последна редакция: пн, 10 юни 2019, 11:52 от beki8

Общи условия

Активация на акаунт