СЕДМИ КЛАС. Първа изпитна

  • 26 557
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Моля доброволец да ми пусне на лични имейл адрес, за да препратя картите в РДФ формат. Не се виждат добре, но цитатите се разпознават.

Доброволец пусна мейл на лични.

# 31
  • Мнения: 1 815
Получих мейл от Междучасие за ПИ по БЕЛ, среден резултат на явилите се 77 точки. Доволна  съм от девойката 94 точки, 32 точки на преразказа.

# 32
  • София
  • Мнения: 18 059
Може и да ми е тъп въпроса, но параметричните уравнения не отпаднаха ли от изпита тази година. Гледам в теста на регалия ми се мярна .Малко по диагонал четох , ще ме извините ако съм проспала нещо.

В теста на Регалия няма параметрично уравнение/неравенство, които изискват разглеждане на случаи и които не са учени по новата програма, а само едночлен,  в степента на който има параметър. А пресмятането на степен на едночлен/многочлен си е учено в 6 клас. Няма значение, че има параметър в степента. Учени са и други задачи с параметър, примерно от типа " за коя стойност на параметъра а даденият многочлен А=........ не съдържа едночлен от втора степен". 

# 33
  • Мнения: 293
И ние тази събота и неделя бяхме на последни пробни.Предстои му важен турнир по плуване  тази седмица,класно по Бел. и куп неоформени оценки по разказвателните.Зверски е уморен и само ходи и задрасква оставащите дни в календара.
Положителното от цялата подготовка е,че брат му който е на 4год.така заобича математиката,че чак онзи ден ми вика,,Хайде вече да се прибираме от тази разходка,че да ходя да решавам задачи."

# 34
  • Мнения: 81
Здравейте, може ли да ме ориентирате откъде да видя минималните балове на второ класиране в Пловдив през миналата година. Не ги намирам в сайта на РУО.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 210
И аз получих току що мейл от Междучасие. 92т има кифлата. 33т на преразказ ми казаха. Пу пу толкова да изкара и на матурата. Последният й преразказ в Регалия беше за 25т. Тази разлика ме разбива. Сега тя може ли или не може да пише преразказ?Ще разберем истината на 02-03.07.19 Simple Smile
Rady,  може ли да ми кажеш каква е статистиката за вашите 94т. Колко % са по-добре?

Във Варна има жега, защото ни бойкотираха много хора заклинанието за дъжд. Да било хубаво времето по морето и ей ти на сега.
Дано само тук да се задържи това "прекрасно" време по-дълго. Да ме извинява младши на Санака, но като им дойде и на тях времето след 5г ще ни разберат. Simple Smile

Последна редакция: пн, 03 юни 2019, 15:34 от jenap

# 36
  • Варна
  • Мнения: 3 239
Качих в пощата Вектор БЕЛ от 01.06 и МГ Математика от 02.06.2019. По математика не е изчистен, няма и ключ, по Бел също не съм го изчистила, но е проверен от госпожата й, която е една от съставящите пробния.

# 37
  • Мнения: 35 984
у дома - 93 т. междучасие
в началото на годината тръгна с по-високи резултати по математика, сега нещата се обърнаха, математиката е доста по-слаба

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Благодаря за новата тема!
Дано децата ни успеят да се съберат във важния момент,
 покажат какво могат и влязат по първо желание!

Предстои му важен турнир по плуване  тази седмица

И ние май сме на същия, че и други по-важни следват. Веселбата е пълна!

Казва, че по всичко почти е оформена, независимо че изходните още не са минали...по отношение на училище и изпити е спокойна. Аз също, защото виждам, че наистина дава максимума от себе си.

На пробните в събота и неделя е допуснала елементарни грешки и много се ядосва.

Последна редакция: пн, 03 юни 2019, 16:26 от Ret

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 4 405
Благодаря за темата.
Тая схема с пликовете на първа страница ми е малко тъмна Индия, дали квесторите ще им разясняват какво що? Или и това трябва да тренираме?

На последния ПИ във Веди го проиграха и синко каза, че било лесно, а той си е малко заплес. Задължение на квесторите е да следят за правилното поставяне на пликовете.

Светкавица, и аз не предавам бирата за нищо друго Hands V Няма да ни изключат от отбора Wink

Нашият държи 80 и нещо на ПИ, за 90 не мога да мечтая. Дано му стигнат за там, където иска Weary

# 40
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Детето пропуска турнира  по плуване във Варна,защото ще се пече на друг огън в събота.
Ама на държавното в края на юли ще е на линия.
Успех на черноморската купа на участващите!

# 41
  • Мнения: 293
За първи път ще го освободя от училище в деня след турнира по плуване.Поисках бележка от треньорката,а тя така се зачуди защото след всяко състезание тя ми предлага бележки,но единствен той от целия отбор ги отказва и си ходи на училище.Успех на всички дечица в турнира,малко спорт ще им дойде добре преди заветние дати.

# 42
  • Мнения: 4 003
Drina и Triger имат лична поща.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Благодаря за темата!
Снощи като погледнах календара и видях че са останали 2 седмици ме сви под лъжичката.За първи път взех да се притеснявам.Не показвам нищо.Бетон съм.
Не разбрах в темата ли ще пуснете снимка на картите,или в пощата?/аз взех само сините/

# 44
  • София
  • Мнения: 7 063
Вместо запис - един (може би вече обсъждан) въпрос. Rolling Eyes
В НПМГ за специалността Софтуерни и хардуерни науки няма допълнителен изпит, нали?
Не, както и за двете математически паралелки.
При СХН балообразуването е  3хНВО Мат+1хНВО БЕЛ+ оценка по мат от свидетелството+ оценка по ИТ.

Общи условия

Активация на акаунт