СЕДМИ КЛАС. Първа изпитна

  • 26 503
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Във Варна има жега, защото ни бойкотираха много хора заклинанието за дъжд. Да било хубаво времето по морето и ей ти на сега.
Дано само тук да се задържи това "прекрасно" време по-дълго. Да ме извинява младши на Санака, но като им дойде и на тях времето след 5г ще ни разберат. Simple Smile

Ама моля ви се, включвайте и нас в заклинанията. Или пък да вземем обмяна на опит да направим, че нещо тук заклинателките не сме много успешни. Днес в класната стая е било над 30 градуса, като я напече слънцето. Облаци и дъжд до 19-ти и за тук искам.  Плажуващите - ще трябва  да мрънкат в МОН, че ни смениха датите.
Искам да легна да спя и да се събудя на 20-ти сутринта, отделно и други тревоги имам, за кого първо да мисля, не знам!

Последна редакция: пн, 03 юни 2019, 16:34 от julisa

# 46
  • Мнения: 320
Да не изпусна темата. Не остана. На всички деца късмет и успех на НВО.

# 47
  • Мнения: 132
Ето първата партида - Розови карти:
Скрит текст:
[/img]

Всъщност, четете ли нещо? Защото аз не виждам прикаченото.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 533
Ето първата партида - Розови карти:
Скрит текст:
[/img]

Всъщност, четете ли нещо? Защото аз не виждам прикаченото.
И аз не виждам. Набора е с температура. И от половин час цъкам на сайта на у-щето на бъдещата първокласничка... Много е изнервящо това - в 17 ч. Как пък не се объркаха да ги качат половин час по-рано... Пуу, оплаках се.

# 49
  • Мнения: 132
Добре - ето по най-бабешкия начин тогава, в няколко последователни публикации:











Ще ги кача в пощата като PDF. От тук не знам дали ще могат да се ползват както трябва.






Това са т.н. "Розови карти".

Последна редакция: пн, 03 юни 2019, 17:18 от bubanka

# 50
  • София
  • Мнения: 1 210
А отговорите къде са? Отзад на гърба ли? Моите карти не са дошли още. Мисля, че и аз розови поръчах.

# 51
  • Мнения: 3 964
Отговорите са на отделна страница - според номера на картата. В малкото облаче има цифра - показва поредността на картата.

# 52
  • Мнения: 132


















Това са сините карти.

# 53
  • София
  • Мнения: 11 692
При мен излизат много неясни сканираните карти.
Имаме сините карти,но никъде не пишеше,че са по новата програма.Обаче пък всички произведения са от тази година.

# 54
  • Мнения: X
И ние тази събота и неделя бяхме на последни пробни.Предстои му важен турнир по плуване  тази седмица,класно по Бел. и куп неоформени оценки по разказвателните.Зверски е уморен и само ходи и задрасква оставащите дни в календара.
Положителното от цялата подготовка е,че брат му който е на 4год.така заобича математиката,че чак онзи ден ми вика,,Хайде вече да се прибираме от тази разходка,че да ходя да решавам задачи."
+1
6 - годишната вече смята до 20 и чертае равнобедрени триъгълници, медиани, височини, а най-любим й е успоредника. Обожава математиката.

# 55
  • Мнения: 132



Това са отговорите, които обаче не се завъртат в правилната посока. Изобщо - излагация отвсякъде!
Всички файлове са в пощата като PDF и могат да бъдат ползвани нормално.
Със сигурност има грамотни по темата, които могат да направят нещо повече от мазалото, което аз сътворих. Не ме бийте много Simple Smile

# 56
  • Мнения: 11 818
Шарлотче, Triger, мерси за труда по картите! Не искам за звуча неблагодарна, но мисля, че щеше да е по-ясно и по-лесно просто да се снимат с телефона, но нищо! И така ще свършат работа, отивам да ги разгледам. Ако все пак мога да помогна с нещо в тази връзка, пишете.

# 57
  • Мнения: 4 564
Тъкмо си помислих същото - трябваше просто да се нащракат и щяха да са супер. И аз благодаря за труда Heart

# 58
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Ще опитам на компютъра да оправя качеството на картите, за да се четат по-добре. Ще е по-късно, на родителска среща съм.

# 59
  • Мнения: 249
Останаха две седмици! Дръжте се!

Общи условия

Активация на акаунт