СЕДМИ КЛАС. Първа изпитна

  • 26 556
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 12 050
Знаех си, вместо на пикник са ходили на музей. А, познайте дали е доволен? Smirk Казах му, че седмокласните майки са виновни. Joy

# 61
  • Мнения: 21 455
Здравейте, може ли да ме ориентирате откъде да видя минималните балове на второ класиране в Пловдив през миналата година. Не ги намирам в сайта на РУО.
СПРАВКА за минималния и максималния бал по паралелки в РУО ПЛОВДИВ към дата 12.07.2018
Справка - второ класиране

# 62
  • Мнения: 3 139
Благодаря на всички, които си направиха труда да снимат и качат картите! При нас ги няма, а за поръчка май е късно, защото не ми гарантираха кога ще ги изпратят.
Виждат се достатъчно добре.

# 63
  • Мнения: 4 003
Шарлотче, Triger, мерси за труда по картите! Не искам за звуча неблагодарна, но мисля, че щеше да е по-ясно и по-лесно просто да се снимат с телефона, но нищо! И така ще свършат работа, отивам да ги разгледам. Ако все пак мога да помогна с нещо в тази връзка, пишете.

Много са, Сиси, за телефон - 204! В ПДФ формат се четат. На екранната снимка не е ясно. Ако можеща мама има идея, можем да направим среща и да дам оригинала за обработка.

# 64
  • София
  • Мнения: 11 716
Благодаря за картите!Ще се възползвам от розовите,няма ги по книжарниците.
Имам въпрос.Нали по старата програма Добри Чинтулов не се е изучавал в 7 клас?

# 65
  • София
  • Мнения: 1 210
Сега гледам новините за първи път от 1 седмица. Пловдивските седмокласни майки май са прекалили с молебените за дъжд.  Simple Smile

# 66
  • София
  • Мнения: 922
Али, Добри Чинтулов е по новата програма.
Spunk, благодаря за новата тема!
Triger, Шарлот, благодаря за усърдието и труда по картите!
На всички малчовци - оздравявайте бързо!

При нас , не че е лежерно, но аз съм по-спокойна. Набора както се опитваше да ни се качи на главите / и успяваше/, така сега е "робче" на баща си и на мен до .... средата на юли, за последно. Първите два дни беше СУПЕР - спокойствие, без спорове, без да противоречи за всичко, НО - беше за малко. Сега се опитва да се пазари отново и "надига" глава, ама поне учи. Надеждата ми, че ще навакса, или по-точно - ще се концентрира , ама надали! В събота е в НПМГ.
За сега знаем датата за класното по БЕЛ - 10.06, а днес имата контролно по литература. По мат нищо не се чува - има поне още 4 или 5, ако и не и повече непроверени контролни.
Номер две е догодина, ама нея няма да я мисля - учи последователно и съсредоточено. Сега е щастлива, че ще води приятелка при баба си на Бургас за седмица- две след края на учебната година.

# 67
  • Мнения: 11 818
Шарлот, аз имах предвид пак така заедно, не една по една, макар че снимането е малко по-особено, трябва да е от високо (имам опит, напр. със снимане на готов нареден пъзел и то доста по-голям от А4, също и страници на книги формат А4 съм снимала доста) Simple Smile. Но няма значение!! Четат си се екстра! Благодаря сърдечно още веднъж!!


# 68
  • Мнения: 21 455
Сега гледам новините за първи път от 1 седмица. Пловдивските седмокласни майки май са прекалили с молебените за дъжд.  Simple Smile
Допускам, че може да са включили и останалите роднини. Joy
То не е много за смях, де.

# 69
  • София
  • Мнения: 12 050
Сега гледам новините за първи път от 1 седмица. Пловдивските седмокласни майки май са прекалили с молебените за дъжд.  Simple Smile
JoyJoyJoy
А така, кажи им! Да се замислят и софийските, че ако и наводнение ни докарате, сериозно ще се разправяме вече! Triumph


Шарлот, аз имах предвид пак така заедно, не една по една, макар че снимането е малко по-особено, трябва да е от високо

Викаш, ако ги снима от четвъртия етаж и с една снимка може да мине. Joy

# 70
  • София
  • Мнения: 1 457
Здравейте!

Има ли някой верните отговори от ПИ на Междучасие по БЕЛ? Ще съм много благодарна, ако някой ги качи.

# 71
  • Мнения: 839
Здравейте!

Има ли някой верните отговори от ПИ на Междучасие по БЕЛ? Ще съм много благодарна, ако някой ги качи.
И аз се присъединявам към молбата Blush

# 72
  • София
  • Мнения: 11 716
selena6 благодаря!
Значи сините ни карти са по новата учебна програма,но никъде нямаше такъв надпис.
Отидох на първа страница да чета за пликовете и съвсем се обърках.
Квесторите дават ли указания,в кой плик,кои листове трябва да се сложат?Ясно е ,че се чете инструкция,но в този момент децата са под такова напрежение,че е възможно да се получи объркване.
И още един въпрос.Пускани ли евентуални план програми с предметите и броя на часовете,които ще се изучават в 8 клас?

Последна редакция: пн, 03 юни 2019, 19:12 от Ali97

# 73
  • Мнения: 21 455
Квесторите са там, за да помагат. Обясняват всичко. Схемата е за ваша информация.
Рамковите учебни планове са налични в наредбата за учебния план. По сайтовете на училищата има училищни учебни планове за осми клас за тази и миналата година. За следващата не съм срещала, което не означава, че няма.

# 74
  • София
  • Мнения: 6 176
Да се включа в новата тема. Благодаря за темата и за всичко споделено!

Получих мейл с резултата от БЕЛ на Междучасие. Точките са много, за това което до момента сина ми е постигал на другите ПИ. Ще помоля да ми кажете при другите деца има ли голяма разлика в точките в сравнение с предишните ПИ. Сина ми се съгласи да отиде на този изпит при положение, че не коментирам резултата му. Е с много точки, които е получил смятам да уважа желанието му и въобще няма да му казвам какво е постигнал, за да не се отпусне съвсем.

Поръчах и аз в близката книжарница картите. Получих само сините. Днес трябваше да имам и розовите, но още ги няма. Ако има желаещи, мога утре да ги сканирам цветно, макар че и черно-бялото от файла в пощата се чете.

Общи условия

Активация на акаунт