Модни консултации 40

  • 55 898
  • 752
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 2 081

Nina_Z хубави неща показваш пак .
 Със сутиен без презрамки се чувствам много некомфортно , цял ден го мисля . Става въпрос за ежедневието , ако е официален повод няма начин да сложа силиконови .

# 481
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Благодаря ти за комплимента!
Ако имаш предвид сутиените,които съм показала по назад,нямаше да ги купя ако продавачката не ме беше убедила да пробвам.Бях сигурна,че голям бюст и сутиен без презрамки е абсурд да се получи.В моя случай,сложих и забравих,че съм със сутиен.Изключително удобни са.Освен красиви са много качествени и не се износват и захабяват бързо.
Според мен,помисли си и прецени.Ако в летния ти гардероб преобладават повече дрехи с голи рамене-да,заслужава си да го вземеш.За ежедневно носене,също са чудесни,но според мен,най-добре да пробваш в магазин и така ще разбереш най-добре.

П.П Ако търсиш комфорт-да,комфортни са и много стабилни като усещане.
Ако нямаш вариант да пробваш във физ. маг.(моите ги купувах преди 3г и не знам дали има още наличности по магазините ),провери дали можеш да поръчаш онлайн с наложен платеж и опция"преглед".Лесно ще си прецениш така.

Последна редакция: чт, 18 юли 2019, 12:05 от Nina_Z

# 482
  • Мнения: 10 210
Аз мисля, че за малък бюст сутиен без презрамки е по-проблемно, отколкото за голям бюст. Нестабилно и "кухо".

А какво стана със силиконовите презрамки - след като всички ги носеха най-спокойно с години, изведнъж се взе решение, че това е нещо много грозно и както се изрази една стилистка "трябва да бъдат изгорени". 😃  Да е неактуално - разбирам, ама чак прокажени...

# 483
  • София
  • Мнения: 1 357
Nina_Z-каква цена са тези сутиени, че нещо ме запалихте по тях и от кой сайт бяха?
По темата-аз никога не слагам под бяла блуза цветен сутиен, имам много рокли с тънки презрамки и все слагам силиконови презрамки, но сега излезе, че съм демоде с тях и не стилна...
Полата на Мохито с цветята дето Ви я показах, навсякъде където я имаше в магазините имаше видим дефект в ушиването и не я взех, но най си отиваше иначе в съчетание  с цвят пудра.

# 484
  • Мнения: 24 467
Аз мисля, че за малък бюст сутиен без презрамки е по-проблемно, отколкото за голям бюст. Нестабилно и "кухо".

А какво стана със силиконовите презрамки - след като всички ги носеха най-спокойно с години, изведнъж се взе решение, че това е нещо много грозно и както се изрази една стилистка "трябва да бъдат изгорени".   Да е неактуално - разбирам, ама чак прокажени...

А, защо да са чак прокажени? Кой е "взел решение"? Ако някой го е сторил, то следва да е ясно, че не е задължително неговото решение.  Laughing
Лично аз не бих ги изхвърлила. Смятам, че си имат приложение и днес. Имам такива, но ми е много по-удобно просто да ги махна изцяло. Нямам проблеми със свличане по тази причина.
Лошото при тях е, че при носене често пъти се оцветяват от дрехата - виждала съм много такива случаи, когато жените ги носеха редовно. Така изглеждаха ... меко казано нехигиенично.
...
Кухо не седи сутиен, когато е купен по мярка.
Сега той от липсващи гърди налични няма как да направи, но може леко да внесе корекцийка там, където е нужно.

# 485
  • Мнения: 10 210
Мислех, че силиконовите презрамки се оцветяват при пране в пералня и от пране въобще, не от дрехите. Съответно трябваше да се подменят, като потъмнеят. В цвят не ми се е случвало да ми се получат, просто по-тъмни. 

За малките гърди - да, разбира се, че трябва правилен размер. Но впечатлението ми е, че презрамките подпомагат да бъдат "структурирани", така да се каже. 🙂

# 486
  • Мнения: 2 230
И аз си пазя така един чифт за зор заман, ама какво се оказва - повечето ми сутиени не могат да им се свалям презрамките, а сутрин да се занимавам да ги сменям... И си карам така Grinning

# 487
  • Мнения: 24 467
Мислех, че силиконовите презрамки се оцветяват при пране в пералня и от пране въобще, не от дрехите. Съответно трябваше да се подменят, като потъмнеят. В цвят не ми се е случвало да ми се получат, просто по-тъмни. 

За малките гърди - да, разбира се, че трябва правилен размер. Но впечатлението ми е, че презрамките подпомагат да бъдат "структурирани", така да се каже. 

Лично на мен са ми се оцветявали при носене с една черна рокля с гол гръб - не ги бях прала преди това с черно. При обличането си бяха добре, след това се наложи да ги изхвърля, защото не успях да ги изчистя отново. Така и не придобиха първоначалния си прозрачен вид.
След това, когато съм се заглеждала, съм виждала и на други дами как презрамките нямат "магазински вид".

Иначе съм съгласна, че по принцип презрамките помагат за структурирането на бюста - и когато е малък, и когато е голям. Аз ги предпочитам винаги, когато дрехата позволява да съм с такива, т.е. когато не се виждат. Само лятото и то далеч не с всяка дреха, ги махам. Имам из къщи силиконови, но не ми се занимава да ги нанизвам, след като спокойно си карам без тях.

Последна редакция: чт, 18 юли 2019, 16:17 от Judy

# 488
  • Мнения: 5 336
Не ползвам силиконови презрамки повече от 10 години, от вас научавам, че още се продават.
Нямам проблем с личащата презрамка, нито с различния цвят бельо под блузата. Бели сутиени май нямам, един нюд ми се намира, от зор заман, почти всичко нося с черни или цветни.

# 489
  • София
  • Мнения: 6 798
Всеки с неговото си мнение. Аз смятам, че с наличие на сутиен всяка дреха седи по-добре, отколкото без. Както и сутиен с презрамки, категорично по-добре от такъв без. Силиконовите презрамки са ми били винаги откровено грозни. Но за сметка на това харесвам сутиен в различен цвят от дрехата над него. Нося си черни под бяла и вскяква друга блуза.Червени, бордо, под черни дрехи (с виждащи се презрамки). И не мога да възприема по никакъв начин нюд бельо, въпреки че правих опити. Ами не ми е секси и това е.

# 490
  • София
  • Мнения: 38 515
Аз пък харесвам не секси бельо. Не знам защо. Ей такова някакво - никакво.

# 491
  • Мнения: 24 467
То зависи и кой какво разбира под "секси" бельо.
Ако, например, се има предвид еротично, то цветът е по-натам в елементите за определянето му като такова. Формата му, и по-точно липсващите елементи, го определят основно като такова.
https://sexfactor.bg/erotichno-belio?gclid=EAIaIQobChMIurWwgMq-4 … AYAiAAEgKFDvD_BwE
 Joy

Ето статийка за това, кой носел по-често "секси" бельо:
https://www.actualno.com/curious/samotnite-jeni-nosjat-po-seksi- … -news_377642.html
Просто ми беше забавно да я видя.

Скрит текст:
Шегата настрана, но когато съм обсъждала с мъже предпочитания за дамско бельо, те определено не са за възможно най-изрязано, вкл. прашки и шарено. Насоката е повече дантела, едноцветна, бикини или боксерки. Т.е. нещо, което напомня за романтична дама от класа, а не за танцьорка на пилон. Да има загадка някаква, а не всичко лъснато на показ.
Понякога жената едно си мисли, че е "секси", на мъжете друго им изглежда такова.

За мъжкото бельо е пак така.
Работила съм във фабрика за бельо. По едно време произвеждаха мъжко секси бельо от такъв тип
https://www.ree.bg/products/%D0%BC%D1%8A%D0%B6%D0%BA%D0%BE-%D1%8 … BB%D1%8C%D0%BE-pu
Как на ни една жена, вкл. на шивачките, не им хареса и не го определиха като секси... Той дизайнерът беше известен, че е мека китка, но по бельото май най-много му пролича.  Laughing

Последна редакция: чт, 18 юли 2019, 16:44 от Judy

# 492
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
Аз пък съм голямо дете по отношение на бельото. Никакви коприни, дантелки и подобни не ме грабват!
 на мен ми дай боксер със спайдърмен или с логото на марвел, или бикини с овце/ панди и какви ли не животни. Laughing Purple Heart

# 493
  • Мнения: 2 230
Така е, ами, и аз като вляза в "специализиран" магазин за бельо, се чудя защо съм влязла - всички модели само в бяло, черно, нюд - то такива мога да купя и насляпо Grinning Разбира се, няма как винаги д сме с много натруфено бельо, но поне някоя финтифлюшка, малко дантела или сатен да има така за драма Grinning

# 494
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Повечето ми сутиен са в нюд, особено за лятото, защото когато дрехите леко прозират, стои най-добре.

Но съм напълно съгласна, че този цвят никак не е секси! Просто е задръстен. Нещо като зелено бельо например - страстоубиец Grinning

И аз не знаех, че още се продават силикпнови презрамки - винаги съм ги намирала за ужасни. Нямат необходимата еластичност и или падат, или се врязват и загрозяват раменете. Повечето бяха лъскави и никак не бяха невидими, каквато уж е целта им. Предпочитам да ми се виждат през рамките на сутиена, отколкото нещо силиконово и евтинеещо над дрехата.

Общи условия

Активация на акаунт